Sekite mus :

FSBK Carole: polius ir pergalė Axeliui Maurinui!


Šį savaitgalį Karolės trasoje vyko priešpaskutinis 2017 metų FSBK sezono etapas. Situacijų apsisukimais ir puikiais veiksmais paženklintas išbandymas, kuriame Axelis Maurinas sugebėjo puikiai pasirodyti!

Senonais tai pavyko atsidurti „pole“ pozicijoje pirmam turui per treniruotes su laiku. Lenktynėse vairuotojas Yamaha R1 numeris 89 kovoti dėl pergalės visose lenktynėse. Jam vis tiek pavyko užimti trečią vietą, pusę sekundės nuo premier . Jis net suvokia geriausias laikas lenktynėseo tai žada gerą antrąjį turą...

Axelis trečias pirmame rate, nugalėtojas antrajame!

Antrame ture nebejuokiesi: Akselis pirmauja lenktynėse nuo pradžios iki pabaigos, nesuteikdamas savo konkurentams šanso. Kenny Foray, laimėtojas dieną prieš tai, nerizikuoja užsitikrindamas titulą, o Davidas Perretas bando laimėti prizą. motoblouz vairuotojas.

Tačiau Axelis sugeba išlaikyti tempą ir pasibaigus nesibaigiantiems 25 ratams pagaliau kerta premier finišo linija !

Puikus savaitgalis Axeliui, kuris užsitikrino dvi pirmąsias eiles, įskaitant polią kvalifikacijoje ir geriausią lenktynių laiką, du podiumus ir, svarbiausia, pergalę! Jis rasti 5 geriausius prancūzijos Superbike čempionato bendroje įskaitoje!

Visa Motoblouz komanda sveikina Axelį su šiuo puikiu pasirodymu!

Nuotrauka DR ir ggcox-racing.fr

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

2 komentarai

Pridėkite savo
  1. Kirilas 2017 m. rugsėjo 10 d. 12:13 val Atsakymas

    Sveiki, Motoblouz , straipsnyje aptikta keletas klaidų... 1 pastraipos pabaiga Axel Marin vietoj Maurin. Sakome ne Sennois, o Sénonais dėl žmogaus iš Senso ir paskutinė klaida, šį savaitgalį tituluotas ne Fredis, o Kenny Foray. Gero savaitgalio. Kirilas

Pridėti naują komentarą