Sekite mus :

„Enduropale 2018“: Motoblouz komandų gamyba arba pertrauka


Tarp sportinių žygdarbių, traumų ir mechaninių gedimų „SR Motoblouz ir Motoblouz HB Racing“ komandų vairuotojai neužmirš 2018 m. „Enduropale“ lenktynių. Mes grįžtame į šį spalvingą savaitgalį jums!

Pasiruošti enduropale, tai svarbu, tačiau tai toli gražu nėra vienintelis veiksnys, priartinantis jus prie podiumo. Be aukščiausios formos ir minimalios sėkmės durys į sėkmę nenumaldomai užsidarys prieš jus. Tai tik trys valandos lenktynių smėlyje tarp kelių šimtų varžovų – tai negailestinga!

Team SR Motoblouz : Kraujas ir ašaros

Taigi ne iki galo atsistatęs petys ir kontaktas su kitu vairuotoju sužlugdys favorito viltis. iš Team SR Motoblouz „Enduropale 2018“, Richardas Fura. Picardas, kuris dar turėjo jo žinioje smėlio sezono raudonųjų lėkščių lyderis tuomet kovojo su Milko Potišeku dėl pirmosios vietos pirmenybėse. Viskas buvo nuspręsta likus 36 min. Tačiau, kaip galite įsivaizduoti, Ričardas neketina tuo sustoti, nes nesugebėjo patikslinti savo Facebook puslapyje. Jis sugrįš!

Xavier Boog taip pat moka už dubenį. Važiuodamas geriausiųjų dešimtuke, jis sunkiai nukrito bandydamas išvengti varžovo, po kurio buvo evakuotas iš trasos.
Mathys Boisramé išeina iš šio 2018 m. leidimo su „paprastu“ mechaniniu lūžiu.

Suprasite, kad SR komanda sako esanti nusivylusi lenktynėmis, kurios prasidėjo geriausiais globon ir baigėsi skerdynės su dviem vairuotojais ant kilimo. Beje, Josse Sallefranque (komandos vadovas) ir jo vairuotojai nėra įpratę merdėti. Taigi ateinantį sezoną tikėkitės stipraus sugrįžimo!

Team Motoblouz HB Racing: kalė atsiperka!

Kalbant apie tris Motoblouz HB Racing“ komandos jaunuolius (pvz komanda Yamaha 2MX Motoblouz), rezultatai būtų buvę tokie pat negailestingi be puikaus pasirodymo Florianas Miotas. Pirmosiose lenktynėse jaunių kategorijoje 13-metis vaikinas sugebėjo užimti ketvirtą vietą bendroje įskaitoje! Įsivaizduokite, kad podiumą laiko trys už jį vyresni vairuotojai (2018 m. „Enduropale Junior“ nugalėtojui Alexisui Collignonui 16 metų), kurie važiuoja 250 keturtakčių (palyginti su 125 2 taktų Florianui)... verčia jį minimaliai gerbti! Jauniausias iš brolių Miotų to nepadarė laimėjo Enduropale Espoirs 2017 dėl nieko.

Mažiau pasisekė vyresniajam broliui Matheo Miotas, kuris žaidžia dėl savo vietos ant prizininkų pakylos, kol mechanikai nuspręs kitaip.
Puikus kadras Thibault Maupinas, kuris 125 2 taktų rungtyje užėmė antrąją vietą (už Floriano) ir aštuntą bendroje įskaitoje.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo