Sekite mus :

Vairavimo kursai: De Radiguès Rider School, Motoblouz partneris


Iš Radiguès raitelių mokyklos

Ten Iš Radiguès raitelių mokyklos, tu žinai ? Motoblouz yra šios garsios jojimo mokyklos, skirtos visų lygių dviratininkams, partneris. Paaiškinsime, kodėl jį pasirinkome, ir pasimatysime balandžio mėnesį Vigeant trasoje!

Mes visi tai žinome, trasos atradimas neabejotinai yra viena iš labiausiai praturtinančių patirčių vairuojant motociklą... Tačiau paleisti kaip laukinį visą pasivažinėjimą nėra geriausias būdas kuo daugiau pasimokyti iš šios patirties.

Už tai nieko neverta geras vairavimo kursas, prižiūrimas patyrusių trenerių ir mokytojų. Ten tu padarei tikrą šuolį technikos prasme, o tu pašalinti daug nuogąstavimų kurie nuodija jūsų motociklų išvykas. Ir tada tu pagaliau išmoksi sutarkuokite tą prakeiktą slankiklį !

Radiguès raitelių mokyklos instruktoriai 2018 m

De Radiguès raitelių mokyklos instruktoriai pozuoja. Yra skanėstas!

„De Radiguès Rider“ mokyklos Motoblouz partneris

Kadangi raginimas sportuoti motociklu geriausiomis sąlygomis yra įrašytas mūsų genuose, bendradarbiaujame su vairavimo mokykla. Ir ne bet koks: de Radiguès raitelių mokykla arba DRRS artimiems draugams! DRRS siūlo gražiausias motociklų trasas Prancūzijoje jo vairavimo kursai, skirti visų lygių pilotams.

Norėdami švęsti šią partnerystę, Motoblouz organizuoja bendradarbiaudama su DRRS dvi dienos treniruotės Vigeant trasoje (Viena – 86) 2018 m. balandžio 24 ir 25 d..
Nemaža Motoblouz komandos dalis dalyvaus vietoje, kad pasidalintų šia akimirka, kuri yra ir smagi, ir praturtina. Per dvi dienas taip pat planuojame keletą staigmenų 😉

Mes tikimės jumis!

Ir tada, kaip turėtų būti, aprūpiname DRRS treniruokliais dXR įranga kad mes vystome viduje. Nes jie taip pat turi teisę į tai, kas geriausia!

DRRS instruktažas

Per instruktažą pateikiame esminį teorinį tašką apie kitą išvyką

Komanda entuziastų, kurie žino, apie ką kalba

Turėdamas šiek tiek daugiau nei dešimt metų, dRRS tapo nuoroda tarp skrydžių mokyklų. Jei esate GP gerbėjas, tikriausiai žinote tą, kuris davė jam pavadinimą, Didier de radiguès, kuris devintajame dešimtmetyje gali pasigirti iškovojęs keturias pergales. Tai suteikia šiek tiek supratimo apie vaikino kompetencijos lygį!

Ir kadangi, kaip ir Motoblouz , DRRS pirmauja aistra, dauguma instruktorių išgarsėjo varžybose prieš stebėdami mėgėjus ir patyrusius pilotus. Daugelis išlieka aktyvūs ir vejasi podiumą kiekvieną savaitgalį ar beveik. Paminėsime tik Xavier Simeon, kuris šį sezoną MotoGP startuos „Avintia Racing“ komandoje, pavyzdį. Puiki nuoroda, tiesa?

Žinoma, norint tinkamai prižiūrėti pilotavimo kursą, neužtenka būti geru pilotu. Priežastis, kodėl instruktoriai, kurie jus lydės per mokymą valstybės atestuoti kaip profesionalūs sporto pedagogai.

nuoma R1 vairavimo kursus

Svetainėje galite išsinuomoti visiškai naują R1, tačiau idealu yra važiuoti savo motociklu

Kas yra DRRS pilotavimo kursas?

Visų pirma, vairavimo kursai neturi nieko bendra su vairavimo diena. Net jei trasoje praleidžiate daug laiko, pagrindinis tikslas yra edukacinis. Be treniruočių greitai pastebėsite, kad greičio didinimas bus rizikos prisiėmimo sinonimas. Tačiau veiksmingiausia ir saugiausia progresija pagrįsta didesnis motociklo valdymas.

Nes kas sako, kad valdyti motociklą reiškia automatiškai sklandesnis vairavimas ir geresnis situacijos supratimas. Įgūdžiai, kurie būtini trasoje ir kelyje… Ir tam nėra paslapties, jūs turite gauti patarimą iš profesionalų!

De Radiguès Rider School siūlo pilnus vairavimo kursus, derinant mokomieji seminarai, mokymai ir asmeniniai apibūdinimai.

Per vieną ar dvi dienas savo patirtį įgysite taip:

 • edukacinės dirbtuvės su vaizdo palaikymu;
 • daug treniruotes dvidešimt minučių;
 • individualizuotos konsultacijos (įskaitant keturis vaizdo įraše);
 • (neprivaloma) privati ​​mokymo sesija, valdoma radijo bangomis ir nufilmuota borto kamera Duo- Run ;
 • vaizdo medžiaga ;
 • dirbtuves « takelio atkūrimas "vaikščioti.

THE pagrindinės technikos tobulinimo sritys apims instruktoriai:

 • THE padangos trasoje
 • Jūsų padėtis ant motociklo
 • Trajektorijos, kurias reikia sekti posūkiuose
 • Žvilgsnio padėtis
 • Kreivės įėjimo greitis
 • Stabdymas-žemyn pavarų perjungimas
 • Pakabos nustatymai
 • Paimti atskaitos taškai
 • variklio greitis
Atmosfera yra atsipalaidavusi ir draugiška

Atmosfera yra atsipalaidavusi ir draugiška. Jis plepa, kai tik atsiranda galimybė!

Dienos skirtos sportui ir geram humorui

Gerai, vairavimo kurso tikslas yra tobulėti. Bet mes čia taip pat ne tam, kad skriaustume vienas kitą! Jūs tai pamatysite linksmumas yra raktinis šių dienų žodis. Niekas į tave nežiūri iš aukšto, jei tau nėra patogu, o kontaktai su kitais vairuotojais lengvai užmezgami.

Be to, gali ateiti su kuo nori. Ir tada siūloma pirmoji grandinė už vieno iš DRRS tvarkyklių – puiki žinia jūsų kardiologui!

Taip susigundė patirtis? Leidžiame jums pažvelgti į dRRS svetainė, kur rasite visus papildomos naudingos informacijos apie stažuotes ir atvirų sesijų datos. Vienas dalykas aiškus: tikimės su jumis važiuoti balandžio 24 ir 25 dienomis Vigeant mieste!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo