Sekite mus :

DRRS Motoblouz vairavimo kursai: neuronai ir dujos!


dRRS Motoblouz stažuotė

Droselio sklendės atidarymas grandinėje yra geras, tačiau be tinkamų nurodymų rezultatai nebus ilgai. Būtent tai subūrė DRRS organizuojamų pilotavimo kursų Motoblouz dalyvius: įgyti kontrolę, kad būtų daugiau malonumo ant vairo... Greitas žvilgsnis į šias dvi pamokų pilnas dienas vaizdo įraše ir nuotraukose!

Kaip sakoma Pirelli , be kontrolės galia yra niekas! Logika, kuria mes visiškai prenumeruojame Motoblouz ir kuri, žinoma, mus atvedė bendradarbiauti su De Radiguès raitelių mokykla.

Partnerystė, kuri buvo dviejų dienų kurso forma, kurio metu užsiregistravę asmenys galėjo tobulėti ir mėgautis nuostabiu Circuit du Val de Vienne išplanavimu.

dRRS Motoblouz stažuotė

Ankstyvą rytą mokyklos įkūrėjo Philippe'o Storrero instruktažas

Specifinis požiūris į pilotavimą

Kalbant apie mokymą, DRRS metodas skiriasi nuo kitų mokyklų. Užuot priartėję prie trasos paeiliui, instruktoriai privers jus galvoti apie vairavimą iš techninės perspektyvos. Kiekvienas techninis taškas yra išskaidomas dirbtuvėse, pirmiausia teoriškai, tada išbandomas grandinėje ir galiausiai kiekvienu atveju apžvelgiamas vaizdo įraše.

DRRS Motoblouz treniruočių kreivė

Tinkamai patarus, atsiranda pasitikėjimas savimi, o rezultatai pasiekiami greičiau

Atmosfera yra ir atsipalaidavusi, ir studijuojanti: svyruojame tarp techninių klausimų, aktualių patarimų ir gerai nujaustų idėjų! Pastabų teisėtumas tuo stipresnis, kad instruktoriai aktyviai dalyvauja varžybose, pvz Cedricas Tangre, kuris šiemet lenktyniauja kaip Moto pakaitos simbolis Prancūzijos Grand Prix Moto2 kategorijoje.

dRRS Motoblouz stažuotė

Cédric Tangre (dešinėje) veda vairuotojus per apšilimą

Dalyviai iš visų sluoksnių

Ne visi dalyviai turi vienodą motyvaciją. Kai kurie ateina tam, kad išmoktų geriau valdyti motociklą, kad būtų ramiau važiuoti kelyje. Kiti pradeda dalyvauti trasoje ir planuoja daugiau ar mažiau reguliariai treniruotis, o čia mokosi pagrindų. Galiausiai paskutiniai jau turi tam tikrą trasos patirtį ir atėjo tobulinti savo vairavimo techniką. Taip yra dėl Margaux Wanham kurie kitą dieną po 24 valandų Le Mano atėjo į treniruotę, kad dar šiek tiek patobulėtų!

Visi įvertino savo patirtį ir smagią patirtį stažuotės metu!

dRRS Motoblouz stažuotė

Margaux Wanham buvo vienas iš DRRS/ Motoblouz kurso dalyvių

dRRS Motoblouz stažuotė

Galima išmokti pasirinkti tinkamą kampą!

dRRS Motoblouz stažuotė

#EnjoyTheRide dovanų įteikimas stilingai užbaigti 😉

Val de Vienne trasa DRSS Motoblouz

Val de Vienne trasa siūlo gražią trasą motociklams

motociklo padėties mokymas DRRS Motoblouz

Dirbtuvės, skirtos tinkamai padėti ant motociklo

drrs vaizdo apibendrinimas

Studijuojanti atmosfera debriefingo metu su individualiais sulėtintais vaizdo kadrais

pilotavimo kurso trajektorija

Gražus važiavimas pasiekiamas slankikliu su DRRS Motoblouz kursu!

Paveikslėliai Keturiasdešimt devyni agentūra ir Motoblouz

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo