Sekite mus :

Motoblouz komanda: Saint-Jean-d’Angely Prancūzijos Grand Prix MXGP lenktynės


Po puikių rezultatų, gautų per prancūzijos jaunių čempionato antrasis etapas, mūsų 3 motociklininkai iš Team Motoblouz HB Racing grįžo savaitgalį, birželio 8 d., varžytis dviejuose MXGP pasaulio čempionato etapuose Saint-Jean-d'Angely. Nacionalinio Grand Prix varžybose Thibaut MAUPIN, Mathéo MIOT ir Florian MIOT akivaizdžiai norėjo pasirodyti gerai.

1-asis Saint-Jean-d'Angely Grand Prix etapas

Po dviejų paprastai kontroliuojamų kvalifikacinių sesijų (4-as jo sesijos laikas Thibaut, 2-as Mathéo ir 13-as Florianas toje pačioje serijoje) ir parodytas trijų kompanionų prisirišimas prie šių lenktynių, vykstančių nacionalinėje teritorijoje, gali įvykti 1-asis turas.

Puikaus starto dėka Florianas sugebėjo užimti 3 vietą ir išlaikė savo reitingą gerą lenktynių dalį. Deja, ir po kritimo jis pagaliau užėmė 6 vietą. Puiki pozicija nepaisant visko!

Tas pats atsitikimas ir Thibaut pusėje: pradėjęs nuo 15 pozicijos, jis pamažu sėlina iki 7 pozicijos, kol taip pat nukrenta. Jis finišuos 13-oje vietoje, o tai vis dėlto teikia vilčių atsižvelgiant į antrąjį turą.

Galiausiai, kaip ir daugelis vairuotojų, Mathéo atsitrenks į smarkiai nuleistą starto tinklelį. Jis pakils į maždaug 15 vietą, kol provėžoje smarkiai atsitrenks į išmetimo sistemą, o tai akivaizdžiai pažymės jo lenktynių pabaigą.

mathéo išmetimas

Mathéo išmetimo vamzdis, atsitrenkęs į provėžą

Antrasis turas: broliai Miotai ant podiumo!

Po nerūpestingo pirmojo rato ir po atgaivinančios nakties, kupinos gerų patarimų, trys jaunieji mūsų vairuotojai sekmadienį turėjo susitikimą antrajam ratui. Išskyrus tai, kad tuo tarpu ir naktį oras buvo kaprizingas, o ant Sen Žan d'Andželio takelio pylė vandens. Todėl Mathéo, Thibaut ir Florian turėjo išvykti trasoje, pilnoje purvo.

Ir šis mažas balansavimo veiksmas broliams Miotams puikiai sekėsi: 2 vieta Mathéo ir 3 vieta Florianui! Pastarajam seksis dar geriau, nes jis pasirašys ne ką mažiau nei puikią 3 vietą bendroje įskaitoje.

Kita vertus, Thibaut savaitgalis teks pamiršti.

Mūsų 3 Motoblouz lenktynininkai bet kuriuo atveju jau žvelgia į Šveicariją, kito šio neabejotinai jaudinančio MXGP pasaulio čempionato etapo sceną. Labai greitai grįšime prie būsimų mūsų čempionų pasirodymų #EnjoyTheRide. Tuo tarpu dujos!

Motoblouz HB Racing komandos vaikinai pasiruošę Šveicarijai

Motoblouz HB Racing komandos vaikinai pasiruošę Šveicarijai!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Viljamas Dupontas

Nuo vaikystės domėjausi motociklais, ypač domiuosi dviračių sporto naujienomis. Taip pat akylai stebiu visus Motoblouz komandos rezultatus, iš kurių nepraleidžiu nė vienos lenktynės!

Be komentarų

Pridėkite savo