Sekite mus :

„Honda SR“ komanda: 5-asis Prancūzijos elito čempionato etapas


Jau pirmauja Mx1 (Xavier BOOG) ir Mx2 (Mathys BOISRAM)É), „Team Honda SR“ dar kartą puikiai pasirodė 5-ajame Prancūzijos čempionato etape Elitas. Mx1 lenktynininkas Richardas FURA labai solidžiai grįžo į varžybas ir įrodė, kad jo peties trauma liko tik tolimas prisiminimas.

Prancūzijos čempionatas Élite Mx1

Neabejotinai Xavier'o prioritetas buvo išsaugoti čempionato lyderio raudoną ženklą prieš dalyvaujant šiose naujose lenktynėse Domaine de Foolz, Aube. Ir tai buvo autoritetas, kad jis įtvirtino savo rangą ir užėmė 2 vietą 1 ture, tada 1 vietą 2.

Nepaisant labai slidžios trasos, Xavier sugebėjo pasinaudoti puikiais startais, kad užtvirtintų 1-ąją vietą.

Mes tai pasakėme šiek tiek aukščiau: Richardas Fura, už savo didelį sugrįžimą į varžybas, sugebėjo dvejomis daugiau nei garbingomis lenktynėmis, užėmęs 9 ir 5 vietas ir užėmė 5 vietą bendroje šios saulėtos dienos įskaitoje. Puikus pasiruošimas jam prieš kitų metų spalį prasidėsiantį Prancūzijos smėlio čempionatą.

Xavier Boog, Mx1 lyderis ir vėl šio 5-ojo Prancūzijos elito čempionato etapo nugalėtojas

Prancūzijos čempionatas Élite Mx2

Mx2 varžybose Mathys Boisramé taip pat norėjo išlaikyti savo lyderio poziciją apskritai.

Viskas galėjo baigtis po techninio incidento ir pasitraukimo per pirmąjį raundą. Mathyso laimei, „Team Honda SR“ sugebėjo efektyviai sureaguoti, todėl jų vairuotojas sugebėjo įveikti antrąjį ratą ir užimti gerą antrąją vietą.

Raudona lenta taip pat buvo išsaugota ir bus išdidžiai eksponuojama kitame Prancūzijos čempionato etape, liepos 7 ir 8 dienomis per MC Iffendic.

Mathys Boisramé mx2

Mathys Boisramé per antrąjį Prancūzijos Mx2 čempionato 5-ojo etapo ratą

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Viljamas Dupontas

Nuo vaikystės domėjausi motociklais, ypač domiuosi dviračių sporto naujienomis. Taip pat akylai stebiu visus Motoblouz komandos rezultatus, iš kurių nepraleidžiu nė vienos lenktynės!

Be komentarų

Pridėkite savo