Sekite mus :

Moterų taurė: Margaux Wanham 2018 čempionė!

Margaux Wal

Būtent Pôle Mécanique d’Alès trasoje 2018 metų Prancūzijos moterų čempionato 4-asis ir paskutinis etapas, moterų taurė. Prieš šias lemiamas varžybas dėl trokštamo titulo Margaux Wanham (jo portretas čia), pilotas, remiamas Motoblouz , užėmė labai pavydėtiną 1 vietą, 9 taškais aplenkdamas Mélodie Coignard.

Pakankamai patogus čiužinys, kad Margaux galėtų suvaldyti savo pagrindinį varžovą: ji „paprasčiausiai“ turėjo baigti savo lenktynes ​​prieš Mélodie arba daugiausiai viena vieta už jos, kad galutinai finišuotų šio čempionato viršūnėje.

Tačiau lenktynės tikrai nesusiklostė taip, kaip planuota: kodėl suprasite perskaitę šias eilutes.

Šeštadienis: labai artima kvalifikacija

Po įvairių padangų reguliavimų ir kelių dešimčių trasoje besiblaškančių šernų atidėliojusios kvalifikacijos mūsų vairuotojas galėjo išvažiuoti per 2 organizatorių skirtas sesijas.

Per pirmąjį ketvirtį Margaux užfiksavo puikų laiką 1'19'7, jį įveikė tik… Mélodie (akivaizdu) 1'19'00. Q2 tik patvirtino šią hierarchiją: 1'18'6 Margaux ir 1'18'4 Mélodie. Pakanka manyti, kad kova dėl titulo bus įnirtinga iki pat pabaigos, ypač kai žinome, kad 3-as pilotas starto tinklelio ratus užėmė per 1'18'8.

Sekmadienis: į reikalo esmę, netikėtam finalui

Grėsmingas oras, bet galiausiai sausa trasa: Margaux nuramina, kad jai nereikės važiuoti per lietų – parametro, kurio ji ypač bijojo.

Po kelių naudojimo patikrų lenktynes ​​galima pradėti. Margaux liko tik 20 ratų iki absoliučios laimės ir premier Prancūzijos čempiono titulo.

Pasiryžusi nepaleisti Mélodie, Margaux visų pirma kontroliuoja galimą Jennifer Houiller, 3-iosios, sugrįžimą. Tačiau nuvažiavus tik 2 ratus, Mélodie variklis staiga sustoja. Sustojimas, kuris bus galutinis, todėl Margaux įgalios pasiekti bet kokį galutinį šių lenktynių rezultatą.

Tačiau mūsų naujoji Prancūzijos moterų taurės 1000 cm3 čempionė padėjo tašką laimėti šį renginį ir laimėjo daugiau nei 17 sekundžių prieš antrąją įskaitoje (lenktynės buvo neutralizuotos po 5 finišo ratų po konkurentės kritimo).

Nuoširdžiai sveikiname Margaux Wanham su šiuo labai gražiu titulu! Kiti žingsniai vairuotojui: IPONE DAYS Aragono trasoje Ispanijoje spalio 29, 30 ir 31 d. Sėkmės jai!

komanda Margaux wanham

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Viljamas Dupontas

Nuo vaikystės domėjausi motociklais, ypač domiuosi dviračių sporto naujienomis. Taip pat akylai stebiu visus Motoblouz komandos rezultatus, iš kurių nepraleidžiu nė vienos lenktynės!