Sekite mus :

Adrien Escofier Prancūzijos Sx2 champion !


Prancūzijos champion Adrienas Escofier

Iki galo neapibrėžtame Prancūzijos čempionate Adrienas Escofier, Honda SR Motoblouz komandos narys, siekė pavadinimas Sx2 amnéville trasoje.

Sx1 komandoje apverčiamas puslapis nuo tada, kai Xavier Boog dalyvavo paskutinės savo karjeros lenktynės, o Fabienas Izoirdas užginčijo savo paskutinės lenktynės su komanda.

Atgal į detales šį emocijų kupiną savaitgalį!

Adrienas Escofier, Prancūzijos motokroso Sx2 champion titulas lagamine

Po ilgo ir sunkaus sezono Adrienas Escofieris šį savaitgalį atliko savo vaidmenį Mozelio trasoje. Jo laimei, įtampa buvo trumpalaikė, titulas buvo beveik įgytas pirmojo finalo vakaro pabaigoje.

Iš tiesų, aplenkęs savo tiesioginį konkurentą dėl titulo, Adrienas jau atliko sunkią dalį. Ir dėl labai geros 4 vietos per antrąjį finalą jis buvo oficialiai paskirtas 2018 m. Prancūzijos Sx1 champion, taip pat Pro Hexis Supercross champion .

Didžiausi sveikinimai jam!

adrien escofier

Fabienas Izoirdas ir Xavieras Boogas: baigia plojimus

Tai su didele emocija Xavier Boog baigė paskutines savo profesionalo karjeros lenktynes ​​Amnéville. Nepaisant šių ypatingų aplinkybių susikaupęs nuo pradžios iki finišo, Xavier lenktynes ​​baigs 5-oje vietoje, o tai taip pat bus jo galutinis reitingas pasibaigus Prancūzijos Sx1 čempionatui.

Savo ruožtu Fabienas Izoirdas taip pat dalyvavo paskutinėse lenktynėse ne per savo sportinę karjerą, o „Team Honda SR Motoblouz komandoje. Jis rungtynes ​​baigė 4 vietoje, kuri taip pat bus jo 2018 m. čempionato reitingas.

Žinoma, linkime viso ko geriausio šiems dviems vairuotojams jų būsimuose projektuose!

Tikslas: Enduropale du Touquet

Po įtemptų 2018 metų ir laimėtų 2 titulų motokroso ir 2 titulus superkroso varžybose, visų žvilgsniai dabar nukreipti į Enduropale du Touquet, kuris vyks vasario 1–3 d.

Turėdama tai omenyje, bet ir dėl Sables čempionato, „Team Honda SR Motoblouz didžiuojasi galėdama pranešti apiejeremy Vanherobeek atvykimas. Ir jis toli gražu nėra tapytojas ant motociklo: MxGp pasaulio champion 2014 m., 5-as 201-as ir taip pat daugybės podiumų autorius.

Jeremy Vanherobeek

Pakanka ramiai dirbti dėl kitų didelių tikslų!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Viljamas Dupontas

Nuo vaikystės domėjausi motociklais, ypač domiuosi dviračių sporto naujienomis. Taip pat akylai stebiu visus Motoblouz komandos rezultatus, iš kurių nepraleidžiu nė vienos lenktynės!

Be komentarų

Pridėkite savo