Sekite mus :

„Honda SR Motoblouz komanda, 2020 m. Prancūzijos MX1 champion


Nors MXGP pasaulio taurė šį savaitgalį padarė pertrauką prieš tris naujus renginius Italijoje, Jeremy ir komanda susitiko Rauville la Place (Manše) trečiajame ir paskutiniame Prancūzijos elito čempionato renginyje.

Šeštadienio rytą belgas užfiksavo antrą greičiausią laiką treniruotėse su laiko matavimu. Numatyta figūra likusiems įvykiams: jis iš tikrųjų užėmė antrą vietą pirmame rate („skausmas“, sako Josse Sallefranque, komandos vadybininkas) ir antrasis. Ir tai nepaisant didelio smūgio keliui dėl akmens, kurį varė 1-o numerio galinis ratas, kuris išsprogdino jo kelio pagalvėlę ir sulėtino gerą ratą...
Šis nuoseklumas pasiteisins, nes Jeremy šį savaitgalį užims premier turnyrinėje lentelėje. Ir visų pirma premier Elite MX1 kategorijos čempionate!

Jeremy Van Horebeekas 2020 m. Prancūzijos MX1 champion

Jeremy Van Horebeek darbe Rauville la Place Normandijoje

Dešimtas titulas „Honda SR Motoblouz komandai

Todėl Jeremy Van Horebeek siūlo „Honda France SR Motoblouz komandai ne ką mažiau nei dešimtąją nacionalinę karūną! Josse pabrėžia savo vairuotojo pasirodymą: Nepaisant spaudimo dėl titulo, Jeremy laimėjo šį finalą ir titulą nelengvoje trasoje, kurioje matėme daug kritimų. Šiandien negalėjome suklysti... Tikslas buvo neabejotinai titulas, o ne pergalė ir iš tikrųjų Jeremy atidavė mums abu! »

Visa Motoblouz komanda sveikina Jeremy ir visą komandą su šiuo puikiu pasirodymu nepaisant sudėtingos situacijos!

Teminė nuotrauka: iš kairės į dešinę Bastien Bourrières (Honda 89 mechanikas), Jeremy Van Horebeek ir Josse Sallefranque (Honda SR Motoblouz komandos vadovas) (nuotraukos MediaCross)

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo