Sekite mus :

„The Roses des Sables Trophy“: prieš… 


Smėlio rožių trofėjus

Ar kada nors pabudote su jausmu, kad gyvenimas buvo šiek tiek per ramus, kad jums reikia iššūkio, kad jį šiek tiek paįvairintumėte? Taip? Na, aš irgi. Motociklo pažymėjimą turiu 3 metus ir, net jei tai reikštų iššūkį, tai taip pat gali būti užsiimti tuo, kas man patinka. Po kai kurių tyrimų pasakiau sau, kad taip pat būtų gerai, kad pasidarytų naudinga. Taip nusprendžiau dalyvauti Smėlio rožių trofėjus

Kas yra Roses des Sables Trophy?

THE Smėlio rožių trofėjus yra solidarus sportinis orientacinis ralis, 100% moteriškas, atviras motociklams ir vykstantis kasmet. 2021 m. – spalio mėn. Taip lieka laiko (sprendimą priėmiau 2020 m. rugsėjį) fiziškai, psichologiškai pasiruošti ir rasti būdų, kaip finansuoti savo dalyvavimą.

Dalyvavimas šiame mitinge taip pat padeda finansuoti tokias asociacijas kaip Rožinė juostelė, Dykumos vaikai, ten Raudonasis Kryžius, Kanados pusryčių klubas. Taigi tai puikus būdas padėti asociacijoms vietoje, įgyvendinant mano nuotykių svajones!

Pragariškas iššūkis!

Kad suprastumėte, kokį iššūkį man reiškia:

  • neturėjau rėmėjo ir neįsivaizdavau, kaip ruošiamasi tokiam nuotykiui,
  • motociklo pažymėjimą turiu 3 metus, bet Kvebeke, kur gyvenu, geriausiu atveju važinėjame tik nuo balandžio iki lapkričio... Taigi, lyg turėčiau tik 18 mėnesių vairuotojo pažymėjimą.
  • nIEKADA nedariau „bekelėje“, juo labiau enduro ar cross . Taip pat galiu pasakyti, kad manęs laukia daug pasiruošimo (ir aš nekalbu apie viską, kas susiję su orientacija su kompasu ir kelio knyga)
  • pagaliau neturėjau motociklo, su kuriuo galėčiau treniruotis... Taigi su draugu einu restauruoti seną dviratį (taupiau) pasitreniruoti prieš didįjį išvykimą.

Tu matai ? Kai kalbu apie iššūkius, nejuokauju. Laukdamas, kol galėsiu atstatyti savo mažąjį Kawasaki KLR250, sutelkiau savo energiją į finansavimo paiešką. Štai pirmieji patarimai, kuriuos galiu duoti, jei vieną dieną ketinate leistis į šį nuotykį Smėlio rožių trofėjus.

Kawasaki KLR 250 prieš Roses des Sables trofėjų

Su draugu ketinu restauruoti seną dviratį Kawasaki KLR 250

1 taisyklė: kalbėk apie tai, kalbėk apie tai ir dar kartą kalbėk

Kalbėkite apie tai su kuo daugiau aplinkinių žmonių. Dėl dviejų priežasčių:

  • Pirma, kuo daugiau apie tai kalbėsite, tuo jūsų projektas taps patikimesnis ir konkretesnis jūsų galvoje, tuo labiau pradėsite galvoti apie tai, ko jums reikia, kad tai įvyktų, ir visas smulkmenas, kurias reikia įdiegti, kad tai įvyktų. tapti tiesa.
  • Tada tinklas yra raktas. Tai padės jums gauti pinigų, kurių jums reikia išvykti. Būkite atsargūs: iš pradžių normalu matyti nustebusias ir šiek tiek skeptiškas reakcijas... Tačiau įdėjus reikiamą energiją, žmones greitai užkariauja neįprasti projektai.

Galiausiai paruoškite savo socialinius tinklus (atskirkite, ką norite paviešinti ar ne, sukurkite tam skirtą puslapį pagrindiniuose tinkluose, sukurkite svetainę, jei norite... Mano tinklalapis pasiekiamas adresu Mushu-kelyje). Būtent matomumas, kurį galėsite pasiūlyti, bus svertas, padėsiantis užtikrinti jūsų rėmėjus.

pertvarkyti savo Instagram paskyrą, kad gautumėte Roses des Sables trofėjų

2 taisyklė: informacija yra galia!

Geras pasiruošimas prasideda nuo informacijos! Viską gera pasiimti. Teigiamas ir neigiamas. Norėdami tai padaryti, galite eiti į buvusių dalyvių „Facebook“ grupes Smėlio rožių trofėjus, baikerių grupės, mėgstančios nuotykius, bekelę ir kt. Yra daug vardų, kurie išsiskirs, nuolatiniai lankytojai, nuotykių ieškotojai... Visas moterų pasaulis blogiukas kuriems tai naudinga, ir turi daug informacijos bei patarimų. Nesvarbu, ar jie laimėjo trofėjų, ar ne.

Organizacija, kuri valdo Smėlio rožių trofėjus taip pat yra geras informacijos šaltinis. Yra atsidavę treneriai, kurie atsakys į visus jūsų klausimus. Jie taip pat padeda išlaikyti motyvaciją, teikia paramą ir siūlo konkrečius kiekvienos problemos sprendimus. Jie yra tiek, kiek jūs atliekate savo vaidmenį. Pavyzdžiui, jie neieškos jums rėmėjų, bet turi daug idėjų renginiams, kurie suburtų aplinkinius... organizacijos tinklalapyje siūlo dalyviams skirtą skiltį (pasiekiama iš anksto užsiregistravus): joje galite turėti įrankius susisiekti su įmonėmis, turėti gražių nuotraukų, pateikti failą, perparduoti gėrybes ir pan. Jų socialiniai tinklai taip pat gali būti įdomūs, kad suprastumėte atmosferą ir ko tikėtis.

Tik nuo jūsų priklauso, kaip norite surinkti lėšas, kurios leistų finansuoti jūsų dalyvavimą... Bet kuo daugiau informacijos turėsite, tuo daugiau žinosite, į ką įsiveliate (ir čia darosi baisu) !

3 taisyklė: planuokite kiekvieną žingsnį

roses des Sables trofėjaus organizavimas ir retro planavimas

Nesvarbu, ar tai laikas, ar pinigai, abu turi būti suplanuoti iš anksto, kad tiksliai žinotumėte, kur einate. Atrodo, kad metai yra ilgas laikas, bet net pandemijos metu (ypač?) jie prabėga labai greitai. Tarp uždarymo, neesminių verslų uždarymo, švenčių, gyvenimo peripetijų... Turite optimizuoti kiekvieną galimybę bendrauti su įmonėmis ar visuomene, kuri gali jus palaikyti. Atidžiai rinkitės kiekvieno veiksmo laikotarpį (Kalėdos? Velykiniai išpardavimai?), iš anksto pasiūlykite nuomos, transporto priemonės pervežimo, nedidelių mokymo kursų ir kt. Nėra teisingo ar neteisingo būdo ką nors padaryti, tačiau sukūrę metų planą, pagrįstą pagrindinėmis datomis, galėsite geriau matyti.

smėlio rožių trofėjų organizacija

Mano organizacija, skirta Trophée Roses des Sables, post-it siena

Pagrindinis žingsnis: ieškokite ir suraskite svajonių rėmėją (būtent: Motoblouz )!

Kas pradžioje atims daugiausiai laiko ir energijos? Tai nusprendžia, kaip finansuosite savo dalyvavimą ir gausite pinigų. Sakiau jums, kad kalbėjimas apie tai šalia jūsų yra geriausias būdas pradėti. Pranešk apie save. Taip pat apie tai kalbėkite socialiniuose tinkluose. Šeima, draugai, kolegos... Nieko nepamirškite!

Jei norite pasikviesti oficialius rėmėjus, įmones ir prekės ženklus, įmonėje, į kurią kreipiatės, turėsite rasti tinkamą žmogų. Ta, kuri turi sprendimų priėmimo galią, jautrumą tokio tipo projektams, domisi motociklais, nuotykiais ir solidarumo aspektu... Tada įtikink ją investuoti finansiškai mainais už matomumą.

Kvebeke rėmimas gali būti sudėtingas. Pandemijos metu įmonės akivaizdžiai drastiškai sumažino savo biudžetus ir sunkiai ryžtasi „nuotykių“ projektams, kuriems taikomos tarptautinių taisyklių užgaidos. Prancūzijoje taip pat buvo sudėtinga, nes manęs ten nėra. Kreiptis į įmones el. paštu nėra idealu.

Susitikimas su Motoblouz , skirtas finansuoti mano dalyvavimą Trophée Roses des Sables

Man pasisekė, kad turėjau nuostabų kontaktą su Motoblouz . Išsiunčiau el. laišką, kuris buvo perduotas tinkamam asmeniui, kuris susisiekė. Susipažinome virtualiai, daug kalbėjomės, smagiai pasijuokėme ir tada...? Nerimas prasideda!

Jūs išsiunčiate padėkos el. laišką (visada padėkokite žmonėms, kurie skiria jums laiko, nepaisant rezultato), ir laukiate...laukite...laukite. Jūs ir toliau žiūrite į tai, nes jei jūsų susitikimas pavyko gerai, tai nebūtinai reiškia, kad jie norės jus visiškai paremti. Būtent šį tarpą man buvo sunkiausia valdyti. Jūs pereinate nuo visiško susijaudinimo iki visiško nusivylimo. NE kaupiasi ir tu tikiesi TAIP, kuris sugrąžins tave į reikiamą energiją... Planuoji į priekį, jau įsivaizduoji, kaip tai galėtų atrodyti, ir tu susiduri su sienomis, kurių negali sugriauti. Suplanuojate viską, ko jums reikia, kad galėtumėte susidurti su mitingu dykumoje, bet neišleidžiate nė cento... Visiškas nusivylimas! Tiesą sakant, tai gali būti gana bauginanti.

Ir tada... Vieną gražų rytą gaunate el. laišką iš žmogaus, kurį matėte per interviu ir kuris jums sako (kaip tik po Kalėdų), kad HIP HIP HIP “ mes palaikome jus jūsų projekte, 100% » Džiaugsmas, laimė, palengvėjimas ir jaudulys! Visas šis gražus mišinys sugrąžina jus į kelią. Tai pagaliau leidžia įsivaizduoti savo tikslus ir iš tikrųjų planuoti į priekį, įsigilinti į reikalo esmę: pasiruošti nuotykiams, Smėlio rožių trofėjus.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Be komentarų

Pridėkite savo