Sekite mus :

Enduropale 2014: geriausių vairuotojų nuomonė prieš lenktynes


Milko Potišekas

Steve'as Ramonas, Jeanas-Claude'as Moussé, Milko Potisekas, Livia Lancelot... Pilotų elito nuomones galėjome surinkti likus kelioms valandoms iki Enduropale išvykimo, spaudos konferencijos metu. Nereikia nė sakyti, kad konkurencija bus didžiulė!

Jean-Claude Moussé prieš Enduropale

Jeanas-Claude'as Mousse'as

Jean-Claude Moussé, „Yamaha n°1“ (2013 m. „Enduropale“ titulas)

« Džiaugiuosi čia būdama, „Le Touquet“ jaučiuosi gerai. Enduropale yra unikalios lenktynės dėl savo reputacijos, visi ruošiasi šioms lenktynėms, viskas priklauso nuo moralės. Taigi darau viską, kad ignoruočiau savo konkurentus, kad būčiau viršūnėje. »

Steve'as Ramonas prieš Enduropale

Steve'as Ramonas

Steve'as Ramonas, („Suzuki Rockstar nr. 22“)

« Laimėjau Loon Plage lenktynes, todėl su pasitikėjimu laukiu Enduropale. Žinoma, ruošiausi kiek galėdamas, bet po Loon Plage padariau pertrauką, kad treniruotes atnaujinčiau sausio mėnesį. Bet kokiu atveju esu įsitikinęs savo jėgomis šioje srityje! »

Milko Potišekas

Milko Potišekas

Milko Potisek, Yamaha n°3

« Jaučiuosi visiškai pasiruošęs lenktynėms, net sakyčiau, puikios formos! Planuoju tęsti Hossegoro tempą. (Smėlio raundą sausį laimėjo šiaurietis, red. pastaba). Ant dviračio ką tik peržiūrėjome pakabos nustatymą, bet nieko svarbaus. Praėjusiais metais „Le Touquet“ užėmiau antrąją vietą ir vos nepasitraukęs iš lenktynių, pažadėjau 2014 m. pasirodyti geriau. Visų pirma, jaučiuosi nekantrus, nes noriu pergalės! »

Livija Lancelot

Livija Lancelot

Livia Lancelot, Kawasaki Nr. 40

« Kelio trauma neleido man pasiruošti tiek, kiek 2013 m. Tačiau turiu naudos iš ankstesnės patirties ir jaučiuosi pasiruošęs. Važiuoju su 450 kub. cm, o tam reikia daugiau sukibimo nei su 250, bet tai manęs negąsdina! »

Damienas Prevotas

Damienas Prevotas

Damien Prévot, Yamaha nr. 4

« Neseniai susižalojau kryžminius raiščius, o po varžybų dar turiu operuotis... Tad sekmadienį turbūt nusiraminsiu. Šį kartą atėjau norėdamas likti lenktynėse ir pasilinksminti, bet ne vien dėl pasirodymo. Kalbant apie „Yamaha“, „Bud Racing“ pasirūpino pakabų retušavimu. Pažiūrėsime, kas nutiks! »

Antoine'as Meo prieš Enduropale

Antoine'as Méo

Antoine'as Méo, KTM Nr. 21

« Aš ką tik atradau lenktynes ​​2013 m., o 2014 m. planuoju pasirodyti daug geriau! Tikriausiai nesiruošiu tiek daug kaip kiti, nes taip pat lenktyniuoju enduro (Antoine'as yra šios kategorijos pasaulio Champion ), tačiau KTM daug dirbo su dviračiu, kad pasiektų geriausius įmanomus „Enduropale“ nustatymus, todėl Aš ketinu atiduoti viską! »

Paveikslėliai Zoll fotografija

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Rokas

Įgudęs alpinistas kiekvieną dieną ir atostogauju, nepaisant oro sąlygų, ant savo 1200 GS Adventure vairo. Aš palankiai vertinu motociklų įrangą, kuri būtų gerai apgalvota ir efektyvi visomis aplinkybėmis.

1 komentaras (-ai)

Pridėkite savo