Sekite mus :

Puikus Axelio Maurino pasirodymas CEV taurėje Portimao!


Praėjusį savaitgalį Axelis Maurinas ir Team CMS išvyko į Portimao dalyvauti viename sunkiausių Europos greičio čempionatų. O Motoblouz vairuotojas puikiai pasirodė – privačioje kategorijoje užėmė gražią trečią vietą ant prizininkų pakylos!

Axelis jau žinojo trasą pietų Portugalijoje, kai 2012 m. dalyvavo 600 Supersport pasaulio čempionato lenktynėse šioje trasoje. Greitai atgavęs trasos kontrolę per laisvąsias treniruotes, Motoblouz remiamas motociklininkas jaučiasi labai patogiai savo 89 numeriu pažymėtame Kawasaki ZX10-R su Pirelli . Kvalifikacijoje jis užėmė 10 vietą ir užima 3 privataus piloto rangą.
Pirmose lenktynėse po didelio išgąsčio premier posūkyje Axelis kovojo 17 ratų ir finišavo 7 pozicijoje, kuri jam yra sinonimas pirmajai vietai „privačioje“ kategorijoje! Antrosios dienos lenktynės bus tokios pat turiningos ir atkaklios tarp trijų šios kategorijos lenktynininkų. Axelis užims 8 ir 3 privačius po kovos su antruoju!

Axelis Maurinas: „Tikslai pasiekti 100 proc.“

« Esu tikrai labai patenkintas šiuo lenktynių savaitgaliu“, – aiškina Axelis. “ Buvo labai malonu šiame čempionate progresuoti sesija po sesijos. Mano komanda buvo viršuje, dviratis pasirodė labai gerai, o aš grįžau į aukščiausią psichinę formą, tikslai buvo pasiekti 100 proc.. Tiesą sakant, nemaniau, kad būsiu tokia gera kvalifikacijoje ir lenktynėse, kai dauguma mano konkurentų atliko daug bandymų šioje labai techniškoje ir įspūdingoje trasoje Portugalijos pietuose. Bet aš buvau tikras dėl vieno dalyko, kad man patiks grandinė! Visą savaitgalį mano pažanga buvo progresyvi, o antrose lenktynėse atsilikau 0,1 sekundės nuo savo kvalifikacijos laiko, kuris buvo atliktas su 2 ratų padanga. Taigi tai labai teigiama ir konstruktyvu. Dėkoju savo TVS komandai, kad mane sekė šiame sezono pabaigos iššūkyje: mano tėvams, Hervé ir Sébastien, taip pat Étienne iš Tech-Solutions. »

Apie artėjantį sezoną jis priduria: „ Kalbant apie galimą dalyvavimą šiame čempionate 2015 m., tam tikri nauji FIM CEV čempionato reglamento techniniai punktai gali suabejoti mano atvykimu. Taip pat norėčiau tuo pasidalinti su visais savo partneriais prieš priimdamas sprendimą. »

Pagal TVS komandos pranešimą spaudai

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo