Sekite mus :

SR Motoblouz komanda pasiruošusi Bercy Super Cross lenktynėms!


Justin Barcia, Eli Tomac, Gautier Paulin… Didieji JAV superkroso vardai šį savaitgalį pasirodys SX Bercy/Lille mieste! Šiek tiek informacijos apie šį ilgai lauktą renginį, kurį remia Motoblouz , ir apie SR Motoblouz komandos dalyvavimą!

2014 m. leidimas – Bercy Supercross šį savaitgalį Lilyje! Kaip jau žinojote, Motoblouz vietoje bus kaip pagrindinis rėmėjas. Bet mes taip pat tiesiogiai dalyvausime šou sR Motoblouz komanda, kuris lenktyniaus su kitais JAV lyderiais...

SR Motoblouz komanda, nuo Milano iki Lilio

„SR Motoblouz komanda ką tik grįžo iš Italijos, kur lygiagrečiai su EICMA motociklų paroda „Milan SX“ vyko nedidelėje specialiai suprojektuotoje erdvėje parodos teritorijoje. Ir Fabien Izoird, vienas iš trijų komandos vairuotojų, sukėlė kibirkštis!

Premier dieną per du turus Fabienas sugebėjo užimti antrą ir trečią vietą. Puikus pasirodymas, kurio jam nepavyko pakartoti sekmadienį po kritimo, dėl kurio akceleratoriaus rankena nebeveikia. Tačiau puikus „Holeshot“ pirmąją dieną su Honda CRF 450 suteikia jam geriausių vilčių Lilio savaitgaliui.

Keletą klausimų apie „Supercross Paris Lille“ uždavėme Josse'ui Sallefranque'ui (komandos lyderiui) ir Fabienui Izoirdui, kuris atvyko pas mus dieną prieš premier dieną:

Lille SX, daug žadanti Prancūzijos ir JAV konfrontacija!

Tačiau jie turės daug ką veikti. Mes iš tikrųjų tikimės puikios Prancūzijos ir JAV konfrontacijos, kuri, be kita ko, susidurs su Justinas Barcia, Eli Tomakas arba Justinas Braytonas iš JAV pusės, Christophe'as Pourcelas, Jordi Tixier, Dylanas Ferrandis ir SR komandos vairuotojai iš prancūzų pusės. Pakanka, kad būtų užtikrintas puikus pasirodymas!

Tuo tarpu Lilyje esančiame Pierre Mauroy stadione, kuris dvejus metus pakeis Palais Omnisports de Paris-Bercy, dirva SX ruošiama su daug žemės ir ekskavatorių. Trasa tęsis per pusę stadiono (žr. vaizdo įrašą žemiau), kuri jau yra patogesnė danga nei Bercy, ir modernesnėmis sąlygomis. Laukiame ne mažiau nei 22 000 žiūrovų, kurie Motoblouz gėrybių pagalba sukurs ugningą atmosferą!

Tipiškas JAV išdėstymas ir atmosfera

Maršrutas, vis dar kompaktiškas, turėtų labiau atitikti užsienio standartus, o jo centrinis išdėstymas leis visuomenei nepraleisti nė akimirkos lenktynėse. O kalbant apie atmosferą, nėra blogo kraujo, amerikietiško stiliaus pasirodymo Bercy netrūks. Įrašams – SX de Bercy 2013 atmosferos apžvalga vaizdo įraše:

Atvykite į Lilį su Motoblouz , kuris jums parodys renginį gyvai!
O daugiau informacijos galite gauti visą programą ir TV transliacijų laikus rasite čia.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

2 komentarai

Pridėkite savo
  1. Ponas Insdigbordas 2015 m. vasario 14 d., 15.21 val. Atsakymas

    Su Josse Sallefranque'u, Fabienu Izoirdu ir Valentinu Teillet manau, kad SR Motoblouz yra viena stipriausių komandų šiais metais ir dažnai bus minima reitingų viršuje...