Sekite mus :

Arnaud Demeester pasakoja apie Le Touquet prieš išvykdamas


Mes uždavėme keletą klausimų Arnaud Demeester šiek tiek prieš Enduropale išvykimą. Tarp lenktynių ir jausmų, susijusių su Le Touquet organizavimu, Motoblouz motociklininkas pasakoja viską!

Kaip vertinate savo lenktynes ​​Enduropale?

Gerai ! Skirtingai nei ankstesniais metais, aš ateinu ne laimėti, bet tik man. Idealiu atveju vieta 10 geriausių, tačiau tai nėra savitikslis. Aš turiu daug mažesnį spaudimą nei anksčiau. Jei yra tiek rezultatų, tuo geriau, kitaip tai nesvarbu.

Enduro du Touquet sukūrė jūsų reputaciją. Koks tavo vaidmuo šiandien?

Stengiuosi investuoti save, kad toliau tobulėčiau. Aš daug kalbu su Bernardu Baudoux (Enduropale organizacijos Président ) ir labai vertinu tai, kad jie išklauso mano pasiūlymus. Pavyzdžiui, užsiminiau apie Enduro idėją, sujungiančią senus motociklus, ir džiaugiuosi matydamas, kad ji prigijo. Taip pat dažnai kalbuosi su Davidu Hauquier (sporto direktoriumi) apie savo idėjas dėl būsimo leidimo maketo.

Ką manote apie Enduropale šiandien?

Tai lenktynės, kurios išsivystė. Jis buvo kritikuojamas, kad prarado daug savo susidomėjimo, kai išnyko kopos. Tačiau dėl organizacijos įsitraukimo grandinė kasmet tampa vis techniškesnė, o tai sustiprina jos susidomėjimą. Enduro Vintage pasirodymas taip pat padidino renginio apimtį ir tikrai suteikė energijos lenktynėms. Trumpai tariant, Enduro vis dar turi didelį potencialą!

Jūs kalbate apie Vintage Enduro. Ar tau patiko jame dalyvauti?

Taip, buvo tikrai gražu. Man labai patinka seni motociklai, jie sugrąžino prisiminimus, o lenktynės su visais šiais garsiais „Le Touquet“ vardais yra puiku! Tikiuosi, kad kitais metais patirtis pasikartos, nes manau, kad tai pritrauks daug daugiau žmonių. Šiais metais tai buvo įgyvendinimas, tam tikras išbandymas. turime tęsti, kad ji duotų vaisių.

O ką manote apie Sherco 2 taktą, su kuriuo šiandien lenktyniuosite?

Tai labai gera mašina! Beje, labai džiaugiuosi, kaip klostosi partnerystė su Sherco. Daug dirbome prie dviračio, kuris dabar tikrai patikimas. Taip pat labai džiaugiuosi jo rėmu, kuris užtikrina labai gerą elgesį. Bet tai tik pradžia! Su Sherco komanda dalyvauju kuriant 2 taktų injekciją. Dviratis gerokai pažengęs, jau važiuoja! 2016 metais tikiuosi būti premier motociklininku, kuris startuos „Enduropale“ su tokio tipo mašina.

Jūs vaidinate vaidmenį su jaunais „Sherco“ pilotais. Ar galite papasakoti daugiau?

Taip, aš ištiesiu pagalbos ranką Didier Valade'ui, „Sherco Academy“ – filialo, skirto jaunesniems ugdyti, vadovui. Labai džiaugiamės vakarykšte Jimmy Cossus (Sherco jaunesniojo lenktynininko Enduropale) trečia vieta. Antram dalyvavimui – puiku. Ir toliau dirbsime, kad dviratis pakiltų ant aukščiausio podiumo laiptelio.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

2 komentarai

Pridėkite savo