Sekite mus :

Nuotraukų albumas: Enduro Vintage 2016 atmosferoje


2015 m. pasirodęs švenčiant Enduropale 40-metį, Enduro Vintage jau tvirtai įsitvirtino Le Touquet mite. Pasinerkite į vaizdus šių lenktynių atmosferoje, kuri šiais metais vėl priverčia senuosius dvitakčius rezonuoti su Zoll Photographie!

Vintažinis reiškinys pamažu plinta į visas dviračių transporto priemonių pasaulio sritis, taip pat ir bekelėje. Gimęs galimybei „Enduro du Touquet“ keturiasdešimtmetis kaip buvo vadinamas 1975 m., Enduro Vintage patenka į įprastą 2016 m. Enduropale savaitgalio programą. Šios lenktynės, skirtos mašinoms, pagamintoms iki 1990 m., iš tiesų dar kartą įkaitino senas mašinas!

Filosofija išlieka ta pati kaip ir pernai: per šį lenktynių savaitgalį suburti vyrus ir mašinas, palikusius neišdildomą pėdsaką Le Touquet smėlyje.
O šiais metais ant savo Kawasaki KX500 vairo stovintis Yvesas Deudonas, po puikios kovos su Arnaud Demeester (kurį atidžiai stebėjome praėjusiais metaisgimęs paskutinis), laimi renginį dviejų raundų pabaigoje, dėl kurių įtampa svyruos iki galo. Senamadiškos lenktynės, bet vis dėlto tikros lenktynės!

Vintage Enduro, garsas ir kvapas!

Išvykimas iš Le Touquet jau yra nemaža istorija. Tačiau pasitraukimas iš „Enduro Vintage“ yra spjūvis į veidą, kuris jus pastūmėja keliais dešimtmečiais anksčiau! Įsivaizduokite, šimtai dvitakčių dūzgia kaip bičių spiečius, o žiūrovus palieka mėlynų dūmų debesyje, kurį vėjas stengiasi išsklaidyti... Atmintis kartais peršti gerklę!

Ašarojanti nostalgija? Labai mažai Enduro Vintage, kuris labiau priklauso nuo linksmybių ir geros nuotaikos, kad motyvuotų užsiregistravusius, senus šlovės atstovus ir naujausius entuziastus. O ką dar geriau pagerbti tūkstančiams dalyvių, kurie vieną dieną leidosi į nuotykius, taip pat Thierry Sabine, premier Enduro organizatoriui?

Dėka Zoll fotografija už šias nuostabias nuotraukas!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.