Sekite mus :

Tiesiogiai: 24 valandos Le Mano iš Team LMD 63 langelio


Dalyvaukite komandos LMD 63 Moto Journal gyvenime taip, lyg būtumėte ten su Motoblouz !

Dėl šios internetinės kameros, kuri nuolat transliuoja, kas vyksta dėžutės viduje, prieš startą (šeštadienį 15 val.) galėsite pajusti kylančią įtampą, o paskui estafetes sekti iki finišo, sekmadienį 15 val.... Nepakartojama patirtis. nepraleisti!

Yamaha R1 lenktynininkai iš LMD 63 komandos:

  • Ervanas Quelletas
  • Jaroslavas Černis
  • Axelis Aynié (kuris pakeičia Luca Marconi)

 

Paskutinės žinios iš komandos LMD 63:

08/04/2016 :

Po sunkių kvalifikacinių sesijų ir Luca Marconi kritimo paskutiniame kvalifikaciniame rate vakar. Jį pakeis ir vairą perims Prancūzijos ištvermės taurės champion Axelis Aynié.

Komanda startuos 56 vietoje. Dėl taisyklių Axelis negalėjo atlikti antrosios kvalifikacinės sesijos. Todėl vidurkis buvo nustatytas atsižvelgiant į geriausią Luca vakar šlapią laiką ir du geriausius Jaro ir Erwano laikus šiandien sausoje kelyje.

09/04/2016 :

Po sėkmingo starto po lietaus ženklu komanda pakilo 32 vietomis aukštyn ir įsitvirtino 25-oje pozicijoje.

Estafetės eina viena po kitos tarp vairuotojų, o trasa po kelių valandų išdžiūsta, laikas vėl pereiti prie slidžių padangų, kad išlaikytume šį gražų kilimą.

Šias šeštadienio lenktynes ​​komanda finišavo 26 vietoje, po techninio stabdymo po išmetimo linijos plyšimo Yamaha R1 vėl išvažiavo į Bugatti trasą su Axeliu Aynié ant vairo, pasiruošusiu kovoti.

Team-LMD-63-išmetimas-remontas

Technika: nonocam.fr

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Rokas

Įgudęs alpinistas kiekvieną dieną ir atostogauju, nepaisant oro sąlygų, ant savo 1200 GS Adventure vairo. Aš palankiai vertinu motociklų įrangą, kuri būtų gerai apgalvota ir efektyvi visomis aplinkybėmis.

Be komentarų

Pridėkite savo