Sekite mus :

BERING Onyx striukės testas


Oniksas yra brangus akmuo. Ten bering prekės ženklas todėl pasirinko šį pavadinimą tekstilinė striukė. Ne tik pasipuikuoti, bet visų pirma apsisaugoti nuo stichijų ir apsaugoti savo kūną. O gal yra atvirkščiai? nebežinau. Perduokime bering Onyx striukė peržiūrėkite ir sužinokite, ką ji mums siūlo.

Kai komanda paprašė manęs išbandyti a bering striukė, iš karto pasakiau taip. Laikui bėgant jie susipažįsta su mumis Motoblouz ir žino, kurių prekių ženklų esame gerbėjai. Kalbant apie mane, aš myliu BERING striukes. Galbūt nostalgiška pusė galvojant apie savo premier . O gal todėl, kad vertinu jų gaminių kirpimą ir apdailą. Sakyčiau abu.

Puodelis, raižytas akmuo

Bering Onyx“ striukė dėvima prie kūno (arba prigludusi prie kūno). Tai suteikia sportiškumo ir išryškina jus. Bent jau, jei abus po metų pabaigos atostogų. Tokia išvaizda labai tiks prie rodsterio ar sportinio automobilio.

Pagaminta iš 900 denų tekstilės, todėl neturės problemų apsaugoti jūsų odą, jei nukrisite. Komplekte esančios apsaugos siūlo išsamų sprendimą nuo smūgių. CE patvirtinti pečiai ir alkūnės. Pastariesiems reguliuojamas aukštis, naudojant Velcro sistemą, leidžiančią juos pritaikyti prie jūsų rankos ilgio. Ir, vyšnia ant torto, tai taip retai pasitaiko integruotas stuburas ! Ten pateikiamas tikras CE patvirtintas 1 lygio stuburas.

Atvartas atvartas žirafa

Prigludusi pjūvis nėra sureguliuotas. Kas gali būti nemalonu už striukę, kuri „plaukioja“ greičiu. Net jei su artėjančiais naujais reglamentais, esant 80 km/val., tai jau neturėtų bėdų... Įsivaizduokime, kad, išprotėjęs, užmiestyje prasilenki 130 km/val. Todėl galite reguliuoti savo rankos apimtį naudodami dirželį ir lipduką, kaip ir klubų apimtį ir apykaklę, todėl galite pasirinkti, ar labiau ar mažiau priveržti. Ties riešais jie užsisega užtrauktuku ir Velcro skirtuku. THE bering Onyx striukė todėl yra visiškai reguliuojamas priklausomai nuo dėvimų izoliacinių sluoksnių skaičiaus.

Izoliacija, pakalbėkime apie tai. THE bering Onyx striukė turi nuimamą termo-aliuminio pilną pamušalą (kūnas ir rankovės). Tačiau viskas nėra labai stora. Kadangi šalta, manau, kad jis puikiai tinka šiam sezonui. Esant dabartinei temperatūrai (nuo 4 iki 8 laipsnių), dėviu tiktermo marškinėliai ir storas vėžlys, kaip žinyne nurodyta važiuojant motociklu žiemą. Ruožuose 90 km/h greičiu nesijaudinkite dėl oro įsiskverbimo. O pamušalas puikiai atlieka savo vaidmenį. Valandoms ten irgi neužsibūčiau, bet 45 min kelionėse buvo gerai.

Bering Onyx striukė, keliems sezonams

Nuėmę pamušalą, atidarykite ventiliacinius užtrauktukus, esančius ant krūtinės ir nugaros. Galite nešioti vasarą, pernelyg nesikankindami nuo karščio. Neišbandžiau jų su šiuo modeliu, bet su kitais šio prekės ženklo modeliais jie man pasirodė labai veiksmingi. Jūs taip pat esate apsaugoti nuo vabzdžių dėl tinklelio, kuris neleidžia jiems klaidžioti striukėje. Tai nepakeičia a pilnai vėdinama vasarinė striukė, bet tai didelis pliusas.

Kalbant apie hidroizoliaciją, atsižvelgiant į oro sąlygas metų pradžioje, man nereikėjo su juo maudytis po dušu – atsiminkite mano testas su BERING X-Touring batais. Kaip įprasta, Bering jie žino, kaip tai padaryti šioje srityje. Vandens įsiskverbimo nesitikima, išliksite sausas!

Sandėliavimas

Man buvo malonu matyti kišenę ant kairės rankovės. Itin praktiška, galite laikyti mokėjimo kortelę, greitkelio ženklelį, garažo nuotolinio valdymo pultą... Nereikia ieškoti kitose keliose kišenėse. Turite du klasikinius išorinius, o viduje - vadinamąjį „greitąjį“, esantį šalia centrinio užtrauktuko. Dešinėje pusėje piniginės kišenė ant švarko ir viena ant pamušalo. Kairėje pusėje turite tą patį ant striukės su plyšiu ant pamušalo, kad galėtumėte jį pasiekti.

Vis dar gailiuosi, kad viena iš vidinių kišenių nėra skirta telefonui. Atsižvelgiant į jo dydį, vis dar turite vietos vienam sutalpinti. Tačiau per didelis plotis reiškia, kad jis nėra idealiai išdėstytas.

Kaip jo dydis?

Į įprastą didelį klausimą man atrodo svarbu patikslinti, kad Bering Onyx striukė atitinka dydį. Tai reiškia, kad jei norite būti „aptempti“, rinkitės įprastą dydį. Jei ne, pasirinkite didesnį dydį.

Primenu savo išmatavimus: 1,89 m ir 89 kg (po metų pabaigos atostogų). Ir aš paėmiau savo įprastą dydį, XL. Su pamušalu ir apatiniais paklotais tai tinka. Be jokios abejonės, nuėmus pamušalą ir tik su marškinėliais, turėčiau daugiau vietos. Juolab, kad šį sezoną sunkus švenčių sezonas jau bus praėjęs, kepsnių sezoną dar teks išgyventi.

Komfortas4.3
Apsauga4.8
Izoliacija4.3
Hidroizoliacija 4.8
Sandėliavimas4.4

Mano nuomonė: Aukščiausia apsauga!

Ką neigiamo galime pasakyti apie šią striukę? Kad ir kiek žiūrėčiau, apversčiau į visas puses, nematau. Tačiau jūs žinote, jei esate įpratę mane skaityti, kad esu „sunki“, ir aš nieko neleidžiu. Bering Onyx puikiai atlieka savo vaidmenį. Apsauga, izoliacija, vėdinimas, sandėliavimas ir reguliavimas. O dar daugiau – išvaizdos atžvilgiu – blaivus. Taigi kaina tikriausiai yra jos silpnoji vieta? Ha, irgi ne. Akivaizdu, kad tai dar labiau pakelia kainos ir kokybės santykį.
4.5

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Thibaud

Didelių rodsterių ir lenktų kelių mėgėjas. Važinėjimas motociklu man yra laisvalaikio užsiėmimas, retai naudoju jį kaip komunalinį automobilį, dažnai važinėju su draugais ar dviese su sūnumi.

Be komentarų

Pridėkite savo