Sekite mus :

Furygan Sherman švarko testas


Sugrįžus geriems orams, kaip malonu išvežti savo odinis švarkas už gerus pasivažinėjimus motociklu. Neatėmiau savęs su furygan Sherman striukė. Ši juoda oda sumaniai maišosi sportiško kirpimo su vintažine išvaizda. Todėl aš galėjau tai išleisti pavasario kontekste furygan striukė šiek tiek daugiau nei 2 mėnesius.

Estetiniu požiūriu sėkminga neoretro išvaizda

Su furygan Sherman striukė, pasineriame į neo retro. Skirtumas yra prekės ženklo logotipai, išgraviruoti ant liemens, apatinės nugaros dalies ir pečių. THE ženklinimas atliktas lazeriu. Tai suteikia odai pasenusią išvaizdą (skaityti rudą), kuri puikiai kontrastuoja su intensyvia švarko juoda spalva.

Pridėkite prie to sportiškesnių elementų, tokių kaip karvės odos gabalėliai, primenantys lenktyninę dvasią arba minkštas neoprenas ant kaklo ir rankovių, ir gauname harmoningiausią rezultatą. Aš dievinu !

Furygan Sherman“ striukė: visą sezoną odinė?

Tai furygan Sherman striukė paprastai yra gerai izoliuotas. Visų pirma jos dėka nuimamas terminis pamušalas ant liemens yra aliuminio įdėklai, apsaugantys nuo šalčio. Nors nurodyta kaip viso sezono striukė, aš vis tiek laukiau kovo mėnesio, kol ją apsivilkau. Terminis pamušalas, nors ir efektyvus, neuždengia rankų. O oda nėra ideali apsaugai nuo lietaus. Bet atėjus pavasariui, tai tikras džiaugsmas jį užsidėti kiekvieną rytą!

Apskritai manome, kad furygan Sherman striukė buvo sukurtas nešioti labai arti kūno. Ir tai jam labai tinka, nes elastinės zonos už pečių ir labai diskretiški tamprūs įdėklai po rankomis leidžia mums išlikti labai laisviems judesiams kelyje. Suveržiamos juostos ties juosmeniu leidžia puikiai priglusti ir sustiprina izoliaciją. Nuotraukose dėviu a modelis L dydžio (42-44), su paprastais marškinėliais po apačia.

Galiausiai, kaip ir daugelis modelių prekės ženklas panther, dvigubas užsegimas (didelio formato užtrauktuku) leidžia prijungti jį prie savo motociklo kelnes dar didesnei apsaugai.

Kaip jis apsaugo, jei aš nukrisiu?

Aš jums papasakosiu istoriją. Aš kritau su furygan Sherman striukė. Kritimas mažu greičiu... Bet kas vis tiek leido išbandyti odos atsparumą ir d3O apsaugos esantis ties pečiais ir alkūnėmis. Akylesni tarp jūsų tikrai bus pastebėję mano netradicinės formos sankabos svirtį. Šios nelaimės pasekmė.

Gražus oras. Aš einu pasivaikščioti su broliu, džiaugiuosi pažadinęs jo GSR iš žiemos miego, einu į Paryžiaus regiono pietus. Posūkiai seka vienas kitą ir tada, pusiaukelėje, kertame vieną iš nedaugelio mūsų maršruto miestų. Tereikėjo „duoti kelią“ posūkyje ir stabdyti 20 metrų toliau esančioje pėsčiųjų perėjoje, kad mane partrenktų 200 kg mano pirmtakas, kuris per daug skubėjo suprasti, kad sustojau. praleisti pėsčiąjį. Leisiu jums įsivaizduoti sceną. Atsiduriu nusviedžiamas kelis metrus toliau, o mano motociklas atsiduria ant žemės.

Tai buvo nedidelis kritimas, bet mano petys vis dar tai prisimena. Įsivaizduoju, kad rezultatas būtų buvęs skausmingesnis, jei būčiau pasirinkęs lengvesnę įrangą. Daugiau baimės nei žalos. THE furygan Sherman striukė, savo ruožtu, šį rudenį beveik nepažymėjo. Su savo trigubai susiuvama ant jautrių zonų ir jos „tipo“ pamušalo Furygan odos apsauga » kuri maksimaliai padidina odos atsparumą, tai yra cE patvirtintas kaip AAP. Asmeninėms apsaugos priemonėms.

Atkreipkite dėmesį, kad furygan Sherman striukė yra įrengtas a pakartotinai uždaroma kišenė užtrauktuku, kuriame gali tilpti a nuimama nugara. Nors ir nepridedamas, aš pasirūpinau, kad įdiegčiau savo D3O , kuris visada labai ramina kasdieniame važiavime.

Naudoti Furygan Sherman striukę?

Kišenės pusėje, furygan Sherman striukė padaryta klasika. 2 išorinės kišenės ir viena vidinė kišenė krūtinės lygyje, kurioje telpa piniginė. Kišenių užsegimus sunku suimti, jei mūvite storas pirštines. Tačiau pagrindinę angą lengva atidaryti ir uždaryti, nes ji turi odinį skirtuką.

Jei planuojate vaikščioti su šiuo furygan Sherman striukė ant peties teks atremti jo 2,5 kg (be nugaros). Tačiau sunku suderinti lengvumą ir apsaugą, ypač tokios kokybės odai :)

Pjaustyti5
KOMFORTAS4.5
APSAUGA4
IZOLIACIJA4
PAŽIŪRĖKITE4.8
APDAILA4.8

Mano nuomonė: apsauginis ir neo retro tendencijoje

Dėl savo storos odos ir originalių D3O apsaugos (nugaros apsauga nepridedama) SHERMAN suteikia labai gerą saugumo jausmą, ir aš galėjau patvirtinti jo apsaugą kritimo metu. Dėl sportiško kirpimo ir vintažinių detalių jis yra labai tobulas neo retro kūrinys, kuris turėtų patikti ne vienam dviratininkui. Vienintelis priekaištas yra jo lengvumas, kad jis susidoroja su šalčio temperatūra ir lietumi, tačiau jis vis tiek linkęs tobulėti.
4.5

Pasidalinkite šiuo straipsniu

meuhsli

Tinklaraščio kūrėjas 2013 m Rankena kampe, Ant savo pirmojo motociklo užsėdau prieš gerus dešimt metų, nuo 50cm³ iki didelio kubo. Šiandien važinėju S1000R, nesvarbu, ar važiuoju motociklu – darbas – miegas, ar ilgos sekmadienio pasivažinėjimai, vienas arba dviese. Mėgaukis kelione!

1 komentaras (-ai)

Pridėkite savo
 1. kažką maksimalizuoti 2018 m. balandžio 25 d., 16.12 val. Atsakymas

  mano oda daugiau nei 4 mėnesius, iš tikrųjų pasidaviau dėl tinkamų kelnių. Dėl švarko mes iš tikrųjų labai labai geri. daug geriau nei mano ankstesnė Rider Tec oda.
  Kita vertus, jis taip aptemptas ant rankų, kad megztinis žiemą vargu ar gali būti laikomas. Kita vertus, 1,4 mm oda reiškia, kad nejaučiate vėjo ir esate gerai izoliuoti. Pjūvis gražus, bet mažas tarpas tarp viršutinės užsegimo sagos ir užsegimo galo praleidžia vėją, o tai labai nemalonu, kai šalta.
  Kalbant apie priežiūrą, tai lengva.
  Padariau kvailą klaidą naudodama prastos kokybės odinį kremą ir šis nešvarumas išdžiūvo odos porose (tai nėra lygi oda), todėl būkite atsargūs.
  Kitaip puiki striukė.

Pridėti naują komentarą