Sekite mus :

Odinės striukės DXR Craft CE testas


DXR Craft odinė striukė

Jis vis dar yra užkeiktas DEKANAS kad ruošiausi keletą savaičių išbandyti naujausią klasikos versiją iš DXR, THE dXR Craft odinė striukė. „Klasika“ savo kilme, dizainu ir paskirtimi. Iš tiesų, jo išvaizda orientuota į motociklininkus, kurių estetika ne tokia moderni. Broliškumas tarp DEAN ir Craft suteikė man vilties labai geri siurprizai. Mažiausiai galiu pasakyti, kad nenusivyliau!

Odinės striukės DXR Craft testas

DXR Craft odinė striukė jūsų veide!

Kiekvienam savo DXR oda

Viduje (didelė) DXR odų šeima, THE dXR Craft odinė striukė yra (su broliu Legenda) pagal išvaizdą „klasikos“ kategorijoje. Skirtingai nuo pastarojo ir jo horizontalių juostų ant nugaros ir krūtinės, dXR Craft odinė striukė yra juodos ir baltos juostelės, einančios nuo kaklo iki riešų. Šios juostelės iš tikrųjų sudarytos iš trijų viena ant kitos susiūtų juostelių (plačios baltos, vidutiniškai juodos ir plonos baltos).

Kalbant apie siūlių kokybę, mano kopijoje matoma tik viena jungtis, ir apskritai surinkimas yra labai švarus. Kelių milimetrų skirtumas tarp juostų išryškėja tik atidžiai, beveik įkyriai apžiūrėjus švarką.

Patogus ir gudrus

Likusios komplektacijos neturi jokių defektų. THE nappa karvės odos yra daug lankstesnis nei naudojamas DEAN. Rezultatas – greitas komfortas. Jokio įsilaužimo laikotarpio, tai tarsi apsivilkti striukę, kurią jau vilkėjai kelias savaites. Už šią laimę atsakinga ne tik odos kokybė. Švarko dizainas ir sukirpimas labai skiriasi. Išeikite iš DEAN sukeltos padėties gulėti ant riešų. THE dXR Craft odinė striukė leidžia bet kokią padėtį nuo premier uždėjimo ir pirmųjų ratų apsisukimų.

DXR Craft odinės striukės krūtinės kišenės

Jokio diskomforto dėl labai elastingos odos

Klasikinė apykaklė su užsegimu ir neopreno tour yra iš karto patogi, atvira arba uždaryta. Pjūvis nėra įrengtas. Be to, jei esate toks, kuris gali nutildyti bet kurį supykusį žmogų paprastu antausiu, nesijaudinkite: jūsų rankos bus patogios. Tiesą sakant, rankovės platesnės nuo pečių iki riešų. Išvaizda nenukenčia ir tikrai įgauname komfortą, net neturėdami Popeye dilbių.

Žinoma, jei esate labai lieknas, pjūvis įrengtas labiau pažymėtas gali jums labiau tikti. Mano 78 kg, 75 metras ir platūs pečiai M dydis yra tiesiog nepriekaištingas.

Įprastas DXR Craft odinės striukės kirpimas

Pjaustymas reguliarus kuri nespaudžia vairuotojo

Detali apžvalga

Kaip ir DEAN, man buvo malonu susirasti savo draugų: žinomus odinius užtrauktukus ant kiekvieno švarko YKK užtrauktuko! Be jo neįmanoma. Striukės priekyje yra 4 kišenės (daugybė ant striukės ir ant viso termo pamušalo): dvi ant krūtinės ir dvi šonuose. Pastarosios turi įstrižas angas. Be unikalaus estetinio aspekto, jis yra ypač praktiškas kasdien. Žinoma, tai yra įprotis patekti, bet radau, kad ši funkcija palengvina rakto paiešką ir kitus atidarymo pyptelėjimus.

odinės striukės DXR Craft rankovių atidarymas

Pilna pakuotė: YKK užtrauktukas, odinis užtrauktukas, dvigubas užtrauktukas

Kitas išskirtinumas dXR odinė striukė Amatas : lenkimo reguliavimo skirtukai yra Velcro. Iš pradžių gana abejotina: aš reguliariai traukiu nuo Velcro pirštinių užsegimų, kurie niekada neišsaugo savo užveržimo ilgiau nei metus (ir man tai patinka) naudojant kasdien. Tačiau ši sistema čia yra labai protinga. Leiskite paaiškinti: skirtingai nei slėgis, jis leidžia reguliuoti milimetrą. Priveržimas keičiamas labai retai. Tai trinties pasikartojimas (užkabinimas / atsikabinimas), dėl kurio pablogėja lipdukas. Čia, radus tinkamą nustatymą, jis nebejuda. Kojos taip pat labai gerai pagamintos ir išsiskiria tvirtumu.

Velcro užsegimas DXR Craft odinei striukei

Velcro ant klubų yra puikus!

Lopinėliai bicepso viršuje gerai susiūti, o siūlės šiek tiek pilkos spalvos. Iš pradžių galvojau apie šviesą atspindintį siūlą, bet flash nuotraukos nebuvo įtikinamos.

DXR Craft odinės striukės ženkleliai

Fantazija, kuri išlieka diskretiška

Skirtumų žaidimas

Kaip ir DEANAS, dXR Craft odinė striukė turi praktišką užsegamą diržo kilpą ir tris vidines kišenes: viena skirta telefonui laikyti kairėje, taip pat vandeniui atspari kišenė popieriams. Nuimamas termo pamušalas, labai patogus, taip pat turi dvi kišenes. Lengvai užsisega dėl spalvotų žymėjimų ant rankovių ir didelio jungiamojo užtrauktuko.

Skirtingai nei DEAN, jokių papildomų alkūnių apsaugos rinkinių, tačiau komplekte esantys su striuke yra nepriekaištingi. Taip pat nėra nugaros apsaugos, bet kišenė, skirta jai gauti, leido man be problemų įdėti savo seną DXR .

DXR Craft odinė striukė kasdieniam naudojimui

THE dXR Craft odinė striukė man tai labai patiko. Jo patogumas yra neabejotinas pliusas, o universali išvaizda (šioje pastaboje nieko menkinančio) yra pastebima. Jis yra blaivus ir daug praktinių aspektų mane įtikino. THE dXR Craft odinė striukė yra dviejų spalvų, juodos ir rudos. Labai patiko kirpimas, žema nugara, kad nebūtų skersvėjų, patogios rankovės ir praktiškos kišenės. Keletas liūčių, kurias patyriau per bandymų savaites, striukės nesugadino. Oda turi gražią patiną, be didelių dėmių.

DXR Craft odinės striukės vidinės kišenės

Lengva užpildyti ligoninę: tiesiog atidarykite striukę.

Iškirpti4.5
Komfortas4.5
Nepralaidumas3.8
Šiluminė apsauga4.5
Baigiasi4.3

Mano nuomonė: gera kasdienė striukė

Man labai patiko DXR Craft odinė striukė. Jo patogumas yra neabejotinas pliusas, o universali išvaizda (šioje pastaboje nieko menkinančio) yra pastebima. Jis yra blaivus ir daug praktinių aspektų mane įtikino.
4.3

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Anthony

Aistringas motociklams ir nuo paauglystės mėgęs viską, kas susiję su baikerių kultūra, nuo vidutinio amžiaus krizės kasdien į kelius važiuoju dviem ar trimis ratais. Motoroleris ir miesto dviratininkas, aš rūpinuosi savo trajektorijomis ir atrodau kaip tikras žmogus, dėl kelio pamatysime vėliau!

Be komentarų

Pridėkite savo