Sekite mus :

Furygan Genesis Mistral Evo 2 striukės apžvalga


Striukės Furygan Genesis Mistral Evo 2 testas

Aaaaaaahh, vėl ateina saulėtos dienos! Po žiemos, tiek pat ilgo kaip raklečių vakaras laktozės netoleruojančiam žmogui, štai pagaliau saldus saulės kąsnelis, uodai, akinimas, šienligė ir daugybė čiaudėjimų į šalmą. Taip, žinau, aš niekada nesu laimingas. Tačiau pripažinkite, kad „visada pakeliui“ lengviau tinkamai apsirengti šaltajam sezonui, o karštieji mėnesiai neapsieina be priekaištų. THE furygan Genesis Mistral Evo 2 striukė šis išbandymas žada apeiti vieną iš vasaros bėdų ir ne mažiau svarbių dalykų: karštį!

Ne marškinėliai / šortai / šlepetės triptikas!

Tie, kurie, kaip ir aš, yra saugumo keistuoliai mažiausiai, o kurie neplanuoja keliauti ant dviejų ratų su marškinėliais/slystančiais batais, atsiduria labai bejėgiai savo odiniais šlapias nuo pirmųjų kerštingos saulės atakų. Aš iššūkį visiems, kurie važinėja po miestą ir turi sustoti kas 150 metrų prie raudonos šviesos, neprakeikti šio liūdnai pagarsėjusio laikotarpio nuo birželio iki rugpjūčio. Laikotarpis, kuris mums tiesiogine prasme yra virimas savo sultyse ir kvepia negyvu feneku dėl netinkamos striukės.

Nes net jei apsauga ant dviejų ratų yra BŪTINA, bet koks socialinis bendravimas bus suabejotas, jei nuo jūsų sklindantys kvapai vargins jūsų bendraamžius. Sutinkame ne tik baikerius su tokiomis patyrusiomis nosimis kaip mūsų!

Todėl daugelis įrangos gamintojų siūlo mums ką nors apsirengti, bandydami sujungti dvi sąvokas a priori prieštaringi: šiluminis komfortas esant dideliam karščiui IR efektyvi apsauga. Bonnardo dalykas yra tai, kad modelių yra daug, spalvos yra įvairios, o pasiūlymas dažnai susijęs su vyrais IR moterys.

Prancūziška striukė, taip, ponios ir ponai

L’prancūzijos įrangos gamintojas Furygan, kuriam nereikia prisistatymo (aš pasakiau ne, neprimygtinai), siūlo mums savo naujausią Genesis Mistral versiją. Vieną kartą nėra įprasta Furygan, ši vyriška vasarinė striukė yra blaivybės modelis. Jo nuožiūra leidžia užpildyti daugiausiai profilių, o siūlomos spalvos (juoda, perlamutrinė balta, tamsiai mėlyna ir ruda/juoda) atitiks jūsų skonį ir (arba) rėmelį.

Striukės Furygan Genesis Mistral Evo 2 testas

Striukė Furygan Genesis Mistral Evo 2 yra blaivumo pavyzdys.

Protingiausi iš jūsų pasirinks aiškiausią versiją. Pats būdamas kvailas asilas, pasirinkau juodą spalvą.

Striukė Furygan Genesis Mistral Evo 2: grynas Furygan !

Prekės ženklo gerbėjams su piktu kačiuku (taip, pantera, mes neketiname), greitai randame jo žymes:

  • gana „prigludęs“ pjūvis (būkite atsargūs su smeigėmis ir didelėmis medkirčio rankomis)
  • atspindintys įdėklai
  • juodi logotipai juodoje versijoje, blaivūs ir veiksmingi
  • nepriekaištinga apdaila
  • garsieji apsauginiai apvalkalai D3O , tikroji žmonijos nauda.

Pastarieji, esantys ties alkūnėmis ir pečiais, leidžia nešioti labai patogiai. Medžiagos lankstumas ir jos fizinės savybės po smūgio yra vertingi kasdienio motociklininko sąjungininkai.

Striukės Furygan Genesis Mistral Evo 2 testas

Šviesą atspindinti juostelė ir šiurkštus mažas kačiukas tonas prie tono.

Kalbant apie apdailą, viskas nepriekaištingai. THE furygan Genesis Mistral Evo 2 striukė turi mažas raudonas detales (susiuvimas, diskretiškos etiketės, vidinis užtrauktukas), taip pat labai praktiška trumpų kelnių jungtis. Jis taip pat turi užtrauktukus, kad sumažintų rankovių plotį.

Vidinės Furygan Genesis Mistral Evo 2 striukės kišenės

Vidinė kišenė su raudonu užtrauktuku botey !

Genesys Mistral Evo 2 furygan striukės koregavimai

Bicepso reguliavimas, gerai!

Bet ne pilnas variantas

Peržiūrėdami ypatybes furygan Genesis Mistral Evo 2 striukė ir naudojame kasdien, kelias savaites, sakome sau tai Furygan vos praleidžia visą dėžutę.

Striukės struktūra leidžia gerai cirkuliuoti orui ir netrukdo piloto judesiams. „Tinkamas“ pjūvis netgi sukuria įspūdį, kad esate gana apsauginėje striukėje, net jei jis toli gražu nėra geros odos atsparumas dilimui. Tinklinės plokštės, kurios suteikia visą efektyvumą furygan Genesis Mistral Evo 2 striukė yra apgalvotai sutvarkyti. Tik pečiai, išorinė rankų pusė ir centrinė nugaros dalis yra iš pilnos tekstilės.

Tekstilė ir tinklinis audinys skirtas Furygan Genesis Mistral Evo 2 švarkui

Labai efektyvus riešo suveržimas ir geras tinklelio/viso audinio paskirstymas

Trūksta stuburo

Pakalbėkime apie šią nugaros sritį. Šiai papildomai apsaugai skirta kišenė yra didelė. Taigi nesitikėkite, kad sutalpinsite savo „visapusę nugarą“, kuri su uolumu migruoja iš švarko į švarką. Šį kartą turėsite apsirengti atitinkama nugaros apsauga. Susisiekite su Motoblouz motociklų konsultantais, kurie galės pasiūlyti geriausią sprendimą. Staiga, į pilnas D3O , įgysite lankstumo naudodami visas apsaugas. Negaila, nes bet kuriuo atveju nugaros sritis nėra tinklinė. Jūs prarasite mažai aušinimo galimybių furygan Genesis Mistral Evo 2 striukė.

Kadangi striukės kaina yra palyginti maža, mes jos norėsime mažiau Furygan už šį praleidimą. Juolab kad, siekdami lengvumo ir optimalaus vėdinimo, mažiau nervingi iš mūsų tikriausiai ignoruos šią, kad ir kokia brangią, apsaugą.

Visai kaip kišenės

Kitas neigiamas momentas, mano nuomone (ir konkurencija), yra nepakankamas kišenių skaičius visam mano šlamštui. Iš tiesų, furygan striukė Genesis Mistral Evo 2 turi tik dvi šonines kišenes (viduje minkšta, labai graži ir gana reta) ir gana mažą vidinę kišenę. mano DXR Add'air (protėvis SRAUTAS) geriau pateikti šioje pusėje.

furygan genesis mistral pusė

užtrauktuko traukiklis, šoninis suveržimas, raudona apdailos detalė: blaivumas ir efektyvumas

Lygiai taip pat ir užtrauktuko traukimai yra trumpi. Be abejo, su mini guminiais antgaliais, bet nelengva valdyti su vasarinėmis pirštinėmis.

Dviejų ratų oro kondicionierius, kaip jis veikia?

Paprasčiau tariant: jei oras gaivus, jis gaivins glamonėdamas odą per šimtai skylių tinkle, kuris sudaro didžiąją striukės dalį. Jei karšta, tai jūsų prakaitas išgaruoja, kai oras praeina per odą, kuris jus atvės. Tamsi istorija apie kalorijų mainus ir energijos sąnaudas... Atleiskite, fizikos pamokų laikas jau praėjo.

Kad išliktume labai matematiški, apsvarstysime tokią lygtį: kuo daugiau prakaituojate, tuo greičiau važiuojate, tuo mažiau karšta. Blogiausia, kad tai veikia!

Kitas privalumas furygan Genesis Mistral Evo 2 striukė, kitaip nei jūsų odą, galite skalbti rankomis 30°C temperatūroje. Su trupučiu skalbinių dezinfekavimo priemonės, kad pašalintų bakterijas, atsakingas už blogą kvapą. Taip jūs ir jūsų mylimasis atgausite pavasarinę gaivą.

Vasaros meilė

Žinoma, jei tai furygan Genesis Mistral Evo 2 striukė bus pasirinkimo palydovas šiltuoju metų laiku, greičiausiai jis nelydės jūsų likusią metų dalį. Tiesą sakant, ši striukė neturi būtinų vandeniui atsparių savybių, o tai yra gana natūralu, atsižvelgiant į jos paskirtį. Mano nuomone, gana maža jo kaina yra pagrįsta, net jei įvertinsime gana trumpą naudojimo laiką. Jis jums tarnaus keletą vasarų, nes jo gamybos kokybė tokia gera.

Iškirpti4
Komfortas4
Svoris5
Šiluminis efektyvumas5
Baigiasi4.5
Apsauga3.5

Mano nuomonė: diskretiška ir labai gerai išbaigta vasarinė striukė

Vasarinė striukė, mano akimis, yra būtina bet kurio save gerbiančio dviratininko garderobe. Žinoma, jų apsaugos savybės yra prastesnės nei geros odos, tačiau jos išgelbės jus nuo didelių nusivylimų kritimo atveju. Ir jie leidžia „saugiau“ pilotuoti geromis šiluminėmis sąlygomis. Furygan Genesis Mistral Evo 2 striukė turi įprastų Furygan gaminių DNR ( D3O , apdaila ir dizainas). Ir jos gebėjimas palengvinti jūsų prakaito išgaravimą yra labai geras. Atkreipkite dėmesį į (didelę) nugaros apsaugą, kurią turėsite įsigyti, jei norite optimizuoti šios striukės apsaugą.
4.4

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Anthony

Aistringas motociklams ir nuo paauglystės mėgęs viską, kas susiję su baikerių kultūra, nuo vidutinio amžiaus krizės kasdien į kelius važiuoju dviem ar trimis ratais. Motoroleris ir miesto dviratininkas, aš rūpinuosi savo trajektorijomis ir atrodau kaip tikras žmogus, dėl kelio pamatysime vėliau!

Be komentarų

Pridėkite savo