Sekite mus :

DXR Zack striukės testavimas


DXR Zack odinė striukė – laisvalaikio

Leonardo da Vinci pasakė „ Detalės sukuria tobulumą, o tobulumas nėra detalė. » Kaip galėčiau geriau apibendrinti tai, apie ką galvoju dXR Zack striukė kad buvau teisiamas beveik 3 mėnesius?

Pristatymai su DXR Zack striuke

Kai gavau dXR Zack striukė, pirmas įspūdis, kurį susidariau išėmus iš dėžutės, kol jis dar buvo pakuotėje, buvo jo svoris. Pagaminta iš 1,3 mm storio odos, ją papildo alkūnių ir pečių apsaugos. Dėl izoliacijos ir išvaizdos yra nuimamas šiluminis pamušalas. Tas pats pasakytina apie nuimamo gaubto stilių džemperis. Kalbant apie liniją, tai klasikinė, labai blaivi dXR striukė yra universalus. Niekas neišduoda jo baikerių kilmės. Galite jį nešioti išdidžiai, kai nesėdate ant motociklo. Tai aš darau reguliariai.

Odinės striukės DXR Zack testas

Apsaugos

Ant pečių ir alkūnių numatytos apsaugos yra nuimamos. Ir dar geriau, čia Leonardo da Vinci citata įgauna visą prasmę. Jie reguliuojami lipduku ant apvalkalo ir kišenėje. Padėtis yra šiek tiek ilgesnė nei ant klasikinių kriauklių, tačiau juos galite pritaikyti prie savo kūno formų. Dėl to jie „nesusisuka“ kišenėje, laikosi vietoje ir puikiai prisitaiko.

Yra kišenė nugaros apsaugai įdėti. Prie striukės nepridedama, turėsite apsvarstyti galimybę ją užsisakyti papildomai. Yra puikiai pritaikytas ir labai prieinamas modelis: DXR nugaros apsauga šio lygio 2.

atgal, kad pridėtumėte prie DXR ZACK striukės

Armatūra ir apdaila

Nepriekaištinga apdailos kokybė. THE dXR Zack striukė yra tobulai baigtas. Kiekvieną kartą mane stebina jo kokybė dXR produktai. Apdaila, detalės, medžiagų kokybė, kokybės/kainos santykis beveik nepralenkiamas. Jei niekada nebandėte prekės ženklo „ pagamintas Motoblouz" , Nedvejok. Pabandyti – tai priimti.

Kaip sakiau įžangoje, 1,3 mm storio oda apsaugos jus. Tai tikrai labai kokybiška. Užtrauktukai YKK, turėtų ilgai tarnauti, tvirti. Taip pat visi užtrauktukai turi mažą traukiklį, kad būtų geriau sukibti su pirštinėmis.

Kalbant apie laikymą, yra 4 išorinės kišenės dXR Zack striukė. Viduje yra 3 kišenės. Klasikinė piniginės kišenė, skirta išmaniajam telefonui (skirta XL išmaniesiems telefonams) ir tradicinė greitoji kišenė šalia užtrauktuko. Nuimamas terminis pamušalas taip pat apima šias laikymo vietas.

Kadangi mes esame ant nuimamo terminio pamušalo, tai yra šios apdailos kokybės įrodymas odinis švarkas. Jis užsisega užtrauktuku ir užsegamais mygtukais, kad būtų gerai prižiūrimas. Skirtukai, kuriuose yra mygtukai, yra pagaminti iš odos, o tai reiškia, kad jis tarnaus ilgai.

Paskutinė maža praktiška detalė, į kurią norėčiau atkreipti dėmesį, yra ši maža striukės apačioje esanti skirtutė. Tai gana paprasta, perkiškite jį per užpakalinę džinsų kilpą ir užsegate spragtelėjimą. Taip švarkas ir kelnės laikosi kartu ir vietoje. Baigta, jūsų inkstai ore, kai pasilenksite, kad pasiektumėte norminį 80 km/val.

dXR Zack striukės apdaila

Išvaizda, klasika

Kaip nesuviliosi jos dizainu? Nuostabi oda, blaivi ir klasikinė išvaizda. Nuimamo gaubto tipas džemperis prideda šiek tiek sportiškos, atsipalaidavusios pusės. Galite pasirinkti su paprastu užtrauktuku, jei jį laikysite. Nesvarbu, kokio tipo dviratį turite: neo-retro, scrambler, trail, rodster... Net jei tam tikri motociklai geriau tinka jo kirpimui, su dideliu jų kiekiu jis atrodys madingai.

klasikinio kirpimo DXR odinės striukės testas

Dydis ir patogumas

Kalbant apie dydį ir pjūvį, nėra ką pasakyti. Užsisakiau savo įprasto dydžio, 1,89 m ir vidutiniškai 87 kg, XL dydžio. Tiesus ir klasikinis kirpimas, suveržiantys skirtukai ties klubais leidžia suveržti. Kaip ir bet kurią odą, turėsite ją pritaikyti pagal savo kūno tipą. Laikui bėgant jis suminkštės. Iš pradžių šiek tiek kietas, galiausiai jis prisitaikys. Nepamirškite karts nuo karto užsukti maitinantis produktas odai. Pagaliau važiuodama su šia striuke nesivarginau, puikiai seka mano judesius.

dXR Zack striukė atitinka visus rėmus

Izoliacija

Bandomuoju laikotarpiu esant gana plačiam temperatūrų diapazonui, galėjau įvertinti nuimamą šiluminį pamušalą. dXR Zack striukė. Tai buvo apsauga, ir aš nepajutau, kaip į vidų prasiskverbė ledinio oro šlakelis.

Kita vertus, tai ne vasarinė striukė. Jei planuojate nešioti karštomis dienomis. Kadangi jame nėra ventiliacijos, galite šiek tiek prakaituoti.

odinė striukė šaltam ar vėsiam metų laikui

Gedimai

Suku ir dar kartą sukau dXR Zack striukė visomis kryptimis, kad rastų savo trūkumus. Tačiau, nepaisant mano pastangų, aš nerandu. Ir su bazine kaina 257,02 € mano bandymo metu. Su daugybe Motoblouz nuolaidų ištisus metus, jūs lengvai galėsite jį gauti žemiau 231,92 €. Pakanka pasakyti, kad kokybės ir kainos santykį sunku suderinti.

Žiūrėkite gaminio lapą

Apsauga4.7
Iškirpti4.8
Lankstumas4.5
Kokybė / apdaila5

Mano nuomonė: grynas stebuklas

Man patinka DXR Zack striukė. Jo išvaizda, patogumas, išradinga furnitūra, gamybos kokybė: viskas tobula. Net jo kaina yra daugiau nei prieinama tokiam produktui, kaip šis.
4.8

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Thibaud

Didelių rodsterių ir lenktų kelių mėgėjas. Važinėjimas motociklu man yra laisvalaikio užsiėmimas, retai naudoju jį kaip komunalinį automobilį, dažnai važinėju su draugais ar dviese su sūnumi.

Be komentarų

Pridėkite savo