Sekite mus :

Furygan Nitros striukės testas


furygan Nitros“ striukės testas

Na, o šiam naujam bandymui nusprendžiau viską atlikti iš esmės... Pažodžiui pasiskirstiau į penkias, kad išskirstyčiau vieną iš naujausių asortimento papildymų. Furygan : THE nitros odinė striukė. Nuvažiavus kelis šimtus kilometrų ant visų tipų ašių ir kelių mašinų vairo su labai skirtingu profiliu, galiausiai buvau nustebintas šiuo universaliu ir nepaprastai naudingu gaminiu. Jei norite sužinoti daugiau apie furygan Nitros striukė, imk vakuumą... Eime Normandijos keliais!

Furygan : pagaminta Prancūzija

Prieš įsigilindami į reikalo esmę, išbandykite tai furygan Nitros striukė, negalėjau nepriminti, kad Furygan yra prancūzų įrangos gamintojas! Tiesą sakant, prekės ženklas gimė septintojo dešimtmečio pabaigoje Nimo mieste. Tuo metu kontekstas buvo paprastas: viskas turėjo būti sukurta motociklų įrangos atžvilgiu. Pirmosiomis dienomis Furygan specializuojasi odinių pirštinių gamyboje. Bendrovė greitai išplėtė savo katalogą, įtraukdama švarkus, o vėliau ir į vientisus kostiumus.

furygan logotipas ant Nitros striukės

Furygan eina per amžius, išlaikydamas savo pagrindus: kokybišką odą ir gerai atlikto darbo skonį!

Šiandien ir po beveik 50 veiklos metų Furygan tapo vienu didžiausių įrangos gamintojų dviračių transporto priemonių sektoriuje. Prekės ženklas remiasi žinomais ambasadoriais: Johannu Zarco ir Michaelu Dunlop , kad būtų pavadinti pirmieji, kurie ateina į galvą. Visada inovacijų priešakyje įmonė ypatingą dėmesį skiria įrangos teikiamai saugai. Taip kai kuriuose jo kūriniuose randame airbag technologiją.

Atsargiai atrodo... bet veržlus!

Gerai, aš padarysiu spoileris* šiek tiek likusios šio rašinio dalies: Aš tiesiogine prasme kritau už furygan Nitros striukė… Žinokite, kad mes, Motoblouz testuotojai, esame visiškai nepriklausomi. Prekės ženklai niekada nedaro mums įtakos, kai rašome atsiliepimus. Kad būtų visiškai skaidru, net išėjau su tam tikru nepasitikėjimu šio prancūzų gamintojo produkcija. Neklauskite kodėl, skonių ir spalvų negalima kontroliuoti! Taigi išpakuojant pakuotę, tai odinis švarkas turėjo daug ką nuveikti, kad mane įtikintų... Ir magija suveikė!

rafinuotumas ir sportiškumas Furygan Nitros striukei

Tarp rafinuotumo ir sportiškumo Furygan pasirūpino savo Nitros stiliumi: pantera gali išdidžiai riaumoti!

Pirmiausia mane patraukė naudojamos odos kokybė. Pagaminti iš karvės odos, įdėklai suteikia tvirtumo pojūtį, o jų reguliavimas yra visiškai geras. Ir siūlės neapleistos... Jos puikiai priglunda ir prisideda prie kokybiškos švarko pusės.

Šioje juodoje spalvoje kelios pilkos detalės suteikia ypač subtilaus sportiškumo. Naudodamasis proga noriu atkreipti dėmesį, kad sportiškiausios iš mūsų gali derinti kelnes prie šios striukės. Pastarasis iš tikrųjų turi jungiamąjį užtrauktuką. Prekės ženklo logotipų integracija balta spalva kontrastuoja su bendra odos spalva. Šis kontrastas tiesiogine prasme išryškina garsiąją panterą.

Saugumas – prioritetas

Furygan integruoja apsaugos klausimus nuo pirmųjų produkto kūrimo etapų. Siekiama, kad baigta įranga užtikrintų aukštą apsaugos lygį ir netrukdytų piloto judesiams. Todėl visiškai natūralu, kad furygan Nitros striukė privalumai iš originalių D3O ® apvalkalų ant pečių ir alkūnių. Ši medžiaga, plačiai naudojama motociklų pasaulyje, sujungia apsaugą ir lankstumą. Smūgio atveju medžiaga D3O ® sustingsta, sugeria smūgio energiją ir tolygiai paskirsto ją paveiktoje vietoje. Akivaizdu, Furygan siūlo jums galimybę pridėti patvirtintą nugaros apsaugą ir papildomą krūtinės apsaugą.

Savo ruožtu aš akimirksniu įrengiau savo striukę patvirtinta nugaros apsauga. Galiu tik prisiminti, kokia svarbi man atrodo ši nebrangi įranga.

furygan Nitros striukės apsaugos

Pečiams ir alkūnėms naudingi D3O apvalkalai. Nugaros apsaugos, krūtinės apsaugos ir airbag yra neprivalomos.

Jei 2021 metais stuburas geras... airbag geresnė. Gerai žinodamas, kad ši technologija Prancūzijoje pradeda ženklinti savo ženklą, Furygan iš anksto nusiteikė nitros striukė gauti savo sprendimą: universalią ir autonominę airbag pagalvės liemenę. Liemenė FuryAirbagSystem (jos mažas pavadinimas) kilęs iš glaudžios partnerystės su įmone Judėjimas, tikras airbag sistemų dizaino lyderis. Nors jo kaina gali atrodyti atgrasanti, ji kasmet gelbsti gyvybes ir išgelbėja vis daugiau motociklininkų nuo rimtų ir nepataisomų traumų...

Absoliutus patogumas ir universalumas Furygan Nitros striukei

Naujos odos apsivilkimas visada yra akimirka, kuri man ypač patinka. Tai ne tik pasimatavimas bet kokiu drabužiu, bet ir jūsų pojūčių pažadinimas. Iš tiesų, oda išlieka gyva medžiaga, turinti ypatingą kvapą. Bėgant metams, su rūpestingumu, jis vystysis ir atsipalaiduos pirmaisiais kelio kilometrais.

Furygan į skinų pasirinkimą žiūrima labai rimtai. Norėdami suprojektuoti furygan Nitros striukė, prekės ženklas pasirinko karvės odą, žinomą dėl savo tvirtumo ir lankstumo. Pasirinkimas pasirodė išmintingas, nes apsivilkus striukę akimirksniu atsiranda apsaugos jausmas. Atkreipkite dėmesį, kad prekės ženklo komanda man patvirtino, kad rūpestingai prižiūrint, jūsų pantera štampuotas gaminys jus lydės kelis dešimtmečius.

komforto ir lankstumo pavyzdys: Furygan Nitros striukė

Galinti prisitaikyti prie įvairiausių baikerių stiliaus, Furygan Nitros striukė yra pavyzdinė komforto, tvirtumo ir lankstumo prasme!

Savo ruožtu tekstilės įdėklai „ bi-temptas » suteikia apčiuopiamą judėjimo laisvę. Šio straipsnio įžanginę nuotrauką pasirinkau sąmoningai. Tarp blaivaus, bet skaniai sportiško stiliaus ir gebėjimo prisitaikyti prie visų važiavimo pozicijų ši oda pateisins labai daugelio motociklininkų lūkesčius. Nesvarbu, ar vairuojate sportinį, neoretro, A2 rodsterį, mėgstate tolimesnes keliones, ar ieškote striukės, galinčios jus lydėti kasdienėse kelionėse, Furygan Nitros striukė puikiai atliks savo darbą.

Oda, kuri yra patogi nepalankioms klimato sąlygoms

Taip, furygan Nitros striukė turi stiliaus... Taip, jis tikrai apsaugo savo kokybiška oda ir D3O apvalkalais. Jis taip pat yra visiškai patogus net ir po kelių valandų važiavimo. Bet ar jis tikrai skirtas kasdieniam gyvenimui?

Oras yra premier elementas, galintis sugadinti tam tikrą įrangą. Prastas šalčio ar lietaus valdymas, o baikeriui tai garantuotas išbandymas! Visų pirma, gyvsidabrio pusėje, tai furygan striukė užtikrina. Su nuimamu pamušalu, kuris įgauna liemenės be rankovių formą, striukė puikiai prisitaiko prie vėsios temperatūros. Per paskutines išvykas išėjau 0°C, be šio garsaus įkloto ir ypatingo diskomforto nejaučiau. Jūsų žinioms, aš dažniausiai važinėju su marškinėliais ir megztiniais po oda. Šiek tiek linktelėkite į odinius skirtukus, kurie ne tik tvirtina užtrauktuką (užtrauktuko viršuje ir apačioje), bet ir šiek tiek labiau izoliuoja kaklą nuo šalčio.

furygan nitros striukė: apsaugota nuo šalčio

Gerai izoliuota Furygan Nitros striukė veiksmingai pašalina šaltį. Odinis skirtukas užrakina užtrauktuką.

Nors nesu patyręs jokio tikro audringo lietaus, galiu patvirtinti, kad Nitros žino, kaip įveikti liūtis. Nepaisant visko, rekomenduoju retkarčiais savo striukę nepralaidinti vandeniui. Kartkartėmis purškiamas purškalas nepakenks ir padės jūsų striukui išlikti sausai. Kita vertus, atkreipkite dėmesį į ženklus bi-temptas. Jei jie yra tikrai pastebimi, nes garantuoja visišką rankų patogumą, jie natūraliai bus labiau pažeidžiami esant blogam orui.

Pasiruošę tikram gyvenimui su mano Fury oda!

Kaip baikeris, nuolat nešiojantis kasdieniam gyvenimui būtiniausius daiktus, Furygan įrengė Nitros keliomis kišenėmis. Taigi, nuo garažo raktų iki dviračio dokumentų, turėtumėte turėti galimybę laikyti daugumą savo asmeninių daiktų.

Dėl tinkamo tūrio tradicinės išorinės kišenės leido man neštis didelį raktų rinkinį. Nepaisant nuotolinio valdymo pulto, kuris užbaigia pastarąjį, viskas tilpo be incidentų. Be to, norėčiau pasinaudoti proga ir pabrėžti, kad užtrauktukus lengva valdyti. Tiesą sakant, net su pirštinėmis galite lengvai manipuliuoti įspūdingais skirtukais.

vidinės Furygan Nitros striukės kišenės

Praktiška, dvi vidinės kišenės lengvai talpina popierių ir išmanųjį telefoną: tikras pliusas praktiškumo prasme

Vyšna ant torto yra dvi vidinės kišenės, kurias siūlo Nitros. Idealiai tinka nešioti registracijos kortelės dėklą vienoje pusėje, o išmanųjį telefoną – kitoje, apie juos norėčiau pasakyti tik vieną nedidelį komentarą: norėčiau, kad vienas iš jų būtų atsparus vandeniui. Nieko labai blogo, o juk teko rasti šio striukės kaltės...

Žiūrėkite gaminio lapą

*spoileris = atskleisti, atskleisti ir sugadinti

Kokybė/apdaila5
Iškirpti5
Lankstumas4.5
Apsauga4
Praktiniai aspektai4.5

Mano nuomonė: mano mėgstamiausia per pastaruosius kelis mėnesius!

Tarp kokybiškos odos ir nepriekaištingos apdailos prancūzų prekės ženklas yra beveik tobulas. Su daugybe kišenių ir nuimamu pamušalu Furygan Nitros striukė, pusiaukelėje tarp sportiškumo ir diskretiškumo, demonstruoja visišką universalumą. Kad ir kiek ieškočiau... Nematau pagrįstos priežasties nepasiduoti jo žavesiui. Puiku, Furygan !
4.6

Pasidalinkite šiuo straipsniu

JBuzZzLightyear

Širdies dviratininkas nuo vaikystės, seniai svajojau, kad galėčiau važiuoti už savo mašinos vairo! Turėdamas rodsterių, sportinių automobilių ar net trasų, būtent ant labai retro kavinių racer vairo važiuoju profesionaliose kelionėse ar ilgesniuose pasivažinėjimuose. Aistringas motociklų varžyboms, man smagu fotografuoti savo mėgstamus vairuotojus Prancūzijos ir Europos trasose...

Be komentarų

Pridėkite savo