Sekite mus :

DXR A40 striukės testas


dXR A40 striukės testas

Jau kelis mėnesius važinėju „senuoju“. Pavasaris: išeiname su draugais baikeriais, o tada, pamatę savo atspindį, praeiname priešais langus ir pastebime, kad apranga rimtai kertasi su rėmu. Mano trail stiliaus paltas visiškai netinka mano Guzzi v7. Tad metas praplėsti garderobą. O už tai – prekės ženklas DXR žino, ką tau pasiūlyti: dXR A40 striukė.

Motoblouz skaitytojai, pristatau jums DXR A40 striukę

Ilgai dvejojusi, ar tekstilinę striukę papildyti odine striuke, pasirinkau dXR A40 striukė. Vieną kartą jo blaivi ir šiek tiek senovinė išvaizda puikiai dera prie mano laikiklio, 1969 m. Guzzi V7…

Kai atidariau pakuotę, kurioje gavau savo naują odinis švarkas, mane iš karto pribloškė kvapas! Odos kvapas puikiai dera su benzino ir aliejaus kvapu iš mano senosios italų kalbos. Mes esame autentiško baikerio pasaulyje.

Norint tai pasiūlyti sau, nereikia laužyti banko. Jo kaina? Mažiau nei 302,50 € rašymo metu. Tačiau tai yra 100% buivolo oda, kurios storis yra didelis, todėl jis yra labai tvirtas. Išbandžiau jį keliaudamas Monts de Flandres keliais, skanu!

Stilinga ir praktiška oda

Tikrai įsimylėjau šią striukę. Detalė (ir ne mažiausia), kuri privertė mane sužavėti, buvo aukšta apykaklė, kuri primena bomber striukes. Tose pačiose dviejose vietose yra reguliuojamo aukščio sutvirtinimai ir yra labai patogu. Nugaroje netgi yra kišenė, skirta nugaros apsaugai. Prekės ženklas taip pat rekomenduoja cE 2 lygio nugaros apsauga kuris užbaigs saugumo aspektą dXR striukė mažiau nei 30,25 €.

Praktiškumas

Kalbant apie praktiškumą, nenusivyliau. THE dXR A40 striukė siūlo penkias išorines kišenes. Ką darysime su visa šia erdve? Yra dvi šoninės kišenės, kita ant krūtinės ir dvi kišenės ant rankų. Dar neturėjau galimybės juo pasinaudoti. Viduje taip pat turime 4 kišenes, iš kurių dvi išnyksta nuėmus pamušalą.

Rankovės ir juosmuo reguliuojami dviem prispaudimo įpjovomis, kad prisitaikytų prie visų kūno formų. O kad būtų lengviau užsidėti, rankovės taip pat turi užtrauktukus, tikras pliusas, kai mėgstate nešioti pavyzdžiui laikrodį. Vienintelis minusas yra tas, kad užtrauktukai yra apdailinti odiniu elementu, tai suteikia švarkui gražią apdailą, bet, deja, po kelių panaudojimų oda pasiduoda. Taigi tie, kurie nori juos pasilikti, su šiais priedais turėtų elgtis atsargiai.

Baigiasi

dXR A40 striukės užsegimai

Kalbant apie apdailą, aš taip pat esu nustebęs! Tai dXR A40 striukė pasižymi gerai pagamintomis ir labai patvariomis siūlėmis. Jame taip pat yra YKK užtrauktukai – tikras etalonas šioje srityje. Jaučiame, kad jie greitai nepasiduos! Galiausiai, puristai, žinokite, kad ši striukė turi kilpas, skirtas sujungti su kelnėmis, ir tai taip pat PUIKU! Nesijaudink, tau nebebus šalta nugara.

dXR striukės apykaklė ir apdaila

dXR logotipas

Kelionės draugas bet kokiu oru

Aš tai išbandžiau dXR A40 striukė įvairių išvykų su draugais metu saulėtu oru (20°C) ir prasidėjus pavasariui. Su šiais klimato parametrais galėjau išbandyti striukę su ilgomis rankovėmis pamušalu (nuimamu) ir be jo.

Kad jį pašalinčiau, man pakako 2 minučių! Pamušalas gali būti labai greitai nuimamas dėl užtrauktukų ir vidinių užsegimų, kurie atrodo labai tvirti. Tai yra privalumas, nes galite naudoti šią vintažinio stiliaus striukę ištisus metus. Mažas gerai apgalvotas DXR patarimas: pamušalo tvirtinimo detalės pažymėtos spalvomis, todėl ją galima vėl užsidėti nesukant rankovės.

spalvos kodas ant DXR A40 striukės rankovių

Kalbant apie naudojimą be pamušalo, gamintojai kartais linkę nedaryti striukės tokios praktiškos kaip su pamušalu. Čia, priešingai, matome, kad, pavyzdžiui, turime antrą išmaniojo telefono kišenę. Tai labai praktiška ant švarko plonas kaip šis.

kišenės ant DXR A40 striukės

THE dXR A40 striukė yra kvėpuojantis: dvi ventiliacinės kišenės yra apatinėje nugaros dalyje ir leidžia orui cirkuliuoti. Važiuojant man pasisekė, saulė nuolat švietė, bet nepanikuokite dėl lietingų dienų, aš taip pat išbandžiau ir buvome labai sausi. Tačiau po šlapios išvykos ​​nepamirškite odos gerai pamaitinti, kad ji per anksti neišdžiūtų.

Dabar grįžkime prie šios striukės saugos pusės.

Tai dXR striukė yra sertifikuotas 1 lygio standartas, t.y. apsauga rekomenduojama važiuojant daugiau ar mažiau dideliu greičiu. Tai rodo, kad šis produktas yra geros kokybės ir kad DXR negailėjo priemonių, kad pilotas galėtų raitelis geriausiomis sąlygomis.

Nuimdama įdėklą, pasinaudojau proga, pažiūrėjau į putplasčio sutvirtinimus rankovėse. Kaip matote toliau esančioje nuotraukoje, jie yra tam tikro storio, o tai sustiprina mano idėją apie švarko tvirtumą. Paslydimo atveju esame apsaugoti!

dXR A40 striukės apsaugos

Labai geras kokybės ir kainos santykis sėkmingai išvaizdai

DXR nesišaipo iš mūsų savo gaminiais. Atrodo, kad tai yra stilius ir saugumas leitmotyvas prekės ženklo produktų kūrimo komandų. Važiuojame, jaučiamės gerai, MĖGAUTIS !

Apibendrinant, jei, kaip ir aš, jums patinka vintažinė išvaizda ir norite sutelkti dėmesį į gerą palaikymą, tai dXR A40 striukė yra idealus kelių partneris. Tiesa, iš premier žvilgsnio man tai neatrodė pati lankstiausia, bet užteko kelių išvykų, kad atsipalaiduočiau medžiaga ir įgaučiau mobilumo. Paskutinis patarimas kelyje: turėti gražią išvaizdą ir raitelis visiškai saugiai pasilepinkite tuo!

Žiūrėkite gaminio lapą

Kokybė4.5
Iškirpti4
Lankstumas3.5
Apsauga4
Praktiniai aspektai 4

Mano nuomonė: labai geras kainos ir kokybės santykis ir puiki išvaizda!

Ši odinė striukė puikiai atitinka mano lūkesčius praktiškumo ir išvaizdos prasme. Jis turi daug privalumų, jo kokybė, matome, kad investuojame į striukę, su kuria galėsime nuvažiuoti kelis kilometrus ir tai yra vienas malonumas. Stiliaus atžvilgiu ši striukė labai gražiai sukirpta, jos labai graži „aviator jacket“ stiliaus išvaizda leidžia atrodyti madingai net nesėdint ant motociklo. Jį beveik galėtum nešioti eidamas į miestą su džinsais. Ir kaip visos odos, nepamirškite jos prižiūrėti ;)
4

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Be komentarų

Pridėkite savo