Sekite mus :

DXR Legend Full Black odinės striukės testas


dXR Legend Full Black striukės testas

Mano meilės istorija su Motoblouz buvo užantspauduota atradus DXR odą per legenda, premier vardo. Tai buvo mano premier tikras motociklo odinė striukė, o mano akimis jis vis dar pats gražiausias. Ilgus metus nešiojant kasdien, tai buvo tiksli mano anatomijos kopija ir aš niekada negalėjau su ja atsiskirti. Ir štai, Motoblouz man siūlo išbandyti savo dvigubą hardcore versiją Über Black, the legend Full Black odinė striukė ! Aš pasinaudojau proga ir užsakiau žvėrį, turėdamas omenyje, kad kartelė yra labai aukšta, kad atitiktų mano brangųjį.

Prieš kelerius metus buvau liudininkas, kai DXR odų gamyboje atsirado aukščiausios klasės, ypač atradus Dean, Blacksmith ir Sumac. Šių tobulumas verčia mane prašyti daugiau ir nieko neleisti. Todėl su šia „Full Black“ legendos versija būsiu be kompromisų.

dXR Legend Full Balck odinė striukė

Juostos ir kišenė ant krūtinės

Pilna DXR Legend Full Black odinės striukės apžiūra!

Prieš apsivilkdama skrupulingai patikrinu striukės išvaizdą išpakuodamas. Oda vis dar labai kieta, bet spalva labai gili ir blizgi. Įdėklai geri. Net po kruopštaus tyrimo randu tik vieną išlindusį siūlą. Ir net jei dXR Legend Full Black odinė striukė yra mažiau įmantri nei Blacksmith, dvi juodos odos juostos, einančios per pečius, nugarą ir krūtinę, yra puikiai susiūtos.

Mes randame DXR odų pagrindus, būtent:

 • fiksuotas tinklinis pamušalas, skatinantis oro cirkuliaciją, su dviem didelėmis kišenėmis,
 • ir nuimamas žieminis pamušalas, juodas kaip ir likusi striukė, taip pat su dviem kišenėmis,
 • vandeniui atspari vidinė kišenė,
 • nuimami Safemax CE patvirtinti kevalai alkūnėms ir pečiams, abu 1 lygis,
 • kišenė nugarai,
 • kelnių jungtis su užsegimu.

Taigi dXR Legend Full Black odinė striukė, jūs taip pat turite:

 • krūtinės kišenė kairėje pusėje,
 • neopreno apykaklė su užsegimu,
 • dvi išorinės kišenės su užtrauktuku,
 • klubų lenkimas dviejose padėtyse su spaudimu,
 • dideli užtrauktukai, kurie eina nuo riešo iki dilbio vidurio, taip pat dviejų padėčių riešo lenkimas naudojant užtrauktukus
dXR Legend Full Black odinės striukės rankogaliai

Didelis užtrauktukas ir dvigubas lenkimas riešui

Vyšna ant ir taip patrauklaus torto yra tai, kad kiekvienas YKK užtrauktukas turi savo mažą odinį priedėlį, kad būtų lengviau juos suimti. Apie Pilnai juoda Pilna parinktis , ponia! Po šių ilgų stebėjimo minučių laikas jį užsidėti... Sunku iškeisti senos odos komfortą į santykinį naujos odos patogumą.

Tiesos akimirka

Atkreipiu dėmesį, kad per tuos metus, kurie skiria abu Legenda“, pjūviai pasikeitė. Šios versijos rankovės Pilnai juoda yra platesni, todėl lengviau tiks skirtingiems kūno tipams. Dėl to mes geriau suprantame dvigubą spaudimą riešams.

dXR Legend Full Black odinės striukės lenkimas

Klubo lenkimas spaudimu

Biusto apačia, kurioje tilps jūsų brioche, taip pat platesnė. Per kelerius metus legenda išnyko tinka kūnui iki pjūvio daugiau reguliarus. Toks pasirinkimas neabejotinai leidžia patenkinti didesnį skaičių pilotų, kuriems beliks pasirinkti tinkamą pečių dydį. Roll ant mano vištos, likusi dalis tikrai tiks dėl riešo ir klubų lenkimo.

dXR Legend Full Black odinės striukės testas

Juostų pratęsimas nuo krūtinės iki nugaros per pečius

Tačiau tam teks palaukti kelias savaites vyniojant ar nešiojant, kad oda įgautų lankstumo... Išties, įvairūs lenkimai bus daug patogesni, kai oda bus „padaryta“. Iš pradžių nieko neįprasto, komfortas yra spartietiškas.

Puodelis reguliarus iš šio dXR odinė striukė Legenda visiškai juoda nenustato konkrečios vairavimo padėties. Rankovės nėra iš anksto suformuotos, todėl jūs turėsite jas pasidaryti savo. katės kostiumas » iš odos, formuojantys jūsų raumenis, prarytus kilometrus.

blaiviai ieškokite DXR Legend Full Black odinės striukės

Blaivi ir testosterono išvaizda

Visos išorinės kišenės yra praktiškumo pavyzdys. Mažos odinės auselės leidžia lengvai valdyti, o kišenių talpa ir vieta yra tobula. Neopreno apykaklės apykaklė leidžia išvengti giljotinos efekto uždarius.

Kas tai?

Kai nuėjau pas savo artimuosius, buvo užduotas klausimas: „ Ši striukė yra graži! Kas tai? » « Na, parašyta pôvc… O ne! »

Ant jo nepažymėta.

KEWOUA? Nėra pleistro, nėra reljefinio logotipo, kaip beveik visose dXR odos dABAR. “ Ne, bet viskas vyksta vertas vandens dviratis, tai neįmanoma! »

Tik ant užsegamų mygtukų yra DXR logotipas. Kitaip nieko, nib, walou, que t'chi, nada. Na, žinai ką? Pajutau jausmą, tarsi savotišką… fussoire*. Manau, kad tai tikra gėda, ypač dėl šios gražios „Full Black“ legendos versijos.

THE Pilnai juoda aišku…

dXR Legend Full Black odinės striukės nugarėlė

Kinaskopo efektas, paryškintas horizontaliomis juostomis

THE dXR Legend Full Black odinė striukė pati savaime nepatiria jokios kaltės. Kokybė ir apdaila yra labai teisingi už kainą. Jis tikrai atrodo nuostabiai ir tiks daugeliui dviratininkų dėl savo „svetingo“ pjūvio. Prisipažįstu, kad noriai prisirišu prie savo senos odos, ją formavau bėgant metams. Jei skirsite laiko ir leisite jam prisitaikyti prie jūsų kūno formų ir su minimalia priežiūra, dXR Legend Full Black odinė striukė seks tave ilgus metus ir tau bus sunku su juo išsiskirti.

Žiūrėkite gaminio lapą

*Nuoroda į Robinsą de Bois, žodį, sugalvotą nerimo ir liūdesio jausmui sukelti 

Apsauga4
Iškirpti3.5
Lankstumas3.5
Kokybė ir apdaila4.3

Mano nuomonė: kuriama klasika

Net jei, prisipažinsiu, ir toliau dėvėsiu savo seną Legend Old School premier , ši versija, DXR Legend Full Black odinė striukė, nėra neverta. Jis turi visus kodus, kad taptų privalomu jūsų baikerių drabužių spinta. Jo klasikinis stilius puikiai dera su daugelio stilių rėmeliais, o dėl vintažinio ištrintų baltų juostų efekto jis puikiai derės prie modernesnio rėmo. Vis dar siekiama DXR !
3.8

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Anthony

Aistringas motociklams ir nuo paauglystės mėgęs viską, kas susiję su baikerių kultūra, nuo vidutinio amžiaus krizės kasdien į kelius važiuoju dviem ar trimis ratais. Motoroleris ir miesto dviratininkas, aš rūpinuosi savo trajektorijomis ir atrodau kaip tikras žmogus, dėl kelio pamatysime vėliau!

Be komentarų

Pridėkite savo