Sekite mus :

DXR R'Stroke Lady striukės testas


DXR_rstroke_front_farm

Yra merginų, kurioms niekada neužtenka batų. Man atrodo, kad tai yra motociklininkų striukės ! Jūsų pranašumas yra tas, kad aš pradedu tapti ekspertu. Bet kokiu atveju turiu gerų palyginimo taškų! Taigi šią vasarą bibi tai išbando dXR R'Stroke Lady striukė 3-in-1 „keli sezonai“. Ši „viskas viename“ idėja yra graži, man ypač įdomu idėja įterpti vandeniui atsparų pamušalą: ar jis gali pakeisti lietaus striukę?

Vivaldi arba ne Vivaldi?

Taigi nusprendžiu išvykti į savo nedidelę kelionę su dXR R'Stroke Lady striukė. Kaip ir daugelis žmonių, dėl Covid toli nenuėjau. Nieko labai seksualaus neplanavome, tik nedidelę ekskursiją po Bretanę, kad nebūtų per karšta (hahahahaha!!). Bretanė, net vasarą, daugiau nei 2 savaites, sakai sau, kad būsi šlapia ir būsi kieta, ne ?

Taigi paliekame Paryžiaus regioną, čia 20°C ir gana pilka. Ventiliacija sunku Labai apgalvotai padėtas tinklelis po krūtine, pažastyse ir ant nugaros maloniai vėsina. Dienos pabaigoje nukrenta iki 18°C ​​ir daug mažiau juntamas vėjas. Ten išimu vandeniui atsparią membraną, taigi ir vėją, ir tai viską pakeičia. Iš karto pasijaučiu šilčiau. Kitą dieną turėjau galimybę dienos pabaigoje nupūsti termo įdėklą greitkelio atkarpoje, nes vis dar buvo negražu ir man buvo šalta. Membrana + pamušalas atliko savo darbą labai gerai. Galimybė apsisaugoti nuo vėjo, kai šalta, yra labai, labai geras dalykas. Kai kuriuos išbandžiau dXR tekstilinės striukės kurie turėjo tą patį terminį pamušalą. Vienintelis skirtumas yra šis plonas velniškai veiksmingo sandarinimo sluoksnis, ir tai tikrai daro didelį skirtumą.

Kita vertus, beveik visą likusią kelionės dalį, pripažįstu: ventiliacija vis tiek neprilygsta tikram vasariniam tinkliniam švarkui visame priekyje. Iki 25°C, gerai. Be to, tai sunku. Esant 30°C temperatūrai, ilgai neužsibūsite saulėje su dXR R'Stroke Lady striukė, gresia suskystinimas. Aš tai padariau dėl tavęs, bet kitą kartą pasiimsiu savo pilnas tinklelis ^^. Man tai labiau 3 sezonai (pavasaris, ruduo, žiema), nei 4 sezonai.

Estetika, kuri išeina iš vėžių

dXR R'Stroke Lady uždara striukė DXR R'Stroke Lady striukė atidaryta!

THE dXR R'Stroke Lady striukė nustebino turimomis spalvomis. Visa juoda, klasikinė arba chaki ir juoda. Tai originali spalva ir retai sutinkama ant moteriškų gaminių. Iš karto krito į akis. Buvo šiek tiek gamtos/žygių pusės šaknys kuris man patiko... Ir labai gerai tiko su mano NCX. Ir, beje, mūsų palapinės spalva XD. Tada ne raudona, rožinė, balta. Tai keičiasi ir yra daug geriau!

Manau, kad tai, kaip juodos tinklinės plokštės buvo dedamos ant chaki spalvos versijos, šiek tiek pabrėžia siluetą. Tai kompensuoja tai, kad jis yra tik šiek tiek pritaikytas. Tačiau ne per daug prigludusios striukės privalumas yra tas, kad ji tinka beveik visiems. Jei turite kreivių, dXR R'Stroke Lady striukė yra įlenkimai ties klubais ir reguliavimas prie rankų.

dXR R'Stroke Lady striukės korekcijos

Kas nuveda mane į kitą pastraipą…

Nepriekaištingas komfortas

Atvirai kalbant, tai dXR R'Stroke Lady striukė labai patogus nešioti. Jis gerai iškirptas, pakankamai ilgas (neatskleisite apatinės nugaros ar riešų). Jaučiausi taip, lyg tai būtų sukurta man asmeniškai. Jis tęsiasi lengvai, jokio diskomforto alkūnių linkyje, o su apykaklės užsegimu nesivaržiau, nes jo nebuvo. Paprasta ir lengva uždaryti, nėra įbrėžimų ar spaudimo, dėl kurio kartais skauda kaklą arba sunku pasukti galvą.

Mums labai patogu važiuoti, net pasilenkę į priekį ir net su airbag apačioje. Taip pat dėl ​​to, kad dėl airbag visada renkuosi didesnį dydį.

Jei kada nors prakaituojate, kaip man buvo 30°C, per pietų pertrauką apverčiate, greitai išdžiūsta. Įdėjau į skalbimo mašiną, kai grįžau iš kelionės, nes taip gerai, mergaitės gimsta rožėmis, bet po dviejų savaičių karštumo „rožinis“ efektas šiek tiek išnyksta. Iš mašinos išėjo idealios būklės.

DXR R'Stroke Lady striukė praktiškai

Apie tai rasite dXR R'Stroke Lady striukė įprastos prekės ženklo kišenės vietos. Būtent: 2 išorinės kišenės, 1 kišenė telefonui, 1 piniginės kišenė ir „paslėpta“ kišenė pamušalu. Aleliuja, ši striukė turi kišenę ant kairės rankovės! Tai nėra įprasta ant moteriškų švarkų, todėl noriu tai atkreipti dėmesį. Labai praktiška norint įdėti kreditinę kortelę mokesčiams apmokėti arba nustatyti stovėjimo pyptelėjimą. Gaila, bet užtrauktuko ilgis yra per pusę centimetro, kad galėtumėte perduoti kreditinę kortelę be jokio manevravimo. Su žieminėmis pirštinėmis nemanau, kad pavyks jų nenusiėmus.

DXR_rstroke_CB

Priešingu atveju visos vidinės kišenės perkeliamos į terminį pamušalą. Protingas!

Pamušalai: labai jaukūs, bet ne greitai užsideda

Trumpa pastraipa apie įdėklus. Neperšlampama membrana pritvirtinama prie striukės vidinės pusės sagomis, kurias prakišate per elastines tvirtinimo detales. Tiems, kurie yra tėvai, tai tokia pati sistema, kaip reguliuojami diržai ant vaikiškų kelnių. Terminis įdėklas pritvirtinamas prie vandeniui atsparaus pamušalo naudojant tradicinę DXR sistemą, sudarytą iš juodų ir raudonų užsegamų ąselių. Tai reiškia, kad be membranos negalėsite pritvirtinti terminio įdėklo. Tuo pačiu metu, jei jums šalta, jums bus malonu turėti abu. Kita vertus, aš išbandžiau membraną be pamušalo, ir tai nėra labai malonus kontaktas su oda, jei esate marškinėliai. Šiek tiek prilimpa.

Tai, kad jų negalima naudoti atskirai, tikrai nėra problema. Jei važiuodami pajusite šaltį, premier jūsų instinktas bus pabandyti pabėgti nuo vėjo. Kita vertus, tvirtinimo sistema nėra greita. Jei oras prastas ir prieš išvykdami sutaisėte įdėklą, jokių problemų. Tačiau nesitikėkite, kad staiga užklupus lietui galėsite nusirengti striukę, šlapiais ar net lediniais pirštais paskubomis susitvarkyti visas mažas sagas ir vėl apsivilkti švarką. Jau būsi permirkęs. Šia prasme pamušalas neatstoja striukės nuo lietaus, kurią galite apsivilkti paskubomis. Tai daugiau komforto nuo pasikartojančių ir sezoninių blogų oro sąlygų... Tačiau neabejotinas komfortas, lyginant su "tik" terminiu pamušalu.

Matomumas ir saugumas: patikrinti

Abiejose pusėse yra atspindintis DXR logotipas, taip pat du ploni pamušalai, priekyje ir gale, taip pat atspindintys. Jie taip gerai paslėpti, šie pamušalai, kad turėjau paieškoti kelių sekundžių dienos šviesos, kol juos pamačiau. Iš šono nėra ką pasakyti. Priekyje ir gale, mano skoniui, naktį jis galbūt šiek tiek per diskretiškas. Tačiau niekas netrukdo jums padidinti matomumo, jei norite. Yra klijai specialiai sukurta motociklų tekstilei, kurią galite pridėti, jei norite.

matomumas ant DXR R'Stroke Lady striukės

Mane maloniai nustebino pečiams ir alkūnėms naudojamos medžiagos kokybė Sklandūs būdai, 2 lygio prašau, kurie taip pat labai primena D3O . Bandydami juos susukti iš karto pajuntame, kad jie bus daug efektyvesni nei ne visada kokybiški plastikai, kuriuos dažniausiai randame nebrangiuose švarkuose. Žinoma, turėsite tradicinę kišenę, kurioje tilps nugaros apsauga, kurios aš asmeniškai nenaudojau, nes važinėju suixon airbag. Audinys akivaizdžiai atsparus dilimui.

Santykinis sandarumas

Neperšlampamos membranos įdėjimo į striukę pranašumas yra tas, kad ji yra mažiau negraži nei lietaus striukė. Ir net kai nelyja, jums naudingas vėjo nepraleidžiantis efektas. Kita vertus, iš karto sakau: esant gerai sausrai, jūsų dXR R'Stroke Lady striukė bus permirkęs. Medžiaginė dalis yra atspari vandeniui ir užtenka nedideliam lietui, bet ne tinklinės dalys. Taigi iš pradžių po membrana labai išsausėsite, tačiau išorinė striukė bus permirkusi. Stenkitės nepamiršti savo dokumentų ar telefono vidinėje striukės kišenėje, kitaip turėsite problemų. Asmeniškai aš rekomenduoju visada įdėti savo popierius į mažą hermetišką Ziploc maišelį. Turėsite juos perkelti į vidines pamušalo kišenes saugus.

Testą atlikau važiuodama per lietų, vidinėje striukės kišenėje palikau popieriaus lapą. Todėl už membranos ribų. Ji buvo permirkusi.

Neturėjau "galimybės" išbandyti šios membranos esant labai nuolatiniam lietui, bet įtariu, kad jei išorinė striukė yra labai šlapia, labai tikėtina, kad ilgai važinėjant kapiliaru įsiskverbs vanduo į siūles. laikas lietuje.

Štai mano striukės membrana, kuri po audros šią popietę vonioje džiūvo 2 valandas... Vis dar matome lašelius ant neperšlampamos membranos išorinės dalies.

vandeniui atspari DXR R'Stroke striukės membrana

Rekomenduojama naudoti bibi

Man ši membrana yra puiki idėja:

  • dėvėti nuolat šaltuoju metų laiku arba ne sezono metu, nuo šalčio ir vėjo;
  • išlikti sausam lyjant ir (arba) palyginti trumpose kelionėse, pavyzdžiui, einant į darbą;

Kita vertus, vis tiek rekomenduoju persijungti į striukės nuo lietaus režimą, jei:

  • jus nustebina stiprus lietus, audra ir…
  • neturi kur sustoti arba būtinai turi važiuoti, kad būtum laiku (keltas, priėmimo valandos, sutemus... Keliautojai žinos apie ką aš kalbu)

Galutinis žodis

Bet kokiu atveju, idėja turėti švarką, prisitaikančią prie sezonų, yra labai įdomi. Galbūt būsima versija galėtų padaryti jį dar vasariškesnį, išlaikant vandeniui nepralaidžios membranos idėją šaltam ir lietingu orui, bet praplėsdama tinklelį priekyje, kad vasarą būtų žymiai geriau vėdinama.

Kol palaikote žemesnę nei 25°C temperatūrą, dXR R'Stroke Lady striukė tikrai labai malonus nešioti, universalus ir daug lengvesnis nei odinis. Ir nors neturėjau progos jo išbandyti šaltu oru, bet žinau DXR striukėms naudojamą pamušalą, su pridėta vėjo striuke, labai abejoju, ar jums bus šalta šią žiemą.

 

Žiūrėkite gaminio lapą

Apsauga4
Iškirpti5
Kokybė/apdaila3.9
Estetinis3.5
Hidroizoliacija2.5
Komfortas5

Mano nuomonė: DXR R'Stroke striukė, 3 viename striukė

DXR dar kartą pavyko išleisti stebinantį ir naujovišką švarką. Vienintelis dalykas, kuris yra „pradžios lygis“ šioje striukėje, yra jos kaina. Žvelgiant į patogumą, darbą pagal kirpimą ir apdailą, nėra ko pavydėti švarkų, kurie marketingo požiūriu yra daug aukščiau. Jei nenorite nešiotis kelių motociklininkų striukių, ši puikiai tiks.
4

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Sonya

600XT, užlieti takeliai, smėlis, jokių pamokų ar licencijų ir keli geri kritimai. Toli nuo savo pradžios Afrikoje prieš 20 metų, tapdama miestiečiu su labai išmintingu NCX750, ypatingą dėmesį skiriu saugumui ir stengiuosi kiek įmanoma suderinti moteriškumą su motociklu. Didelis iššūkis, reikalaujantis kūrybiškumo!

Be komentarų

Pridėkite savo