Sekite mus :

DXR Truster striukės testavimas


dXR Truster striukė – tikrai vertinga išvaizda

Įeik mano draugai! Sveiki atvykę... Taip, sveiki atvykę į garsųjį sezono vidurį! Nes šį kartą, aišku, mes ten. Ar jums patinka šis metų laikas, kai ne per šalta, bet ir ne per karšta? Žinote, ta akimirka, kai keliai dar nėra labai keblūs, bet per kurį šiek tiek prarandi pasitikėjimą, kurį su priekine ašimi susikūrei per vasarą... Įtampos pabaiga, aš nemėgstu šių hibridų rūšių sezonai, kurių metu apsirengimas jodinėjimu tampa galvos skausmu. Oda ar tekstilė? Su pamušalu ar be pamušalo? Siekdamas padėti man geriau įvertinti šią esminę metų ištrauką, Motoblouz man patikėjo DXR Truster striukė. Ir ši striukė, neseniai pasirodžiusi prekyboje, galėtų puikiai sutaikyti mane su atėjusiu rudeniu...

Modernumas ir stilingas stilius

Vykstant bandymams, prekės ženklą pristatyti tampa vis mažiau naudinga DXR. Keletą metų Prancūzijos rinkoje įkurtas Motoblouz prekės ženklas ir toliau vystosi, išsaugodamas vertybes, dėl kurių jis buvo sėkmingas. Šiaurinėje Prancūzijoje įsikūrusi kūrybinė komanda kuria gaminius, derinančius saugumą ir konkurencingas kainas, o kartu siūlo itin kokybiškus dizainus.

Neišvengdamas taisyklės, DXR Truster striukė siūlo šiuolaikišką ir sportišką išvaizdą. Išbandyta visiškai juoda versija, ji yra diskretiška, be charakterio. Stilistai integravo iškilius elementus, kurie sustiprina to agresyvumą tekstilinė striukė. DXR logotipai atspausdinti blizgia juoda spalva, skaniai blaiviai ir prašmatniai. Netgi šviesą atspindintys elementai yra papuošti tamsiu atspalviu, todėl galutinė kopija yra beveik tobula.

nepriekaištingai veikia DXR Truster striukė

Kalbant apie stilių, DXR Truster striukė yra beveik nepriekaištinga. Santūrus ir sportiškas, ypač „visiškai juodas“!

Iškirpti, jokių staigmenų. THE DXR Truster striukė yra pusiaukelėje tarp sportiškumo ir komforto. Taigi, biustas turi daug erdvės net ir uždėjus nugarą, o tai suteikia didelę judėjimo laisvę. Striukė palyginti trumpa ir natūraliai priglunda prie diržo. Atlikęs testą peršokdamas nuo savo tako prie savo kavinės racer , turiu pripažinti, kad DXR puikiai pasiteisino dėl „Truster“ universalumo! Vienintelis trūkumas yra tas, kad uždarymo skirtukas man pasirodė šiek tiek priveržtas prie kaklo. Nors tai netrukdys tiems, kurie važiuoja lengvai, dėvint gobtuvą mieliau palikau jį atvirą.

Vėdinimas ir izoliacija, viso sezono striukių galvos skausmas!

Dizainas a motociklininko striukė galintis būti patogus bet kuriuo metų laiku, gali greitai tapti dizainerių galvos skausmu... Iš tiesų, kaip pasiūlyti įrangą, galinčią suteikti jums gaivumo karštu oru ir sušildyti jus nuo šalčio ir lietaus, kai nepalankios sąlygos paleistas? Idėjų nestokojantys DXR komandos nariai tikrai daug dirbo kurdami DXR Truster striukė.

Norėdami išspręsti šią sprendimų apžvalgą Pagaminta šiaurėje“, siūlau pasikalbėti apie izoliaciją prieš kreipiant dėmesį į vėdinimą. Visų pirma, DXR Truster striukė yra su nuimamu pamušalu. Santykinai storas ir gerai suprojektuotas, jis veiksmingai apsaugo nuo šalčio. Jei tinka važinėti žiemą, verčiau jį nuimti likusią metų dalį.

tikrai universalus, DXR Truster striukė

Išties universali DXR Truster striukė lydi jus keliuose ištisus metus!

Normandijoje, jei yra vienas elementas, kurį privalome sutramdyti, tai lietus! Geros naujienos, tai dXR striukė turi vandeniui atsparią membraną, vadinamą Z-Liner. Jei pastebėjau jo veiksmingumą „įprastų“ liūčių akivaizdoje, tai per smarkų lietų jis nepasitvirtino... Taigi Normandijos orai ne visada tokie kaprizingi, kaip pasakoja legenda.

Jei šaltyje taip patogu, kaip ir lietuje, DXR Truster striukė teigia esantis „visi sezonai“. Kad vasarą vėsintumėte, prie jo yra dar viena arc . Iš tiesų, nuėmus storą pamušalą, tereikia atidaryti ant liemens ir nugaros esančias angas, kad sukurtumėte tikrą oro srautą. Gerai matytas DXR !

Sakyk JB… Ir saugumas?!

Ach ! Jau matau, kaip ateina įprasta antitekstilė... Per lengvas, per trapus, nepakankamai sustiprintas... Refreną žinome!

Taip, pripažįstu: oda man visada atrodys kiek tvirtesnė nei tekstilinė striukė. Kai šis pastebėjimas bus nustatytas, pažvelkime į pluošto pranašumus, palyginti su oda. Kaip matėme, kalbant apie pralaidumą orui ir atsparumą vandeniui, „Truster“ pažymi visus langelius. Lengvesnis nei odinis modelis, jis greitai pamirštamas balne ir suteikia didelę judėjimo laisvę dėl gana klasikinio kirpimo.

Tvirtumas ir lengvumas yra dvi 600D poliesterio savybės.

Tvirtumas ir lengvumas yra dvi 600D poliesterio savybės.

Sukurtas iš 600D poliesterio, „Truster“ nekeičia žanro revoliucijos. Iš tiesų, šis tekstilės pluoštas pasitvirtino daugelį metų, ypač dėl atsparumo dilimui. Tai iš dalies paaiškinama tankiu pynimu. Nepaisant visko, sumažinus motociklo riziką iki paprastų slydimų būtų sumažinta. Išties, kritimo sukeltas šokas baikeriui yra toks pat pražūtingas. Taigi, DXR aprūpino Truster 2 kategorijos alkūnių ir pečių apvalkalų rinkinį, kuris su nedideliu reguliavimo diapazonu prisitaikys prie jūsų kūno formų. Galiausiai, dėl tam skirtos galinės kišenės savo striukę galite aprūpinti pasirinktos kategorijos nugaros apsauga.

Puikūs praktiniai DXR Truster striukės aspektai

Kartoju tai reguliariai, bet švarkas, kad ir koks gražus jis būtų, visada turėtų palengvinti baikerio gyvenimą. Kas niekada nepatyrė nusivylimo ieškant pakankamai didelės kišenės, kad tilptų jūsų išmanusis telefonas, dokumentai ar net raktų rinkinys? DXR stilistai tai padarė dar kartą, kai reikia dėti kišenes ant gaminių. Kaip dažnai būna prekės ženklo kūriniuose, „Truster“ turi labai didelę kišenę, skirtą jūsų telefonui, ir dar vieną užtrauktuku užsegamą kišenę ant kiekvieno jo pamušalo. Dvi didelės išorinės kišenės užbaigia šį asortimentą.

dXR Truster striukės praktiškumas yra jūsų kišenėje!

DXR mes nejuokaujame, kai kalbame apie kišenes. Tie, kurie skirti išmaniesiems telefonams, yra ypač sėkmingi!

Žinoma, neįmanoma kalbėti apie praktinius aspektus, paskutinį kartą nepaminėjus nuimamo įdėklo. Kadangi, be šiluminio patvirtinimo, jis turi ir lengvą valdymą. Užtrauktukas ir du užsegami mygtukai leidžia jį lengvai nuimti arba pakeisti. Spalvos kodas netgi padeda rasti kelią, kad jo nekeltumėte aukštyn kojomis... Gana praktiška, tiesa? Galiausiai žinokite, kad pritaikyti DXR Truster striukė pagal jūsų išmatavimus, Velcro reguliavimo juostos yra ties klubais ir riešais.

Žiūrėkite gaminio lapą

Kokybė / apdaila4
Iškirpti3.5
Komfortas4
Apsauga4
Praktiniai aspektai4.5
Hidroizoliacija4

Mano nuomonė: geras planas rekomenduoti!

DXR Truster striukė, parduodama už maždaug šimtą eurų, tikrai yra geras pasiūlymas! Šis tikras Šveicarijos armijos peilis, galintis lydėti jus visus metus jūsų išvykose, greitai taps būtinu jūsų baikerių drabužių spinta. Nesvarbu, ar turite nedidelį biudžetą, ar tiesiog mėgstate šiuolaikišką ir tvarkingą išvaizdą, yra visos priežastys, kodėl verta tai padaryti!
4

Pasidalinkite šiuo straipsniu

JBuzZzLightyear

Širdies dviratininkas nuo vaikystės, seniai svajojau, kad galėčiau važiuoti už savo mašinos vairo! Turėdamas rodsterių, sportinių automobilių ar net trasų, būtent ant labai retro kavinių racer vairo važiuoju profesionaliose kelionėse ar ilgesniuose pasivažinėjimuose. Aistringas motociklų varžyboms, man smagu fotografuoti savo mėgstamus vairuotojus Prancūzijos ir Europos trasose...

Be komentarų

Pridėkite savo