Sekite mus :

Moteriškos striukės DXR R Stream Evo testas


dXR R Stream evo striukės testas

Išlikti saugiems ištveriant vis nepakeliamą vasarų karštį tapo įmanoma dėl mūsų motociklų įrangos evoliucijos. Tinklinių striukių variantų netrūksta, ypač iš DXR kuris jau buvo paleidęs dXR R Stream Lady CE striukė praeitais metais. Šiandien prancūzų prekės ženklas siūlo savo evoliuciją dXR R Stream Evo striukė moterims.

Stilingas švarkas

Praėjusiais metais turėjau galimybę jau išbandyti dXR R Stream LADY CE striukė, kuri man labai patiko ir sutaupė vasaros pasivaikščiojimus. Taigi galiu jus užtikrinti: viskas, ką mylėjau ankstesnėje šios striukės versijoje, buvo išsaugota!

DXR R Stream Evo striukė moterims, čia dėvima atvira

Čia vėlgi siūlome ne rožines, o blaivias ir universalias spalvas. Kai užsisakiau, dXR R Stream Evo striukė moterims buvo galima įsigyti tik juodos spalvos, bet dabar galima užsisakyti ir smėlio spalvos. Logotipe taip pat randame tą patį ornamentą kaip ir ankstesnėje versijoje, vis dar gana diskretišką. 2 išorinės kišenės ir 3 vidinės kišenės (telefono kišenė, vidinė kišenė ir vandeniui atspari piniginė) vėl dedamos po krūtine, kad geriausiai prisitaikytų prie moters kūno.

vidinės kišenės DXR R Stream Evo striukė moterims

DXR R Stream Evo striukės vidinės kišenės

vidinė telefono kišenė ant moteriškos DXR striukės

Telefono kišenė ant moteriškos DXR R Stream Evo striukės

kišenė ant DXR striukės dilbio

Maža kišenė ant dilbio

Kalbant apie pjūvį, tai vėl tas pats. Jis vis dar toks pat naudingas ir artimas kūnui. Patogūs užtrauktukai ties klubais ir Velcro užveržimo ąselės (kurios taip pat yra ties riešais) leidžia reguliuoti dXR R Stream Evo striukė. Visada prisipažįstu, kad gailiuosi, kad neradau Velcro ant juosmens, bet tai tik smulkmena...

patogūs užtrauktukai ant moteriškos DXR R Stream Evo striukės

Sutelkite dėmesį į DXR R Stream Evo striukės užtrauktuką ir lipduką

Ir vis tiek toks pat kvėpuojantis

Ankstesniame bandyme taip pat pabrėžiau džiaugsmą, kai jaučiamas vėjas, sklindantis per dideles tinklelio plokštes, strategiškai išdėstytas ant striukės. Na, dXR R Stream Evo striukė neturi ko pavydėti savo pirmtakui. Jame iš tikrųjų yra ta pati tekstilė, dedama tose pačiose vietose. Tai yra ant krūtinės, pažastų ir didelės nugaros dalies. Jo dėka labai pakenčiamas važiavimas esant dideliam karščiui. Todėl mes neišduodame saugumo dėl komforto.

didelės tinklinės plokštės moteriškos DXR R Stream Evo striukės gale

Moteriškos DXR R Stream Evo striukės nugarėlė

DXR R Stream Evo striukė: pagerinta sauga

Bet kas pasikeitė nuo senojo modelio? Na, ši versija dXR striukė turi skirtingas alkūnių ir pečių apsaugas bei aukštesnio lygio. Tiesą sakant, vietoj 1 lygio CE patvirtintų „Safemax“ turime čia Sklandūs būdai cE patvirtintas 2 lygis.Jų, kaip ir ankstesnės striukės, aukštis reguliuojamas, o tai labai pastebima.

Kalbant apie nugaros apsaugą, ji vis dar nėra numatyta, tačiau šiam tikslui liko kišenė. Prieiga prie visų šių apsaugos priemonių visada palengvinama dėl Velcro, kuris, primenu, yra labai efektyvus.

dXR R Stream Evo striukės detalių kokybė

Padidinkite DXR R Stream Evo striukės tekstilės detales

Tada kokybė išlieka ta pati. Mes randame atspindinčius įdėklus, kurie visada yra diskretiški, bet naudingi, taip pat 600D poliesteris, atsparus trinčiai ir plyšimui, kad užbaigtų 3D tinklelį.

Dar kartą esu nugalėta. Radau visą man patinkantį komfortą... su papildoma apsauga! Taigi negaliu rekomenduoti jo pakankamai kitai vasarai arba jei, kaip ir aš, gyveni pietuose ir vasara šiek tiek tęsiasi...

Žiūrėkite gaminio lapą

Apsauga4
Iškirpti4
Komfortas4.5
Apdaila4.5

Mano nuomonė: būtinas turtas vasaros pasivaikščiojimams

Ši striukė apjungia saugumą ir patogumą dėl savo apsaugos ir 3D tinklelio plokščių. Sukurta moterims!
4.3

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Chloe

26 metų dviratininkas, licenciją gavau 2015 m. rugsėjį. Išnaršęs Paryžiaus regiono kelius, dabar keliauju Monpeljė regione laikydamasis savo ER6N vairo. Stengiuosi derinti savo kasdienybę su savo baikerio tapatybe!

Be komentarų

Pridėkite savo