Sekite mus :

DXR Albatros striukės testas


dXR Albatros striukės testas

Ei, bičiuliai! Jei ieškote idealios striukės kelionei įIPW Duxford arba tiesiog a motociklininko striukė ryžtingai senovinis, kuris stumia mus link aviacijos pradininkų dXR Albatros striukė gali jus sudominti.

Naudoti tik žiemą!

Prieš įsigilindami į reikalo esmę, pirmiausia turite žinoti, kad dXR Albatros striukė turi fiksuotą vidinį pamušalą. Todėl jis skirtas vėsiam naudojimui (sezono viduryje / žiemą).

Šiek tiek istorijos, kas nors?

THE dXR Albatros striukė yra aiškiai įkvėptas A2 tipo bomber striukės, naudojamos nuo 1931 m., ir vis dar gaminamos žinomų prekių ženklų, tokių kaip Schott®, Redskins® ar neseniai Daytona 73®. Tai dXR striukė todėl perima A2 striukės estetinius kodus: ruda, marškinių apykaklė su nuimamu vilnos pamušalu, dvi kišenės priekyje ir elastiniai rankogaliai.

Apie senoji mokykla kastuvuose su DXR Albatros striuke

Esant tokiam stiliui, neabejotina, kad senų motociklų, o tiksliau neo retro gerbėjai ras tai, ko ieško. Prisipažįstu, kad bandymo metu savo transseksualųjį Kawasaki Sportster būčiau iškeitęs į Harley WLA arba P-36 Hawk. Ar net abiem! Trumpai tariant, jūs suprasite, dXR Albatros striukė toli gražu nėra universalus švarkas...

dXR Albatros nugaros striukė

Beveik šimtmečio senumo stilius, bet modernus dizainas

Nesuklyskite, dXR Albatros striukė žinos, kaip pastatyti "banditus" į savo vietą«  neįvertindamas savo sugebėjimų. Karvės odos oda yra ypač elastinga ir turi lygią tekstūrą. Vidinis pamušalas pagamintas iš poliesterio ir sintetinės vilnos ant liemens, o „standartinis“ ant rankovių, kas leidžia geriau kvėpuoti. DXR logotipas įkomponuotas diskretiškai, kad nesukeltų šoko.

Viena apykaklė, du stiliai

Sintetinės vilnos apykaklės pamušalas yra nuimamas tiems, kurie randa stilių " per daug." Nuimamas gana paprastai, mygtuku, tampriu ir zou. Kadangi tamprės netaisyklingo dydžio, tai tik viena man pasidarė sunku.

Laikydami striukę būkite atsargūs: jei apykaklę nustatysite neteisingai, ji gali užimti nepageidaujamą padėtį. Norint išvengti šių nepatogumų, būtų buvę naudinga spustelėti mygtuką.

kita apykaklė ant Albatros DXR striukės

Lietaus metu jo nenaudosite

Nors ji neatrodo tokia atspari vandeniui kaip bėgimo / turistinė striukė, ji dXR Albatros striukė tačiau jame yra vandeniui atspari vidinė kišenė, kurioje galite laikyti brangiausius daiktus, jei lietus sugadins jūsų kelionę. Bet kokiu atveju, atsižvelgiant į sintetinį/bioninį „avies vilnos“ apykaklės pamušalą, eksperimento nerekomenduoju (nemalonus kvapas ir ilgas džiūvimo laikas garantuotas). Trumpai tariant, malonumas daugiau nei praktiškas.

nuimamos DXR Albatros striukės apykaklės tvirtinimo detalės

Kišenės čia, kišenės ten

Kaip visada su DXR, kišenių netrūksta. Dvi priekinės, trys vidinės kišenės, kurių yra tiek pat, kišenė ant kairiojo dilbio, kurioje telpa elektroninis rinkliavos ženklelis, ir dviguba kišenė kairiajame bicepse, kurioje galima įdėti, pavyzdžiui, raktus ar atsakiklį. Vienintelis mano skundas bus dėl sunkiai pasiekiamų priekinių kišenių. Galbūt jų bus mažiau, kai suminkštės rankovių oda...

vidinės DXR Albatros striukės kišenės

Parašiutas? Ką daryti?

THE dXR Albatros striukė orientuojasi į saugumą. Jis yra AA patvirtinta pagal EN17092-3-2020 kaip ir jo alkūnių ir pečių apsaugos. Kišenėje gali tilpti a nugaros. Galiausiai, šviesą atspindintys elementai diskretiškai įkomponuoti į striukę.

DXR striukėje yra kišenė, skirta nugaros apsaugai

Hmmm šiluma, hmm saldumas

Fiksuotas vidinis pamušalas iš poliesterio, avies vilnos efekto, išlaiko šilumą net esant 0°C. Jis randamas ant apykaklės ir liemens. Net ir su mašina, ant kurios pilotas yra atidengtas, jis sušildo.

Kita vertus, pamiršk apie naudojimą vasarą... nebent planuoji vykti labai toli į šiaurę! Bandžiau vyniotis su apykakle, kad nenaudočiau šaliko ar kaklo getrų, bet atsisakiau minties, neužteko dengimo. Todėl norėdami užbaigti išvaizdą, turėsite rasti baltą šaliką!

Hibridiniai rankogaliai

Kuriems niekada nepabodo atidaryti ir užsegti švarko užtrauktukus, kad galų gale būtų pirštinės manžetė, kurią sunku prasiskverbti... Tai švarkas DXR Albatrosas turi elastingą dalį ant rankogalių. Kad tikrai prisitaikytumėte prie rąsto ar degtukų rankogalių, užsegamas mygtukas leidžia pritaikyti rankogalius pagal savo kūno formą. Atsidūręs 2-ajame scenarijuje, pabandžiau rankovės plotį sumažinti iki minimumo: diskomfortas garantuotas, atsisakiau reikalo. Manau, kad DXR turėjo visiškai išjungti ir palikti riešą visiškai elastingus...

Mes vertiname elastingus DXR Albatros riešus

Striukė su trapios odos

Oda tikrai yra elastinga ir minkšta liesti, bet taip pat labai jautri trinčiai. Pavyzdžiui, jam visai nepatiko naudotis kuprine! Vadovaudamasis DXR komandos patarimu, švelniai paliečiau saldžiųjų migdolų aliejų, kad atgaivintų odą, o trinties pėdsakai išnyko.

Žiūrėkite gaminio lapą

Apsauga5
Lankstumas4
Iškirpti5
Apdaila1.5
Praktiniai aspektai3.5
Kišenės3.5

Mano nuomonė: vertas A2 striukės baikerių paveldėtojas

Su Albatros striuke DXR siūlo legendinės išvaizdos vintažinę odą, kartu su šiuolaikišku dizainu ir lygiai taip pat modernia apsauga. Naudojimas žiemą labiau skirtas malonumui, o ne kasdienei praktikai.
3.8

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Gab

Aš esu Gabas, kadangi 2013 m. gavau brangų sezamą, esu vienas iš tų, kurie kasdien važinėja motociklu. Nesvarbu, ar mano „Sportster“ esant švelniam orui, ar „Africa Twin“, kad susidurčiau su priešiškomis oro sąlygomis arba važiuočiau į kitus horizontus. Taip pat dviratininkas, o kartais ir vairuotojas, pasisakau už dalinimąsi, atsakingumą ir kolektyvinę išmintį kelyje. Nepaisant to, aš ieškau įrangos, kurioje derinamas stilius, efektyvumas ir apsauga.

1 komentaras (-ai)

Pridėkite savo

Pridėti naują komentarą