Sekite mus :

Alpinestars ANDES V3 striukė, kurią išbandė ir patvirtino Emeric klientas ir MOTOBLOUZ ambasadorius


Alpinestars Andes V3 striukės testas

Ten alpinestars Andes V3 striukė yra naujausia šios itališko prekės ženklo siūlomos viso sezono Touring Adventure įrangos evoliucija. Vandeniui nepralaidi ir kvėpuojanti striukė Andes V3 skirta tiek motociklininkams, kurie nebijo nei karščio, nei šalčio ir dar mažiau lietaus, tiek ir mažiau nuotykių mėgstantiems motociklininkams, norintiems vilkėti lengvą, patogią striukę su apsauginiu vyzdžiu. Šią motociklininko striukę išbandžiau pusantro mėnesio, kasdien keliaudama tarp savo namų ir darbovietės, taip pat per įvairias išvykas motociklu gražiame Sarthe regione, kuriame gyvenu. Šis bandymas buvo atliktas gana lietingomis sąlygomis, tačiau esant gana žemai temperatūrai.

Alpinestars Andes V3 striukės gamyba

Kaip dažnai būna Alpinestars, gamybos kokybė turi atitikti. Pagaminta iš didelio stiprumo poliesterio, alpinestars Andes V3 striukė yra išklota namo Drystar membrana. Dėl to jis visiškai nepralaidus vandeniui ir kvėpuojantis bei leidžia prisitaikyti prie skirtingų metų laikų. Naudojamas polietileno audinys taip pat yra atsparus vandeniui ir leidžia striukui neįsigerti vandens lyjant stipriam lietui. Todėl ji neleidžia striukei priaugti svorio ir suteikia drėgno šalčio pojūtį... Tikras pliusas per lietų!

išbandyta Alpinestars Andes V3 striukė

Drystar membrana efektyviai leidžia išeiti prakaitui, kai temperatūra pakyla. Taip pat du ventiliaciniai užtrauktukai priekyje kartu su dviem užtrauktukais gale užtikrina gana malonų vėdinimą... Net jei manau, kad jų efektyvumas per aukštą vasaros temperatūrą bus ribotas. Be to, užtrauktukais nugaroje nebūtinai lengva manipuliuoti, kai striukė yra apsirengusi.

drystar pamušalas ant alpinestars striukės

alpinestars striukės užsegimas

Apdaila ir komfortas

Apsirengus alpinestars Andes V3 striukė yra gana lengvas. Prigludusią striukę tikrai labai malonu dėvėti. Užsegimo pusėje pagrindinis YKK užtrauktukas, uždengtas atvartu, patikimai uždaro striukę. Tai neleis jums atsidurti tokioje pačioje situacijoje kaip Fabio QUARTARARO per 2021 m. Katalonijos Grand Prix…

alpinestars Andes V3 striukės atidarymas / uždarymas

Kad jūsų gyvenimas būtų lengvesnis, penkios kišenės su vandeniui atspariu užsegimu leis susidėti viską, ko reikia nešiotis. Keturios priekinės kišenės, dvi užsegamos užtrauktuku ir dvi su Velcro, taip pat didelė užpakalinė kišenė taip pat su Velcro. Vandeniui atspari vidinė kišenė leis telefonui ar popieriams išlikti sausiems. Galiausiai ant striukės ir ant šiluminio pamušalo yra dvi apatinės vidinės kišenės.

galinė kišenė ant alpinestars andes v3 striukės

Nes, žinoma, tai alpinestars Andes V3 striukė yra su pamušalu, kuris leis jums atlaikyti šaltą temperatūrą... Bet kuris, kita vertus, bus šiek tiek lengvas, kad atlaikytų stiprų žiemos šaltį. Dėl klasikinės prispaudimo ir užtrauktukų sistemos pamušalas nuimamas ir pakeičiamas gana lengvai. Apykaklė, kuri taip pat užsidaro per velcro padengtas 3D tinklelio audiniu, kad būtų užtikrintas optimalus komfortas.

alpinestars striukės ventiliacija

vėdinimas ant Alpinestars Andes V3 striukės

alpinestars striukės vidinės kišenės

Šios Touring / Adventure striukės apsaugos

Atsidūręs ant nugaros, alpinestars Andes V3 striukė siūlo tikrą komfortą. Nucléon Flex Plus apsaugos, plonos, lengvos ir patvirtinto 1 lygio ant pečių, alkūnių ir dilbių, greitai pamirštamos. Užpakalinė kišenė leidžia gauti Nucléon Back Protector apsaugą, pasirenkamą, patvirtintą 2 lygį. Aš savo ruožtu naudojau dXR nugaros apsauga kuri puikiai telpa šioje kišenėje ir užtikrina 2 lygio apsaugą.

Svarbus dalykas, ir jei jūsų galimybės tai leidžia, tai alpinestars striukė yra suderinama su prekės ženklo patentuota airbag Alpinestars Tech Air 5. Ji dėvima po striuke ir kainuoja apie 655,42 €. Be didelio polietileno audinio atsparumo dilimui priekinėje striukės dalyje, alkūnės / dilbio srityje yra specialūs sutvirtinimai, siekiant sustiprinti atsparumo lygį. Galiausiai, norint užbaigti šią saugos pastraipą, viršutinėje nugaros dalyje, apatinėje klubų dalyje ir ant pečių uždedami šviesą atspindintys įdėklai.

alpinestars striukė išbandyta išbandymas kelio sąlygomis, Alpinestars Andes V3 striukė

Tinkamumas ir suderinamumas

Norėdami tai puikiai sureguliuoti alpinestars Andes V3 striukė jūsų kūno formoms ir maksimaliam patogumui, Velcro diržas leidžia reguliuoti juosmens aptempimą. Ant kiekvienos rankovės apatinėje dalyje randame šiuos lipdukus. Rankovių viršuje esantis spaudimo skirtukas, reguliuojamas iki trijų padėčių, leidžia prisitaikyti prie jūsų rankų. Rankovės taip pat užsitraukia per a Velcro tab… Sistema, leidžianti daugiau ar mažiau plačiai reguliuoti, priklausomai nuo to, kokio tipo pirštines dėvite. Galiausiai, virvelė leidžia priveržti striukės apačią pagal savo norus.

Ten alpinestars Andes V3 striukė pasižymi klasikiniu 3/4 kirpimu su iš anksto suformuotomis rankovėmis ir pailginta nugara, kad būtų išvengta nemalonių skersvėjų. Žinoma, jis suderinamas su to paties pavadinimo kelnėmis, turinčiomis tas pačias savybes. Istorija, kai buvo gautas vientisas, saugus ir patogus komplektas už maždaug 403,33 € biudžetą.

 

Žiūrėkite gaminio lapą

Komfortas4.5
Hidroizoliacija4.3
Šiluminis komfortas3.3
Apsauga4.5
Kokybė / Apdaila4.5

Mano nuomonė: rimta striukė, protingas pasirinkimas

Alpinestars Andes V3 striukė, siūlyta už priimtiną kainą ir aprūpinta visa technine informacija, taip pat pasižymi kokybiška apdaila ir gamyba. Savo kainų diapazone jis siūlo įdomią alternatyvą konkurentų siūlomai įrangai. Galimas platus spalvų pasirinkimas, jis prisitaikys prie jūsų skonio ir patogiai lydės jus kelionėse kelyje ar bekele, o priklausomai nuo oro sąlygų išliks sausas arba vėsus.
4.2

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Emerikas74

Mokau vairuoti motociklą ir automobilį, vairuoju jau daugiau nei dvidešimt metų. Esu aistringas, visada daug dėmesio skyriau įrangai, jos naudingumui, praktiškumui, apsaugos efektyvumui, techniškumui ir gamybos kokybei. Šiandien labai džiaugiuosi galėdamas būti #EnjoyTheRide redaktorių dalimi ir galėdamas pasidalinti savo nuomone apie produktus, kuriuos jums išbandysiu. Geras kelias! #RideSafe #MotoGpAddict

Be komentarų

Pridėkite savo