Sekite mus :

John Doe Motoshirt marškinėliai, išbandyti ir patvirtinti Anthony, kliento ir Motoblouz ambasadoriaus


john Doe marškinėlių „Motoshirt“ testas

Karšta, šlykštu. Ar pavargote dėvėti savo mėgstamą odą dėl dosniai aplink jus sklindančio nutrijos kvapo? Tinklinės tekstilinės striukės jus atbaido, nes, prisipažinkite, norite, kad jūsų šurmuliuojantis nevykėlis atrodytų blogas berniukas / neklaužada? Nebijok, John Doe (vokiškas prekės ženklas, o ne neatpažintas miręs vyras iš netoliese esančio morgo) viską apgalvojo savo john Doe MotoShirt marškinėliai !

Važiuokite apranga vasarą... Bet ne be stiliaus su John Doe Motoshirt marškinėliais!

Nekyla klausimas, ar „Siroco“ padalinsite į marškinėlius jūsų mašinoje. Esate atsakingas ir visada išeinate apsirengęs mažiausiai. Aš tave suprantu. Taikydami šią discipliną sumažinsite galimo kritimo žalą. Bet pripažįstu, kad kai kurios vasarinės striukės, net ir labai vėdinamos, neturi tos „negražios“ išvaizdos, kurią taip mylime... Ir nieko nėra labiau demotyvuojantis už įrangą, kurią vertiname tik saikingai.

Estetiškai tai john Doe marškinėliai Motoshirt yra neįtikėtinai diskretiškas. Spalvos (daug) leidžia priderinti prie jūsų garderobo pagrindų. Mes netgi randame apdailą“ jAV nuteistasis » kuris turės nedidelį poveikį, sėdėdamas ant seno indėno.

john Doe marškinėlių „Motoshirt“ testas

Pjūvis tiesus, kaip „tikrųjų“ džinsinių marškinėlių. Kitaip tariant, ji nėra laisva kaip motociklininko striukė. Dėl savo lengvumo ir naudojamų tekstilės medžiagų lankstumo jis yra net šiek tiek patogesnis nei džinsinis švarkas...

Teutonic prekės ženklo parašas išlieka diskretiškas: maža odinė etiketė, įspausta „žaibo“ logotipu, puošia kairę širdies pusės krūtinės kišenę. Tos pačios medžiagos, didesnė ir stačiakampio formos, etiketė dedama apatinėje dešinėje nugaros dalyje. Pastarasis labai pristato didelį logotipą blogiukas: du reguliuojami veržliarakčiai, apsupti raidėmis JDM, skirta John Doe motociklas, ir garsusis žaibas.

john Doe prekės ženklo logotipas ir patvirtinimai

Beveik neįmanoma suvokti, kad tai yra motociklų įranga pasauliečiui. Ir dėl geros priežasties viskas nuostabiai užmaskuota…

Praktiški pasirinkimai ir protingi apsaugos sprendimai

Terminis patvirtinimas

John Doe siūlo a marškinėliai sukalibruotas vasarai, pasiruošęs suteikti esminę apsaugą motociklininkams. Šilumos komfortui užtikrinti yra itin diskretiški užtrauktukai po pažastimis ir dar vienas tarp pečių. Jų anga leidžia cirkuliuoti grynam orui, kurio patekimą galite reguliuoti priekiniu užtrauktuku. Šios angos yra išklotos tinkleliu, o apdaila yra nepriekaištinga. Pridėkite 100% „Coolmax®“ vidų, palengvinančią kvėpavimą ir neleidžiančią prakaituoti, ir gausite įrangą, kuri yra visiškai skani esant dideliam karščiui.

john Doe Motoshirt marškinėlių užtrauktukai ir ventiliacijos angos

angos John Doe marškinėlių gale

Praktinis patvirtinimas

Visi užtrauktukai yra kokybiški, sprendžiant iš tobulo slydimo. Tačiau vienintelis nedidelis nusiskundimas yra tas, kad centrinis užtrauktuko traukiklis yra šiek tiek mažesnis, kai mūvimos pirštinės. Nieko draudžiamo. Šoninės kišenės taip pat užsegamos užtrauktuku. Jie yra idealiai išdėstyti, gana žemai ant šoninių skydų, todėl puikiai pasiekiami net ant motociklo.

Mažos kišenės krūtinės lygyje yra sulopytos ir per mažos, kad tilptų telefoną. Viduje taip pat yra dvi kišenės: kairioji didelė ir užsisega užtrauktuku. Visa informacija, susijusi su projektavimu john Doe marškinėliai Motoshirt yra ten registruoti. Dešinėje esanti siauresnė ir užsisega Velcro. Tai puikiai tinka jūsų telefonui. Apie pastarąjį jums paaiškina John Doe kaip prižiūrėti savo Motoshirt. Dar viena puiki idėja.

john Doe Motoshirt marškinėlių priežiūros informacija

Bet kodėl visos šios atsargumo priemonės, klausiate manęs? Na taip yra todėl, kad be daugybės patarimų ir tekstilės sprendimų moumoute viršus kurį greitai aptarsime, išorinis marškinėlių audinys apsaugotas vandeniui atsparia medžiaga. Vandens lašai lieka ant paviršiaus ir neprasiskverbia į audinį. Puikus sprendimas priešlaikiniam kelių minučių lietui. Akivaizdu, kad po alebardų potvynio procesas parodys savo ribas, bet išmokys eiti ir sušlapti, prieš tai nežiūrint į orų prognozę.

Saugumas

Išorinė tekstilė pagaminta iš 100% DuPont™ Kevlar® Aramid pluošto, užtikrinančio labai aukštą apsaugą nuo dilimo. Visi vidiniai ir išoriniai sluoksniai yra tikrai lankstūs. Nešioti tai john Doe motociklo marškinėliai yra tikrai malonus, o apsaugos yra labai gerai integruotos.

Šios apsaugos yra originalios, jų yra keturios: dvi ant pečių ir dvi ant alkūnių, lygis 1. Jos yra pakankamai lanksčios ir plonos, kad jų nepastebėtų. Kaip ir ant firminiai džinsai, jų apgyvendinimas susideda iš kišenės, uždarytos Velcro juostele. Keisdami kišenės dydį, ją uždarydami, reguliuojate kišenės padėtį. Esu patyręs praktiškesnio, bet juo lengva naudotis.

Dabar pakalbėkime apie „meh“ detalę: kišenę nugarai... Ji labai siaura. Todėl neįmanoma sutalpinti vidutinio nugaros (žinai, tos, kurios forma yra manta). Teks pereiti a john Doe prekės ženklo korpusas, ir jų nėra lengva rasti. Geros naujienos yra tai, kad jų kaina nėra per didelė, nesvarbu, ar tai 1 ar 2 lygis.

užpakalinė kišenė ant John Doe marškinėlių

Kitos gėrybės

Rankogaliai reguliuojami į dvi pozicijas užsegamais mygtukais. Tie patys mygtukai yra skirtuke, kuris slepia centrinį YKK užtrauktuką. Yra net tokių, kurios slepiasi po apykaklės taškais, kad ištraukus taupančią lazdelę išliktų vietoje, kad per metus susikaupusiam stresui nuimtų... Gražus darbas, kuris privers pasakyti: „ Šie vokiečiai yra stiprūs! »

spaustukai rankogalių užsegimui

Dydis rūpi

Kad suprastum, esu 1m75 ir 82kg girtos mėsos. Turiu šiek tiek brioche, o krūtinės dydis nėra bjaurus. Na, aš turėjau iškeisti savo įprastą L į M. Jei abejojate, paklauskite Motoblouz motociklų konsultantų arba kreipkitės į dydžio vadovas iš John Doe svetainės kuri yra tobula.

Kitas patarimas: neperkraukite jo be reikalo, tikėdamiesi po apačia vilkėti megztinį. Ten john Doe marškinėliai Motoshirt iš tikrųjų daug maloniau dėvėti ant marškinėlių. Taip iš jo gausite tikrus čiulpus.

Šio išbandymas john Doe marškinėliai Motoshirt laikui bėgant ėjo kaip aksomas. Nuo birželio iki rugpjūčio pradžios nuo 20°C iki pačių blogiausių terminių sąlygų komfortas buvo malonesnis nei naudojant mano tinklinę striukę. Ventiliacijos angos kartu su centrine užtrauktuku užtikrina puikų oro srautą, kuris reguliuoja karščio ir prakaitavimo jausmą. Šių marškinėlių lankstumas ir lengvumas suteikia dėvėjimo komfortą, kokio dar niekada nepatyriau. Žinoma, apsauga nėra tokia gera kaip mano senoji DXR Legend oda, bet nepakeliamame karštyje ši john Doe marškinėliai Motoshirt išgelbėjo mano vasarą.

Žiūrėkite gaminio lapą

Apsauga3.5
Iškirpti5
Lankstumas5
Aeracija4.3
Kokybė / apdaila5

Mano nuomonė: stilingas sprendimas apsisaugoti vasarą

John Doe visada siūlo įrangą, kurioje derinamas stilius ir „pažangūs techniniai sprendimai“. Motoshirt marškinėliai nėra taisyklės išimtis ir leidžia savo išvaizda besirūpinančiam baikeriui visiškai ramiai toliau važiuoti po skaisčiančia saule... Dėl premier tekstilės sprendimų ir efektyvios vėdinimo sistemos būsite ramūs.
4.6

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Anthony

Aistringas motociklams ir nuo paauglystės mėgęs viską, kas susiję su baikerių kultūra, nuo vidutinio amžiaus krizės kasdien į kelius važiuoju dviem ar trimis ratais. Motoroleris ir miesto dviratininkas, aš rūpinuosi savo trajektorijomis ir atrodau kaip tikras žmogus, dėl kelio pamatysime vėliau!

Be komentarų

Pridėkite savo