Sekite mus :

„Rev'it Eclipse 2“ striukė, kurią išbandė ir patvirtino Cédric, klientas ir Motoblouz ambasadorius


rev'it Eclipse 2 striukės testas

Vasarinė tinklinė tekstilinė striukė yra vienas iš būtiniausių daiktų visiems dviračiais vairuojantiems, vos tik pradėjus kilti temperatūrai. Be to, jei per šį laikotarpį išlaikėte licenciją (arba ruošiatės ją išduoti), gali būti, kad tai buvo vienas iš pirmųjų jūsų pirkinių. Finansiškai prieinamas, lengvas ir malonus nešioti... Tiek daug priežasčių, dėl kurių tai a motociklininko striukė idealiai tinka pradžiai. Ir ne tik! THE švarkas Rev'it Eclipse 2 pažymi visus tuos langelius. Pažiūrėkime tai išsamiai, po šešių savaičių bandymo ir maždaug 3000 km Hauts de France keliais, kasdieniniame naudojime.

Stilius: paprastas klasės prisilietimas

Iš premier žvilgsnio, rev'it Eclipse 2 striukė išsiskiria savo elegantišku ir šiuolaikišku dizainu. Daugiau jokių nereikalingų smulkmenų: čia mes sutelkiame dėmesį į esminius dalykus. Prigludęs pjūvis atitinka kūno formą, efektyviai išvengdamas vėjo smūgio net greitkeliuose. Jei reikia, ant rankų užveržiami skirtukai leidžia geriausiai pritaikyti rankovių plotį prie visų kūno formų.

rankovių suveržimas, Rev'it Eclipse 2 striukė

Suveržtos Rev it Eclipse 2 rankovės apsaugo nuo vėjo pliūpsnio

Galima rinktis iš penkių spalvų paletės rev'it striukė žino, kaip būti pastebėtas. Be klasikinių juodos ir pilkos spalvų, yra originalesnė alyvuogių spalva ir labai graži tamsiai mėlyna. Bet tai yra originalas. sidabras » kuris patraukė mano dėmesį. Realiame gyvenime daug įtikinamesnė spalva nei nuotraukose, tikra mėgstamiausia! Kaip ir bet kuri šviesi motociklų įrangos spalva, saugokitės nešvarumų. Tačiau galite jį išvalyti rev'it Eclipse 2 striukė mašinoje 30° kampu.

Sportiškas dizainas, bet ne per daug vasarine striuke leidžia jį pritaikyti beveik visiems baikerių stiliams ir praktikos pasauliams. Taigi ne revoliucinis techninis sprendimas, bet efektyvumas visais lygiais.

sportiškas stilius rev'it eclipse 2 striukei, nepersistengdamas!

Sportiškas stilius, nepersistengiantis, tinkantis beveik visiems praktikos pasauliams

Sauga: idealus kompromisas prie vasarinės striukės

Saugumas yra raktinis žodis Rev’it, Ir šis rev'it striukė 2 užtemimas nėra išimtis. Pagaminta iš tvirto 600D poliesterio, jis yra sukurtas taip, kad atlaikytų bitumo bandymą, kai jis nukrito, tiek dėl dilimo, tiek dėl pradūrimo. Tačiau tai lengva ir maloni nešioti medžiaga. Ir tai dar ne viskas! CE sertifikuotos 1 lygio gamintojo SEESMART apsaugos, esančios ant alkūnių ir pečių, suteikia visišką ramybę smūgio atveju. Vis dėlto apgailestauju, kad visiškai nėra originalios nugaros apsaugos. Yra kišenė, kad būtų galima įdiegti labai gerą apsaugą SEESOFT RV 2 lygis bet biudžete reikės skirti apie keturiasdešimt papildomų eurų.

Kalbant apie matomumą, atkreipkite dėmesį, kad logotipas nugaros viršuje yra atspindintis elementas. Nors ir mažas, jis padeda būti matomam naktį arba esant blogoms oro sąlygoms.

rev'it logotipas ant Rev'it Eclipse 2 striukės nugaros

Rev'it logotipas atspindi naktį.

Komfortas: važiuokite be apribojimų

THE rev'it Eclipse 2 striukė patogus visiems kūno tipams. Judėjimo patogumas yra labai geras ir aš tikrai įvertinau reguliavimo platumą, kurią suteikia Velcro dirželiai ties juosmeniu.

velcro dirželiai ant Rev'it Eclipse 2 striukės

Ilgi Velcro dirželiai ties juosmeniu leidžia prisitaikyti prie visų kūno formų

Tas pats pasakytina ir apie pločio reguliavimą ties rankogaliais. Net jei absoliučiais skaičiais tai yra mažiau praktiška sistema nei užsegamas mygtukas (arba užtrauktukas), reguliavimo galimybės yra daug didesnės ir leis pasirinkti be jokių problemų tinkančias pirštines. Rankovės viduje arba išorėje, priklausomai nuo jūsų pageidavimus. Mes iš tikrųjų jaučiame spaudimą, kai reikia uždaryti apykaklę. Reguliavimo pakanka, kad praeitumėte nedidelę kaklo perimetrą. Visada malonu vėsesniems rytams, net ir pačioje vasaros širdyje.

užveržimo ąselė prie Rev'it Eclipse 2 striukės apykaklės

Tvirtinimo skirtukas prie apykaklės pasirenka slėgį

Tačiau būkite atsargūs pasirinkdami tinkamą dydį: aš asmeniškai turėjau pasiimti didesnį nei įprastas dydis, kitaip striukė aptemptų mano pečius.

Terminis patvirtinimas: nėra dėl ko skųstis

Geroje vasarinėje striukėje su tinklelio elementais oro cirkuliacija yra optimali, pašalina bet kokią perkaitimo riziką karščiausiomis dienomis.
Dėvėta 35°C temperatūroje, tai leido efektyviai išlikti vėsiai. Atkreipkite dėmesį, kad šviesiai pilka spalva taip pat turi daug padėti.

„Rev'it“ striukės rankogalių užsegami lipniais dirželiais

Velcro dirželiai leidžia suveržti riešą

Lyginant su kitomis vasarinėmis striukėmis, kurias turėjau galimybę išbandyti ir turėti, mane patraukė tai, kad dilbių viršus nėra taip vėdinamas kaip likusi striukė. Iš tiesų čia gaivumo pojūtis jaučiamas labiausiai, jei turite galimybę važiuoti anksti ryte. Tiesą sakant, rev'it Eclipse 2 striukė pakeičia šiek tiek ventiliacijos (labai nereikšminga net esant dideliam karščiui), kad būtų daug daugiau universalumo. Taigi, nebuvo nemalonu šią striukę vilkėti 15°C ryte su paprastais marškinėliais po apačia net ir greitkeliuose. Geras žaidimas !

Kita vertus, ištvėrus keletą audringų liūčių, nieko nuostabaus: ši striukė niekaip neapsaugos nuo lietaus. A ant švarko todėl bus būtina.

Praktiniai aspektai: tinka kategorijai

Be daugybės aukščiau paminėtų reguliavimo galimybių, tai rev'it Eclipse 2 striukė turi vidinę kišenę, užsegamą Velcro dirželiu. Šis yra pakankamai didelis bet kokiam telefonui ar portfeliui.

Tinklinis pamušalas Rev'it Eclipse 2 striukei

Programoje yra tinklinis pamušalas ventiliacijai ir didelė vidinė kišenė

Išorinės kišenės, užsegamos užtrauktukais, taip pat labai gilios. Nė karto nepritrūkdavo vietos savo daiktams, kaip kartais būna su tam tikromis vasarinėmis striukėmis.01

Žiūrėkite gaminio lapą

Apsauga3.8
Iškirpti4.5
Terminis patvirtinimas4.8
Kokybė / apdaila4.8

Mano nuomonė: esminė vasarinė striukė, gerai suprojektuota ir prieinama

Trumpai tariant, Rev'it Eclipse 2 striukė įkūnija tobulą stiliaus (nenorint persistengti), saugumo ir šiluminio komforto santykį. Visi su labai patraukliu kokybės ir kainos santykiu. Nesvarbu, ar esate patyręs dviratininkas, ar pradedantysis, ruošiantis įgyti licenciją, ši striukė jūsų nenuvils ir greitai taps būtina. Tai taip pat modelis, kurį jau turėjau rekomenduoti savo mokiniams, kurie dėl to nesigaili!
4.5

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Cedric

Vairavimo mokytojas nuo 2008 m. ir motociklininkas beveik 20 metų, esu CFSR saugaus eismo mokymo centro, esančio Valenciennois, motociklų vadovas. Ruošiame studentus licencijai gauti, bet taip pat ruošiame būsimus instruktorius visame regione. Taip pat atidariau svetainę „Le Moniteur Hors Des Clous! 2016 m., siekiant pasidalinti savo nuomone apie automobilių/motociklų naujienas ir populiarinti saugaus eismo principus. Kasdien naudodamasis privilegijuoto stebėtojo pareigomis, stengiuosi atkreipti ypatingą dėmesį į kelių eismo saugumą, teisės aktus ir mokymus.

Be komentarų

Pridėkite savo