Sekite mus :

„Clover Savana“ vandeniui atsparios striukės testas


Ar keliautojams sukurta striukė turi flirtuoti 504,17 €, kad būtų verta susidomėjimo? Mūsų atliktas „Clover Savana Waterproof“ testas – perpus pigesnis – patikimai atsakys į šį klausimą. O staigmena didelė!

Dobilas. Šis vardas jums gali nieko nereikšti: tačiau šis italų kilmės prekės ženklas nusipelno dėmesio savo gaminiuose, kurie demonstruoja didelį techniškumą. Taigi „Clover“ buvo premier gamintojas, kuris išleido 2 lygio AAP patvirtintą striukę Tekno Atsparus vandeniui, neabejotinai labiausiai apsaugantis drabužis mūsų kolekcijose. Tačiau premier išbandydami mus domino „Savana Waterproof“ – ekonomiškesnė striukė, skirta tiems, kurie važinėja ištisus metus – nuo ​​kasdienės kelionės į darbą ir atgal iki kelionių.

Universali striukė dėl „3 in 1“ gamybos

„savana“ pranašumas yra vadinamasis „trys viename“ dizainas, gana būdingas GT/kelionės tipas. Striukė iš tikrųjų turi du nuimamus pamušalus, išdėstytus vienas kito viduje, kad reaguotų į visas oro sąlygas. Žiemą dygsniuotas terminis pamušalas izoliuoja nuo šalčio. Jei jį nuimsite, turėsite prieigą prie vandeniui ir vėjui nepralaidžios membranos, kurią savo ruožtu galima nuimti, kad perjungtumėte į vasaros konfigūraciją. Vėdinimo užtrauktukai ir kitos tinklinės tekstilės plokštės skatina gerą oro cirkuliaciją, kai termometras yra aukščiausias. Trumpai tariant, „Savana“ yra „mille-feuille“, kuri prisitaikys prie visų sąlygų vos keliais jungiamųjų užtrauktukų paspaudimais. Jau matėme šiek tiek atsitiktinių tokio pobūdžio rinkinių. Čia, nepaisant kontroliuojamos kainos, įdėklų surinkimas yra nuoseklus ir patikimas. Geriausias pavyzdys šioje srityje: jie netrukdo apsivilkti, o jų rankovės neatsikabina nusiėmus striukę. Puikus darbas!

Įtikinamas dizainas

Premier pastebėjimas jį užsidėjus, „Clover Savana Waterproof“ įkvepia pasitikėjimo. Akivaizdu, kad tvirtas dėl jo pagaminimo Duratek, tvirtas poliesteris, sustiprintas stipriais įdėklais labiausiai atvirose vietose, turintis didelius anti-smūginius apvalkalus ant pečių ir alkūnių, gana sunkus, pasižymi tam tikru atsparumu judesiams. Bet akivaizdu, kad tai geriau jus apsaugoti. Mes neturime nieko be nieko! „Trys viename“ dizainas tikriausiai taip pat nėra visiškai nesusijęs. O ant žemės? Patekus ant motociklo, ši įranga, skirta dviratininkams, mėgstantiems plačias atviras erdves, pamirštama, o ne erzinantis lankstumo trūkumas. O jei norite įgyti judėjimo laisvę, niekas netrukdo šiek tiek atsipalaiduoti dėl daugybės suveržimų (juosmens, rankų, dilbių, klubų). Bet asmeniškai man labiau patinka dėvėti gerai prigludusią striukę! Užsegame membraninį užtrauktuką, išklotą vandeniui atspariu atvartu, tada užbaigiame dideliu išoriniu užtrauktuku ir jau kelyje!

Šaltis ar lietus – „Clover Savana“ veikia bet kokiomis sąlygomis

Kalbant apie blogą orą, už tokią kainą vaizdas taip pat glostantis. Per šį ilgalaikį bandymą jokia liūtis nesugebėjo „pramušti“ membranos Aquazone (vandeniui atspari ir kvėpuojanti medžiaga iš Clover), tačiau aš išbandžiau ją regione, kuriame gimė Motoblouz , Nord-Pas de Calais, taigi lietaus atžvilgiu turėjome ką veikti! Geros naujienos yra tai, kad išorinė medžiaga taip pat yra atspari vandeniui, todėl striukė per daug neužmirksta. Tikras pliusas už komfortą. Be to, nepaisant iš esmės žiemos naudojimo, mūsų bandomojo modelio šviesiai pilka spalva nesusitepė, ką liudija čia pateiktos nuotraukos, darytos publikavimo metu – ženklas, kad vanduo į tekstilę neprasiskverbia. Dar vienas palankus dalykas – izoliacija nuostabi: tiesiog striukė iki šiol mane šildė. Neigiama temperatūra jo negąsdina! Kita vertus, šis testas neleido man išbandyti striukės vasarinėmis sąlygomis (visą tai užbaigs atnaujinimas, kai tik bus palankios sąlygos). Aišku viena: atsižvelgiant į tinklinį tekstilės paviršių ir ventiliacinių užtrauktukų skaičių, oro atnaujinimas rugpjūčio širdyje tikrai bus svarbus.

Kišenės: tūris ir atsparumas vandeniui!

Kalbant apie praktinius aspektus, „Clover Savana“ striukė vėl yra krepšelio viršuje. Jo kišenės suteikia daug naudingų kasdienių daiktų. Dvi išorinės cargo kišenės išlaikė savo turinį sausą per stipriausius liūtis. Viduje didelė piniginės kišenė yra papildoma izoliaciniame pamušalu. Galinės dalies apačioje esantis galutinis didelis korpusas leis, pavyzdžiui, vasarą pasiekti vandeniui atsparų pamušalą. Taip pat įvertinome daugybę aukščiau paminėtų koregavimų, apykaklę su reguliuojamu spaudimu, minkštą neopreną po smakru, daugybę atspindinčių zonų ir apskritai daugiau nei teisingą apdailą... Ir, žinoma, labai gražus kelio pjūvis!

Komfortas3.8
Terminis patvirtinimas4.5
Hidroizoliacija4.5
Praktiniai aspektai4.3
Apdaila4

Mūsų nuomonė: reto efektyvumo striukė už tokią kainą

Be jokios abejonės, „Clover Savana Waterproof“ striukė puikiai atlieka savo vaidmenį. Tikrai nepralaidus vandeniui ir izoliuojantis drabužis, jis taip pat greitai prisitaiko prie visų oro sąlygų dėl sistemos „trys viename“ ir pasižymi puikiu dizainu, todėl jis yra praktiškas ir gerai apgalvotas drabužis. Iki to momento, kai beveik stebimės, kam išleisti daugiau! Atsakymas daugiausia dėl papildomo saugumo, kurį siūlo aukštesnės klasės „Clover“ striukės, kurios naudojasi sertifikavimu, garantuojančiu jų apsaugos lygį, ir netgi gali integruoti airbag . Maksimalios apsaugos siekis turi savo kainą!
4.2

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

2 komentarai

Pridėkite savo
 1. Dominique MAREVILLE 2017 m. liepos 19 d. 10:14 val Atsakymas

  Ši striukė labai patraukli, išskyrus tai, kad saugumo prasme, kaip ir daugelis kitų, parduodama be nugaros apsaugos ar net paprastos putplasčio plokštės. Tuo metu, kai mus bombarduoja saugumas (pavyzdžiui, su pirštinėmis, ant kurių turi būti motociklo piktograma), tai visiškai nenuoseklu...
  Bet tai priklauso nuo įstatymų leidėjo ar jo gamybos draugų (pirštinės, galiniai numeriai ar numeriai ir tt)

  • PEB iš Motoblouz 2017 m. liepos 19 d. 10:29 val Atsakymas

   Sveikas Dominykai!

   Kelios priežastys, kodėl nugaros apsauga neparduodama kartu su striuke:

   Pirma, kai kurie žmonės nenori jo naudoti, todėl atsarga yra nenaudinga, o putplasčio plokštės ją tik sustiprina, o tikrai neapsaugo.

   Tačiau pagrindinė priežastis išlieka išlaidų ribojimas:
   Įdėjus į striukę patvirtintą nugaros apsaugą, ji turi išlaikyti labai tikslius ir, svarbiausia,… labai brangius patvirtinimo testus!
   Tai būtinai atsispindėtų galutinėje kainoje, o parduodant stuburą atskirai, šią problemą apeiname.

   Jūsų žinioje!
   Geras kelias,
   – Peb

Pridėti naują komentarą