Sekite mus :

Dexter vasaros striukės testas


Vėdinamos striukės dažnai funkcionalumo atžvilgiu daro minimumą. To negalima pasakyti apie Dexter Summer – drabužį, kuriame gausu tinklinio audinio, tačiau jis taip pat yra „trys viename“ dizainas, užtikrinantis maksimalų universalumą. Išbandome!

Ką tik prezidentiniu šalmu garsėjančio gamintojo kataloge pasirodžiusi Dexter Summer striukė negali būti savalaikesnė! Šis gražiai pavadintas tekstilinis drabužis iš tikrųjų buvo skirtas vasaros kelionėms. Dixit Dexter , jis save mato tokį sukurtas taip, kad galėtų susidoroti su įvairiais vasaros mėnesiais būdingais suvaržymais, didelėmis karščio bangomis, perkūnija ir kt..

Dexter Summer striukė, drabužis trys viename

Dexter Summer“ iš tikrųjų priklauso kategorijai striukės 3 viename, tai reiškia, kad ją galima naudoti 3 skirtingomis konfigūracijomis : su izoliuojančiu pamušalu ir lietaus pamušalu, tik su vandeniui atspariu pamušalu ir galiausiai be pamušalo „ventiliaciniu“ režimu... Trumpai tariant, galimo universalumo modelis. Pažadas, kurį mums buvo duotas išbandyti per išbandymą įvairiomis sąlygomis, kurias patyrėme šią vasaros pradžią!

Karštas oras: Oras!

Karščio viršūnė, idealus oras išbandyti Dexter Summer“ lengviausią konfigūraciją, ty be dviejų pamušalų. Šiame kontekste vertinamas jo lengvumas, tačiau jis yra visų pirma tinkliniai tekstilės įdėklai, t. y. platus tinklelis, leidžiantis praslysti vėjui intensyviausiose šilumos zonose, kad būtų galima atvėsinti. Taigi pažastys yra tinkamai vėdinamos, kaip ir krūtinė, kol vidinės kišenės tuščios, bet mažiau rankos. Ne taip blogai švarkui, kuris orientuojasi į universalumą. Be pamušalo galima sugriežtinti rankos apimtį, kad nebūtų plevėsuojant nuo vėjo.

Lietingas oras: apsaugotas nuo vandens

Potvynių banga veikia regioną, laikas tai padaryti sumontuokite lietaus nepraleidžiančią membraną ! Dexter Summer vis dar demonstruoja gražų lengvumą ir neleis vandeniui patekti keliasdešimt kilometrų. Atkreipkite dėmesį, kad smarkios liūties, pavyzdžiui, juokingos audros, atveju išorinė Dexter Summer“ dalis tampa permirkusi vandens, o patogumui – vienu tašku mažiau. Tas pats pastebėjimas dėl kišenių turinio. Jis priklauso vasarinių striukių kategorijai ir nors gali padėti per lietų, nuolatinis jojimas tokiomis sąlygomis nėra jo puodelis.

Vėsus oras: būtina izoliacija

Ar orai pastebimai atvėso? Galimybė grąžinti dygsniuotą pamušalą į vietą, o izoliacinio pamušalo montavimas iš tikrųjų priklauso nuo vandeniui atsparios membranos. Ir aišku, kad tvarkymas reikalauja kelių minučių dėmesio. Kantrybės reikalauja net aštuonių užsegamų skirtukų, laikančių dviejų įdėklų rankovių galus. Kai operacija bus baigta, dexter Summer be jokių problemų susidoroja su žemesne temperatūra, žinoma, nepasiekus pakankamo izoliacijos lygio važinėjimui šalčiausią žiemą. bet iki sezono vidurio jis bus savo stichijoje.

Gana gero dizaino vasarinė striukė

Mažiau minimalistinis nei vasaros konkurentai su savo dizainu „trys viename“, dexter Summer taip pat naudinga visiškai teisinga apdaila, ypač už tokią kainą. Pavyzdžiui, įvertinsime neopreno apykaklę arba minkštos medžiagos apvadus ant rankogalių, kad būtų malonesnis kontaktas su oda. Kitas privalumas – vidinės kišenės suteiks vietos popieriams nešiotis. Gaila, kad jų trūksta lietaus pamušalui, o vasarinėje komplektacijoje yra tik vienas. Lygiai taip pat norėtume suveržti juosmens ąselius, o ne simbolinius elastinius įdubimus. Tačiau visa tai yra tik smulkmena ir lengvai atleidžiama už tokią kainą.

Komfortas4
Terminis patvirtinimas4.5
Hidroizoliacija4
Praktiniai aspektai3.5
Baigiasi3

Mūsų nuomonė: praleiskite vasarą patogiai už mažą kainą

Be jokios abejonės, Dexter Summer striukė įkūnija universalumą su privalumais ir trūkumais, kuriuos tai reiškia. Žinoma, jis nebus labiausiai vėdinamas ar atspariausias vandeniui, tačiau jis bus patogus bet kokioje vietovėje. Su šia striuke neįmanoma nustebinti lietaus ar staigaus temperatūros kritimo! Ir geriausia yra tai, kad jo kaina yra gerokai mažesnė už pagrindinių konkurentų kainą. Trumpai tariant, statymas laimėjo už Dexter Summerą.
3.8

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo