Sekite mus :

DXR Go-Fast motociklo kedų testas


Štai pora sportinių batelių, kurie atrodo ne taip jau labai! Su dXR Gofast motociklo sportbačiai, prekės ženklas mums, kaip įprasta, žada paprastą ir efektyvų produktą... nepaisydamas gamybos kokybės. Kalbant apie patogumą, nėra ką pasakyti, mes, ko gero, renkamės pačius maloniausius batus. Tačiau gera kedų pora turi užtikrinti minimalią apsaugą ir netrukdyti naudoti valdiklių. Pažiūrėkime, kas dXR prekės ženklas, su savo Gofast, po šešių savaičių kasdienio testavimo!

DXR , kokybiška apdaila

Dėl išvaizdos ir batų poros už žemesnę kainą turime pripažinti, kad dXR Gofast motociklo sportbačiai nesiseka labai blogai. DXR nepasitenkino minimumu. Dauguma išorinę dangą sudarančių dalių yra pagamintos iš mikropluošto oda. Kiti šoniniai elementai iš sintetinės medžiagos prisideda prie gero viso bato lankstumo. Sintetinės medžiagos, kurių pranašumas taip pat yra labai atsparus įbrėžimams. Šoninės plokštės turi anglies pynimo tekstūrą, stilingos, tačiau išlieka diskretiškos.

Guminių padų protektoriaus raštai skatina vandens sklaidą ir gerą sukibimą. Padas taip pat atsparus angliavandeniliams, o tai gana praktiška degalinėse. Tai neleidžia mums paslysti, kai pilame degalus įlipę į dyzelino balą…

O kaip apsauga?

Didžioji dauguma siūlių yra padvigubintos, ypač labiausiai įtemptose vietose. Gero ilgaamžiškumo garantija laikui bėgant.

DXR Gofast motociklų sportbačiai yra patvirtinti pagal CE standartas EN 13634-2015 kuri užtikrina minimalų saugumo lygį. Kitaip tariant, šie motociklų sportbačiai apsaugoti jus nuo smūgių, pradūrimo ir sukimosi. Sutvirtinimai buvo pridėti prie malūnėlių (šoninių sienelių), kad būtų dar labiau apsaugoti.

Žinoma, laikomės su sportbačiais. Nors jiems taikomas tik vienas standartas, šie sportbačiai negali atitikti tokio pat lygio apsauga kad pora standūs batai ir kylantis (aukščiau ant blauzdos). Tai pasirinkimas… visiškai žinant faktus. Taip pat batų priekinės dalies apsaugos yra tvirtos, bet ne standžios. Visų pirma siekiama apsaugoti nuo nedidelių kasdienių smūgių.

Dėl matomumo randame a atspindintis DXR logotipas kulno gale, o išorinėje pusėje diskretiškas apvadas.

Atkreipkite dėmesį: kadangi tai aukšti batai, jie tikrai tinka išlaikęs motociklo pažymėjimą.

DXR Gofast motociklo sportbačiai, tikros šlepetės!

Savo ruožtu sportbačius pirmus kelis kartus buvo kažkaip sunku užsimauti, nors jie normaliai tiko (44). Problema išnyko po kelių dienų, suminkštėjus.

DXR Gofast motociklų sportbačiai pasižymi išradingu raištelių sistema su greitu stabdymu. Taip išvengiame mazgo rišimo, o ypač nuo raištelių, kurie įstringa į selektorių ar stabdžių pedalą. Gan įdomu. Tik gailiuosi, kad nėriniai nėra keliais centimetrais ilgesni... Išties, pirmus kartus teko kiek įmanoma atlaisvinti. Ir manau, kad kiti susidurs su ta pačia problema. Užsidėti vis dar palengvina šoninis užtrauktukas (YKK prekės ženklo). Galiausiai, Velcro dirželis leidžia tiksliai sureguliuoti čiurnos sandarumą, taip pat leidžia užblokuoti nėrinių galą... Viskas gerai.

Uždėjus DXR Gofast atsiskleidžia itin patogus. Reikia pasakyti, kad tinklinis audinys viduje labai malonus... Per dieną kelis kartus avėti šie sportbačiai niekaip netrukdo vaikščioti.

Lankstumas ir puikus valdymo pojūtis

Nepaisant to, kad pirmuosius kelis žingsnius sunku apsiauti, DXR Gofast motociklų sportbačiai demonstruoja didelį lankstumą... o tai prisideda prie komforto einant ar kelyje. Atkreipiame dėmesį į tai, kad selektorių lygyje yra labai didelis sutvirtinimas, idealiai išdėstytas, kurio guminė medžiaga neleidžia paslysti valdiklių lygyje... net lyjant. Sutvirtinimas integruotas į sportbatį, patikimai pritvirtintas dvigubomis siūlėmis. Todėl tai nėra pritvirtinta dalis, tiesiog priklijuota. Tai garantuoja gerą laikymąsi. Ir dėl estetinių priežasčių, be jokios abejonės, armatūra taip pat yra dešinėje pusėje!

Sportiniai bateliai, kurie žino, kaip sušildyti... ir išdžiūti

Po vidiniu tinkliniu DXR Gofast apvalkalu yra vandeniui atspari ir kvėpuojanti membrana. Nors ši šiluminė apsauga nesuteikia tokio lygio kaip Gore-Tex membrana, pėdos išlieka šiltos... net ir gana ilgose kelionėse.

Lauko temperatūrai nukritus žemiau 5°C, keliaujant greitkeliais pėdos viršuje šiek tiek jaučiasi vėsa... Tačiau nejaučiant šalčio kandžio. Atrodo, nieko, tai yra gana geras motociklo sportinių batų poros pasirodymas už tokią kainą.

Turėjau galimybę juos išbandyti lyjant lietui: jokių hidroizoliacijos problemų nereikia pranešti! Tarpas, kurį palieka užtrauktukas šone, yra apsaugotas membrana, kuri neleidžia įsiskverbti (vandeniui ar orui).

Mažas minusas prie liežuvėlio, esančio po raišteliais: šioje vietoje tinklelis yra atviras, todėl smarkiai lyjant sugeria vandenį. Dėl membranos pėdos viršus nėra šlapias, tačiau pučiant vėjui vis tiek jaučiamas drėgno audinio gaivumas...ypač važiuojant dideliu greičiu. Tačiau pėdos išlieka sausos.

Išvada

Esant tokiai griežtai motociklo sportbačių kainai, kuri nenusileidžia saugumui ir patogumui, manau, kad DXR Gofast yra visiškai tinkamas tiems, kurie ieško pirmosios batų poros, kad būtų galima pereiti nuo motociklo licencijos.

Šie sportbačiai pasižymi išskirtiniu patogumu. Dėl idealiai išdėstyto sutvirtinimo jie puikiai jaučia valdiklius, ypač selektorių. Patogios įrangos turėjimas labai palengvina darbą, kai per pirmąsias valandas, praleistas ant dviračio, turite daug nuveikti!

Akivaizdu, kad visos šios savybės bus kasdienybė. Juolab, kad DXR Gofast žino, kaip išlikti patogiai bet kokiomis aplinkybėmis, o ne tik važiuojant dviračiu.

Komfortas4.8
Hidroizoliacija4.5
Kvėpavimas4
Apsauga3.8
Ergonomika4.5
Apdaila4

Mano nuomonė: DXR Gofast yra tikra šlepetė!

DXR mums kartu su Gofast siūlo puikius motociklo sportbačius, puikiai atsparius vandeniui ir galinčius atlaikyti šalčiausias metų dienas, sausas ir šiltas. Su karališku komfortu, važiuojant dviračiu ar einant. Vertinsime šių batų skleidžiamą solidumo įspūdį ir aukšto lygio apdailą... už konkurencingą kainą.
4.3

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Cedric

Vairavimo mokytojas nuo 2008 m. ir motociklininkas beveik 20 metų, esu CFSR saugaus eismo mokymo centro, esančio Valenciennois, motociklų vadovas. Ruošiame studentus licencijai gauti, bet taip pat ruošiame būsimus instruktorius visame regione. Taip pat atidariau svetainę „Le Moniteur Hors Des Clous! 2016 m., siekiant pasidalinti savo nuomone apie automobilių/motociklų naujienas ir populiarinti saugaus eismo principus. Kasdien naudodamasis privilegijuoto stebėtojo pareigomis, stengiuosi atkreipti ypatingą dėmesį į kelių eismo saugumą, teisės aktus ir mokymus.

4 komentarai

Pridėkite savo
  • Loic 2017 m. balandžio 14 d., 09:06 Atsakymas

   Sveiki Pierre,
   Ne paslaptis, kaip ir bet kuri baikerių įranga, „GoFast“ reikalauja šiek tiek „įsilaužti“, kad būtų pasiektas maksimalus komfortas. Pamatysite, jie suminkštės per kelias valandas, kai juos nešiojate (o ypač ten, kur su jais vaikštote). O jei diskomfortas išlieka, kreipkitės į Motoblouz garantinį aptarnavimą 😉
   V – Loicas

   • Cedric 2017 m. balandžio 14 d., 16.33 val. Atsakymas

    Sveiki Pierre,

    Ne geriau nei Loïc, geriausias sprendimas yra vaikščioti su juo! Manau, kad tai turėtų būti išspręsta po geros dienos ar dviejų.
    Taip pat turėtumėte nepamiršti, kad batas turi išlikti tvirtai aplink pėdą (bet lankstus), kad būtų užtikrinta gera apsauga 🙂

Pridėti naują komentarą