Sekite mus :

DXR Torkal batų testas


Premier mano išbandymui #Mėgaukis kelione tai vienas iš produktų dXR prekės ženklas apie kurią aš tau papasakosiu. Iš sintetinės mikropluošto odos dXR Torkal batai.

Ant motociklo sausos kojos yra maloniau!

Jei, kaip aš, negyvenate „Sudie“, šioje Prancūzijos pusėje, kurioje labai mažai lietaus, tai ši tipiškas „turistinis“ modelis "ir atsparus vandeniui sukurtas tau! Tai reiškia, kad jei esate „pietinis“ ir norite aplankyti mūsų nuostabius regionus, tada dXR Torkal batai bus dalis privalo turėti jūsų kelionės.

Vairavimas lyjant yra vienas iš tų momentų, kai dar labiau vertinate savo efektyvumą įranga, ir pagarba jų gamintojo pažadams (ar ne)... Jei numatėte liūtis, kurios siaubingai lyja jus 200 km, tuomet padėkosite savo striukei, pirštinėms ar net motociklo kelnes atlikti taip gerai, kaip iš jų tikėjotės.

Pastaruoju metu tai yra dXR Torkal batai kurį įtraukiau į šį padėkų sąrašą. Nes šias dvi pėdas, kurias gana dažnai naudoju ant motociklo, jie galėjo išlaikyti sausas. Ar kelyje, ar kitur laukuose.

A vandeniui atspari membrana (ir kvėpuojantis) tikrai nuostabus ir vandeniui atsparus trikampis, esantis atidaromoje bagažinės pusėje ir iki pat viršaus, atlieka savo darbą ir vykdo sutartį. Nuvažiavus kiek daugiau nei 300 km, kojos vis dar buvo sausos. Be to, aš nežinau, lietus (pagaliau) liovėsi...

Jei taip reikalauju skyriaus apie hidroizoliaciją, tai todėl, kad kriterijus yra svarbus renkantis modelį. batai.

Būti tiesiai su batais yra gerai, bet būti gerai su DXR Torkal batais taip pat gerai

Kad galėtumėte stovėti tiesiai avėdami batus ar aulinius batus, arba abu, turite juos apsiauti! Ir šioje pusėje, dXR Torkal batai palengvins jūsų darbą. Kalbant apie bagažinės atidarymą ir uždarymą, randame solidų, bet klasikinį didelis Velcro® atvartas stiebo viršuje. Jį užbaigia guminis „dirželio“ įdėklas.

Bet kur originalumas yra priveržimo/atlaisvinimo sistemoje su Mikro užraktas ATOP sagtis. Nors iš pradžių tai gali atrodyti šiek tiek painu, iš tikrųjų juo labai lengva naudotis. Vienu paspaudimu atgal, patraukiu atvartą, ir bagažinė plačiai atsidaro. Ir tiek paspaudimų, kiek reikia priveržti ar priveržti pagal savo skonį.

Parama yra efektyvi ir, svarbiausia, po to niekas neatsipalaiduoja. Jei sistema yra originali, turime pamatyti, kaip ji tęsis laikui bėgant. Idėja gera ir ją naudoti greičiau nei klasikinį užtrauktuką. Praktiška, jei paskutinę akimirką apsiaunate batus po garsiomis ir smarkiomis liūtimis.

THE dXR Torkal batai yra „turistinis“ tipas. O žodyje „kelionė“ yra tolimos kelionės, gražūs pabėgimai, didingi kraštovaizdžiai, keliai su 100 000 vingių... ir komfortas! Jauskitės gerai su savo batais, štai!

Lenktynės prieš gastroles

Įpratęs avėti gana „lenktynių“ batus, turiu pripažinti, kad „turizmas“, mano nuomone, yra labai malonus. Taip, lenktyniniai batai yra puikūs jausmas kai kurie užsakymai. Arba. Kai oras gražus, sausas, ypač ne per šaltas, ir balne... Kita vertus, kai reikia įkelti koją į žemę pasižvalgyti į didingus kraštovaizdžius, lenktyniaujantis jausmas nuo kiekvieno mažo akmenėlio, žyminčio kelią prieiti prie Belvederio, kuris neatrodė toks toli, iš karto tampa ne toks puikus!

Atkreipkite dėmesį, aš nesakau, kad „Torkals“ yra žygio batai. Tačiau dėl storesnio pado ir įdubusių vietų ant kelnės ir kulno jie yra daug labiau patogus kai eini. Neatimdamas gero jausmo iš valdiklių. Vidinis pamušalas kvėpuojantis „Sandwish mesh“ audinys atlieka savo darbą komforto prasme. Ir kvėpuojanti membrana neleidžia jūsų kojoms mirti nuo uždusimo.

Diskretiška apsauga

Apsirengęs paprastu juodu kostiumu dXR Torkal batai daryti blaiviai. Tiek spalvos, tiek išvaizdos atžvilgiu paprastas ir be puošnumo.

Kita vertus, po kostiumu slypi šarvai. Kadangi malonu, kai kojos yra sausos ir patogios, taip pat turite žinoti, kaip apsisaugoti. Blauzdikaulis ir malleolus tvirtinami strategiškai išdėstytais sutvirtinimais. Batas atitinka CE standartas EN 13634-2015. Standartas, garantuojantis saugumą ir kokybę, atlikdamas daugybę atsparumo smūgiams, trinčiai, perforacijai ir sukimui bandymų. Guminės pavarų perjungiklio apsaugos sustiprina bagažinės viršų. Apibendrinant galima pasakyti, kad jūsų ir jūsų pėdų, blauzdų ar kulkšnių saugumas yra kontroliuojamas.

Hidroizoliacija4.5
Komfortas4
Saugumas3.5
Naudojimo paprastumas4.3
Žiūrėk2.8
APDAILOS3.8

Mano nuomonė: tavo kojos yra gerose rankose

Lengvi, techniškai sėkmingi, neatmetant apsaugos ir saugumo, o ne komforto, DXR Torkal batai atitinka tai, ką jie siūlo. Jie ištikimai ir ištikimai tarnaus tais mėnesiais, kurie skiria vasarą nuo pavasario. Lietaus ar šalčio metu galėsite ant jų ilsėtis, ypač kojas! Kita vertus, esant aukštai temperatūrai, jie tikrai bus per daug uoliai, kad jūsų kojų pirštai būtų per šilti. Originali Micro-lock ATOP sagtis, stulbinanti vandeniui ir orui pralaidi membrana, priimtina kaina ir nepriekaištinga apdaila yra pagrindinis šių batų turtas. Rimtas sąjungininkas ateinantiems mėnesiams.
3.8

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Emerikas74

Mokau vairuoti motociklą ir automobilį, vairuoju jau daugiau nei dvidešimt metų. Esu aistringas, visada daug dėmesio skyriau įrangai, jos naudingumui, praktiškumui, apsaugos efektyvumui, techniškumui ir gamybos kokybei. Šiandien labai džiaugiuosi galėdamas būti #EnjoyTheRide redaktorių dalimi ir galėdamas pasidalinti savo nuomone apie produktus, kuriuos jums išbandysiu. Geras kelias! #RideSafe #MotoGpAddict

Be komentarų

Pridėkite savo