Sekite mus :

DXR Sierra batų testas


Ar norite apsaugoti savo brangią pėdą nenešiodami šarvų? Ar laikyti jį sausą ir šiltą nepridėjus trijų sluoksnių kojinių? Vaikščioti su juo nesijausdamas pigmenišku pingvinu? Tai dXR Sierra batų testas sukurtas tau!

DXR Sierra: „Apsauga, sakei? »

Pradėkime nuo svarbiausio klausimo renkantis motociklo įrangą: ar jis apsaugos mane kritimo atveju? Kadaise DXR Sierra rankose, nėra jokių abejonių, atsakymas yra „taip, aiškiai“. Jų standumas tikrai neleis ilgų valandų pasivaikščioti gamtoje, tačiau tai įkvepia visišką pasitikėjimą mūsų mažosioms pėdutėms patikėta apsauga.

Programoje a kokybiškas malleolus sutvirtinimas, A blauzdos sutvirtinimas pakankamai storas ir a selektorių sutvirtinimas pusiau lankstus arba pilnas skydas, kad kritimas būtų visiškai saugus. Akivaizdu, kad geriausia nenukristi!

Prie to pridėkime a tvirtas užsegimas ir efektyvus lipdukas, taip pat ypač sukibęs padas, o mes turime pergalingą derinį turistiniams batams, vertą vardo.

„Žiemą ir lyjant man viskas gerai, bet vasarą? »

Jei manėte, kad „Sierra DXR yra miniatiūriniai hamamai (su derančiu pėdų sulčių kvapu), pagalvokite dar kartą! Pradėkime iš naujo, pradėkime iš naujo. Sierra yra visiškai vandeniui atsparus batas, nuo viršaus iki apačios. Gyvendama mūsų nuostabiuose saulėtuose pietuose, neturėjau galimybės jų išbandyti per lietų... Taigi užstrigo mano dušas. Po geros vandens srovės ir šiek tiek pamirkus vonioje, mano koja išėjo visiškai sausa.

Šis svajonių metas taip pat leido išbandyti jų elgesį karščio akivaizdoje. Ten membrana pralaidi orui, mano kelionėse nepastebėta jokios blogo kvapo ar drėgmės problemos, net ir trunkančiose ilgiau nei 3 valandas iš eilės. Tada dar vienas geras taškas DXR !

Kita vertus, batai yra mažiau karšta, nei manote, nepaisant jų nejautrumo vėjui. Žiemą nepamirškite mūvėti pakankamai storų kojinių.

„Gerai, bet aš taip pat noriu stiliaus, prabangos ir patogumo! »

O Dieve ? Tai tada gerai! Sierra DXR neatidėliojo savo išvaizdos, kad apsaugotų: čia jie abu eina koja kojon (kaip batai, haha... Hum). Kalbant apie dizainą ir patogumą, mes randame komforto gnybtai priekyje ir gale, todėl lankstesnis. Dėl selektorių sustiprinimo, buvo nubrėžti grioveliai kad būtų lengviau sulenkti pėdą.

Vidpadis patogus, keičiamas, efektyviai apsaugo nuo nemalonaus kvapo. Šviesą atspindinti dalis nugaroje puikiai dera prie blaivaus ir solidaus batų stiliaus. Ir galiausiai, jos lengvumas kad viskas būtų malonu dėvėti.

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad net jei turite mažas pėdas, jums bus sunku paslėpti DXR Sierra po kelnėmis, nebent jos būtų ypač plačios.

Apsauga4.5
Komfortas4
Hidroizoliacija5
Ergonomika4
Praktiniai aspektai4
Apdaila4

Mano nuomonė: Maža kaina, kuri kvėpuoja ir saugo

Apskritai, už labai mažą kainą ieškome kokybiškų kelių batų, pagamintų iš vandeniui atsparios ir kvėpuojančios sintetinės odos (tinka veganams), be jokių kompromisų dėl apsaugos.
4.3
Žymos OdadxrKelias

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Valkried

Tinklalapių kūrėjas ir patyręs fotografas, mano trečioji aistra, žinoma, yra motociklizmas, kurį praktikuoju su mini CBR 125 nuo 2008 m. Su manimi posūkio taškas pasviręs 60° kampu, o kaime didžiausias greitis 200 km/h, o greičiau zen bandymas, saugaus vairavimo, gerbiant kitus naudotojus.

Be komentarų

Pridėkite savo