Sekite mus :

Alpinestars Pikes batų testas


Kelio batų patogumas su bėgių batų apsauga. Tai yra pažadas alpinestars Pikes batai, su vandeniui atsparia ir kvėpuojančia membrana Drystar (naminis Gore-Tex atitikmuo). Tačiau šio pažado toli gražu nesilaikoma...

Šio Pikes modelio misija – užpildyti spragą asortimente Alpinestars, tarp sportinių modelių, kuriuose yra slankikliai, ir kelių modelių su " enduro turas“. Taigi, šie batai yra skirtos daugiausia naudoti keliuose... Tačiau jie palieka galimybę retkarčiais pabėgti trasoje. Tol, kol per daug neiškišate kojų pirštų.

Pirmasis požiūris: sėkminga estetika

Žiūrint iš tolo, trūksta tik slankiklių, kad susidarytų trasos lenktyninių batų įspūdis. Logiška, nes alpinestars Pikes batai (pavadinimas įkvėptas amerikos rasės Pikes Peak) yra kilę iš sportinio modelio S-MX. Vienintelė galima spalva yra juoda, todėl ant batų viršaus odos išsiskiria baltos žvaigždės prekės ženklo logotipas, jei norite, kad jis būtų matomas virš kelnių.

Kitas elementas, kuris prisideda prie šių batų grožio: a šviesą atspindintis sidabrinis įdėklas ant kulno. Prie jo taip pat yra baltas „Starry A“ logotipas. Tai gražus, gerai integruotas ir gali būti naudingas naktį.

O kaip su kokybe?

Suvokiama visumos kokybė puiki, nepriekaištinga apdaila. Visos siūlės padvigubintos. Mikropluošto sintetinės odos mišinys didžiajai bagažinės daliai ir TPU plastiko (termoplastinio poliuretano)) apsaugoms ir padui atrodo harmoningai. Ši sintetinė oda išsiskiria savo tvirtumu, atsparumu įtrūkimams ir lengva priežiūra.

Dar viena estetinė sėkmė, bendras subtilumas, leidžiantis juos nešioti po a tekstilines kelnes arba ant a odinės kelnės. Galiausiai, uždarymo ir naudojamų medžiagų ilgaamžiškumas atrodo geras. Po šio bandymo, nuvažiavus daugiau nei 2000 km, užtrauktukų ir lipdukų nuovargio požymių nebuvo.

Ir naudojamas?

Naudodami šią suvokiamą kokybę sumažina du taškai:

  • odinis elementas priekinėje bagažinės išorėje su atviru kraštu po kelių savaičių bandymo jau pradėjo šiek tiek nusidėvėti.
  • po kairiuoju išoriniu kauliuku susidarė didelė raukšlė, iki nemalonaus išsipūtimo susidarymo ilgose kelionėse ar vaikštant.

Antras punktas: patogumas užsidėti ir naudoti

THE alpinestars Pikes batai nepriklausoma įdėklų sistema. Puikus jų dizainas daro juos gana siauri batai. Sandarumą taip pat padidino dviguba priveržimo sistema, naudinga norint užtikrinti puikią atramą. Trumpai tariant, nesitikėkite, kad galėsite juos užsidėti ar nusiimti, plačiai neatverdami abiejų dirželių. Tai yra, šone sutvirtintas užtrauktukas, o viršuje – dirželis, taip pat su velcro!

Lydekas – sunkiai aučiami batai, ypač jei turite stiprias pėdas. Tačiau uždėjus jos patogiai ir tvirtai apkabina pėdą. Puiki pėda 44 m., apie mane. Mažas dėmesys: viršutinis bato kraštas padengtas besiūliu medžiaginiu kraštu, kad nedirgintų odos dėl trinties, jei kojinės nepakiltų pakankamai aukštai.

Neskaitant jau minėtos mažos kietos vietos prie malleolus, buvo malonu juos dėvėti. Net per tūkstančius kilometrų šio bandymo, tris mėnesius, 2017 m. rudenį alpinestars Pikes batai užtikrinti a geras jausmas kojiniai valdikliai, ypač ant galinio stabdžio. Taip išvengiant nedidelio skausmo, kuris kartais gali atsirasti selektorių lygyje... Todėl patogumas naudoti, visų pirma, įtarimas.

O pėsčiomis?

Patogumas… bent jau tol, kol sėdi ant dviračio. Kita vertus, dėl antitorsioninės sistemos padas tampa ypač standus. O anatominio vidpadžio plonumas neprisideda prie gero vaikščiojimo komforto. Bandymo tikslais šiuos batus avėjau visą dieną treniruodamasis. Dėl to mano pėdas retai taip skauda! Jie net buvo taip patinę, kad man prireikė pašalinio žmogaus pagalbos, kad nuimtų batus...

Gaila, nes jie suteikia neprilygstamą paramą, su dideli akordeono įdubimų plotai ant kojos ir Achilo sausgyslės, labai patogi mikropluošto vidinė konstrukcija, gerai pritvirtinti ir apsaugoti užsegimai, kurie neatsiranda reguliuojant net ilgose kelionėse. Trumpai tariant, nepriekaištingi, jei juos skiriate tik motociklams, o pėsčiomis nueisite mažiau nei 30 minučių.

Trečias punktas: Alpinestars Pikes batų apsauga

Ten atitinka Europos standartą EN 13634 (2010 m. versija, su trigubu lygiu 2.2.2) garantuoja gerą smūgio sugėrimą. TPU apsaugos ant blauzdos ir kulno, vidinis apvalkalas ant pėdos galo, plastmasinis sutvirtinimas selektoriaus srityje (su paminkštinimu viduje), vidinės ir išorinės dvigubo tankio putplasčio apsauga... Esame saugumo linijos viršuje !

Apsaugos jausmas, kurį suteikia šie alpinestars Pikes batai yra tikras. Tikrai nenuėjau taip toli, kad atlikčiau susidūrimo testą realiomis sąlygomis. Tačiau mano patirtis su batais daugiau nei 15 metų (kelyje, trasoje ar ant purvo) leidžia man uždėti juos ant podiumo, kalbant apie pėdų ir kulkšnių saugumą.

Ketvirtas punktas: prisitaikymas prie klimato sąlygų

THE alpinestars Pikes Drystar batai prisistato kaip universalūs batai. Tiek naudojimu (sportu ir keliu), tiek oru. Čia vėlgi, mano patirtis verčia manyti, kad neįmanoma sukurti batų (ar aprangos), kurie tikrai prisitaikytų prie visų sąlygų. Vien dėl to, kad drabužiai negali būti ir vėdinami, ir nepralaidūs vandeniui.

Vėdinimas

Ir šie batai nėra išimtis. Alpinestars juos įrengė oro ištraukiklius gale, ties kulnu. Geras ketinimas, bet neveiksmingas, nes jie neturi į priekį nukreiptų ventiliacijos angų. Taip logiškai užkertamas kelias oro srautui, kuris galėtų atvėsinti pėdą... Be to, šie aeratoriai iš vidaus yra padengti membrana Drystar. Jis pristatomas kaip kvėpuojantis, tačiau akivaizdžiai trukdo vėdinti. Be to, šie aeratoriai leidžia lengvai patekti į vandenį... Tai draudžia panirti į balas (ar upės brastas) su šiais batais ant kojų.

Vandens pasipriešinimas

Tiesą sakant, Lydekos yra šilti batai. Per karšta, kad būtų galima naudoti vasarą, nebent toleruojate didelį prakaitavimą ar susidėvėjimą techninės kojinės. Kita vertus, jie puikiai tiks vidurio sezonui ir žiemai. Jie tikrai sušildys jūsų kojas. Bet ne sausa... na, ne visada!

Čia vėl membrana Drystar pasirodo esąs labai toli nuo Gore-Tex pasirodymo. THE alpinestars Pikes batai tikrai gali būti naudingas paminėjimas atsparus vandeniui (WR), bet ne atsparus vandeniui (WP). Jie yra atsparūs purškimui, lietui, lengvam praeinančiai lietui... Tačiau 2 valandų kelionė nuolat pliaupiant lietui paveikė jų atsparumą vandeniui. Dešinė koja buvo visiškai šlapia, o kairės pėdos viršus šlapias. Likusi bato dalis buvo sausa, tai įrodymas, kad vanduo neprasiskverbė per viršutinę dalį, o pramušė odą (per siūles) ir membraną Drystar. Taigi, nesitikėkite, kad važiuosite sausai bet kokiomis sąlygomis! Nebent, žinoma, jais uždengti antbačiai.

Atsparumas šalčiui

Atkreipkite dėmesį, kad nepaisant permirkusių kojų, per šią kelionę greitkeliais man nebuvo šalta. Pasirašykite, kad membrana Drystar nepraleidžia oro ir išsaugo gerą šilumą... Vasarą kenkia vėdinimui.

Galų gale, alpinestars Pikes Drystar batai efektyviai pasitarnaus žiemą ir sezono viduryje. Kol nelyja per stipriai ir ilgai. Tai palieka gana siaurą batų, kainuojančių daugiau nei 200 eurų, naudojimo spektrą...

Galiausiai atkreipkite dėmesį, kad šie batai pateikiami kaip unisex, yra vienos spalvos ir dydžių nuo 36 iki 48.

N.B. : Nedvejodami perskaitykite pirkimo vadovas „Tinkų motociklo batų pasirinkimas“. bendrai informacijai.

Apsauga4.5
Komfortas4.3
Ergonomika4
Apdaila4.8
Nepralaidumas3
Terminis patvirtinimas3.5

Mano nuomonė: Puikūs batai sausai žiemai!

Šiuose batuose beveik viskas tinka: išvaizda, saugumas, patogumas (išskyrus vaikščiojimą). Gaila, kad jų vidinė membrana neleidžia jas naudoti ne vasarą ir, svarbiausia, dėl to jie negali susidoroti su bet kokiomis oro sąlygomis. Tačiau jie puikiai tinka naudoti mieste, trumpoms kelionėms ar net ilgoms kelionėms, jei nėra veikiamos atšiaurių oro sąlygų.
4

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Fabienas Lecoutre'as

Vairavimo treneris, motociklų žurnalistas, dviratininkų turistinių gidų ir interneto svetainės „Passion Moto Sécurité“ autorius... Esu visų pirma aistringas „visada važinėjantis“.

Be komentarų

Pridėkite savo