Sekite mus :

Falco Ranger“ pusės įkrovos testas


Kadangi įkėliau koją į savo dideli šilti batai, atsparus vandeniui ir apsaugantis, reikia pasakyti, kad man buvo neįmanoma grįžti. Pamirškite sportbačius ar aulinius batus, jie renka dulkes. Ar įjungta Tatuinas, ir dvi jo saulės arba ledinėje planetoje Hoth, Aš dėviu mano Darth Vader batai. Ir jie nelieka nepastebėti... Bet man juose tikrai patogu. Ir jaučiuosi ten apsaugotas ir nuo šalčio, ir nuo lietaus, ir nuo galimo kritimo Bantha. Taigi, kai Motoblouz pasiūlė man išbandyti falco Ranger pusbačiai (tik aprašymas suvirpėjo: pusbačiai...), dar net nepamačius jų, viskas prasidėjo blogai. Niekada, niekada negalėsiu grįžti į šią jėgos pusę. Tiesa, kad jie gražūs, bet aš tikiu, kad juose jausiuosi nuoga. Tiek pat greičio viršintojas šlepetėse.

Gerai, tai „Žvaigždžių karų“ filmo išleidimo diena. Aš ketinu juos išbandyti, kad nueitų į kiną.

Premier punktas: Falco Ranger“ pusbačiai yra tikrai gražūs

Ir reikia pasakyti, kad motociklų įrangai jie lieka nepastebėti. THE falco Ranger pusbačiai atrodo kaip civilių dėvimi batai, kuriuos galite aptikti žvaigždžių uoste arba ant jų Koruskanas.

Jie nesuteikia piloto žvilgsnio X sparnas, ir jūs galite lengvai eiti valgyti su šiais pusbačiais, neatrodydami kaip a šturmininkas permėje.

Jūs turite pasirinkimą: juoda, ruda arba smėlio spalvos. O smėlio spalvos būna su dviem poromis raištelių, juodų arba geltonų.

Antras punktas: mes ten jaučiamės saugūs!

Ir vis dėlto išėjau su dideliu baime. Oda yra pakankamai tinkama, kad mano pėdos ir kulkšnys būtų palaikomos ir apsaugotos. Tačiau tai taip pat suteikia tam tikro komforto. Šie falco pusbačiai nekyla aukščiau blauzdos... Bet tai lengvas kompromisas, kuris man visai tinka.

Intarpai D3O apsaugoti malleolus spyrio atveju nuo a jawa per daug rūstus. Nors ant pėdos viršaus buvo uždėtas sveikintinas sutvirtinimas, kad nenukentėtų perjungus mano greičio matuoklio pavaras.

THE vintažinio dizaino padai yra neslidūs. Taigi aš nepaslysiu ant melsvo pieno balos kantinoje ir išlaikysiu savo orumą.

Trečias punktas: jie tikrai atsparūs vandeniui

Norėdamas patikrinti jų atsparumą vandeniui, aš perėjau per planetą Kamino, garsėjantis kiek drėgnu ir audringu klimatu. Ir bingo, rentrée nė lašas. Savo filmą be jokio diskomforto galėjau žiūrėti po gero pusvalandžio skrydžio į kiną, žmogų gąsdinančiame klimate. gungan.

Nieko neatsitiko. Ant kojinių nėra nė menkiausio drėgno paviršiaus. Nėra šilumos nuostolių. Keista, bet su savo senuoju Darthu Vadersu nesijaučiau vėsesnis nei įprastai.

Paskutinis punktas: praktiški ir patogūs pusbačiai

Gerai sausam, kuo mažiau sausa, šalta, tuo mažiau šalta... Turi kainuoti?

Gerai ne, Falco suprojektuoti labai patogūs pusbačiai. Aš jau praleidau ilgas dienas dirbdamas, kraustydamasis, apsipirkinėjau su jais... ir nėra ką pasakyti.

Ar norite dar vieno mažo? Šie falco Ranger pusbačiai greitai ir lengvai užsideda ir nuima. Dėl pėdos viduje esančių užtrauktukų.

Komfortas4.5
Apsauga4.5
Apdaila5
Žiūrėk4.5
Hidroizoliacija4.5
Diskretiškumas5

Mano nuomonė: beveik nepriekaištinga

Neperšlampami pusbačiai, kurie išsaugo šilumą, yra apsauginiai, universalios ir praktiškos išvaizdos. Kas daugiau ? Falco Ranger pusbačiai pakeis mano batus be jokios sąžinės graužaties, su dideliu privalumu – atrodys kaip civilis, ir sutaikys su aulinukų/batų kompromisu. Manau, kad vis tiek turėsiu juos 9 serijai.
4.7

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Etjenas

Dubuo su mano didžiojo brolio Wallaroo prieš 20 metų sukėlė aistrą greitoms kelionėms, nuo tada su Pippa susitiksite Belgijos keliuose. Vasara ar žiema, ar lyja, ar tiesiog drėgna, -10° ar +15°, mūsų niekas nestabdo, mes esame keleriai.

Be komentarų

Pridėkite savo