Sekite mus :

Falco Patrol motociklo batų testas


Išleistas 2017 m. pabaigoje, falco Patrol batai buvo sukurti kasdieniam naudojimui. Savo žygio įrangos išvaizda jie slepia daugybę savybių: karvės odos gamybą, hidroizoliaciją, D3O sutvirtinimus, neslidų padą, šviesą atspindinčius apvadus ir kt. Nuo šių metų praėjo du mėnesiai pusbačiai lydi mane kiekvieną dieną. Taigi laikas man pasidalinti įspūdžiais apie šiuos Falco su jumis!

Falco , ar žinai?

Prieš šį testą aš nežinojau falco prekės ženklas. Ir vis dėlto, praėjo 20 metų, kai šis gamintojas specializuojasi gaminant motociklo batai. Tai itališkas prekės ženklas kurios būstinė yra netoli Venecijos, siūlo platų gaminių asortimentą: cross , touring, racing, casual ir kt. Jis aprūpina garsius pilotus, įskaitant Mike'as Di Meglio, Christophe'as Ponssonas arba Gary'is Johnsonas.

Dabar pažvelkime į jų savininką falco Patrol batai. Išbandyta 44 dydžio rudos/juodos spalvos versijoje.

Nuotykių ieškotojo išvaizda, baikerių detalės

Turėdami savo žygio batų išvaizdą, Falco patrulis galima naudoti kasdien. Tik kelios išorinės detalės išduoda jų naudojimą dviračiams. Pirma, pėdos sritis, besiliečianti su selektoriumi, turi tam skirtą ženklą. Nors naudojant ši dalis greitai išblunka. O gale trys mažos atspindinčios zonos užtikrina minimalų matomumą naktį.

Išskyrus tai, neįmanoma atspėti jų motociklo dizaino. Geras taškas, jei ieškote universalių batų!

D3O oda ir apsaugos

Šie falco Patrol batai išdidžiai rodyti D3O logotipą. Ši technologija, dažnai naudojama viršutinei kūno daliai, pavyzdžiui, nugaros apsaugai, aprūpina sutvirtinimai malleolus dešinė ir kairė. Oda sutvirtinta ties kulnu ir pirštu, netrukdo vaikščioti.

Netrukus jie suminkštėjo. Odinis ir guminis padas visiškai tiko mano pėdai. Tai leido man greitai rasti geri jausmai ant kojų atramų, pavarų perjungiklio ir galinio stabdžio lygyje.

Patobulintas priveržimas

Nors jie auga, falco Patrol batai labai lengva uždėti ir nuimti. Gal kiek per daug? Iš tiesų, raištelių suveržimas turi būti atsargūs, kad užtikrintų gerą palaikymą.

Dėl raištelių dizaino jie tampa slidūs. Ir kelis kartus, ypač kai jie buvo nauji, mazgas atsiskleidė man einant. Šiek tiek skausminga. Papildomas skirtukas mazgui užrakinti būtų buvęs tikras pliusas. Tuo tarpu geras dvigubas mazgas gali ištaisyti šį tašką.

THE falco Patrol batai įprasto dydžio motociklo batams. Paimkite įprastą dydį.

Falco Patrol batai, pasiruošę atlaikyti stichijas

Hidroizoliacinėje pusėje mes laikome sausos pėdos. Tačiau smarkaus lietaus metu, jei kojų pirštų galiukai yra per vertikalūs, vanduo gali kilti ir prasisunkti ant bato viršaus. Todėl svarbu tinkamai užsidėti kelnes ant batų, kad išvengtumėte šio reiškinio.

Oda turi a hidrofobinis gydymas dėl kurių vanduo slysta. Tačiau labai lietingu oru šis gydymas greitai parodo savo ribas... Kai važinėjau tokiomis sąlygomis, oda linkusi gerti vandenį, o tai gali būti negražu. Taigi, šios odos reikės reguliari priežiūra užtikrinti izoliacijos ilgaamžiškumą ir efektyvumą.

Po karvės oda yra a membrana Aukštos kokybės atsparus vandeniui ir kvėpuojantis. Ši membrana bato vidų iškloja storu vilnos sluoksniu, puikiai izoliuojančiu nuo šalčio. Dėvėta nuo gruodžio iki sausio, buvo tikras malonumas, kai gyvsidabriui artėjant prie 0°C buvo šiltos kojos. Beje, nežinau, ar jie tinka šiai vasarai…

Komfortas4.8
Hidroizoliacija4.3
Kvėpavimas 4
Apsauga4
Diskretiškumas4
Apdaila4.8

Mano nuomonė: nuotykių ieškotojas žiemai

Falco Patrol batai sukurti taip, kad atitiktų stichijas, yra labai patikimi, patogūs ir lengvai naudojami kasdien. Šie aukšti motociklų batai puikiai izoliuoja nuo šalčio ir lietaus, o išvaizda yra panaši į žygio batus. Galimos 3 spalvos (juoda, šviesiai ir tamsiai ruda), jas reikės reguliariai prižiūrėti, kad išlaikytų jaunatvišką išvaizdą.
4.3

Pasidalinkite šiuo straipsniu

meuhsli

Tinklaraščio kūrėjas 2013 m Rankena kampe, Ant savo pirmojo motociklo užsėdau prieš gerus dešimt metų, nuo 50cm³ iki didelio kubo. Šiandien važinėju S1000R, nesvarbu, ar važiuoju motociklu – darbas – miegas, ar ilgos sekmadienio pasivažinėjimai, vienas arba dviese. Mėgaukis kelione!

Be komentarų

Pridėkite savo