Sekite mus :

TCX Metropolitan motociklo batų testas


Kaip laikyti aukščiausia klasė ir praktikuokite du ratus su dauguma saugumo už tavo piningą? TCX pagalvojau apie jus su šiuo batų modeliu TCX Metropolitan, visi blaivūs. Taip, jūs, miesto dviratininkas ar motorolerio vairuotojas, turintis aprangos apribojimų ar tiesiog susirūpinęs tam tikra estetika!

TCX Metropolitan, klasė Dalase!

THE metropoliteno batai yra serijos dalis visą parą veikianti serija tCX, kaip TCX Roadster 2 išbandė Cédric. Taigi, sakykime, jie visai nepanašūs. Bent jau estetiškai. Tačiau jie turi naudos iš bendrų savybių, tokių kaip statybos sistema CFS (comfort fit system). Ši gamybos technika turėtų užtikrinti aukšto lygio komfortą ilgą laiką naudojant. Mes išbandysime visa tai, nesijaudinkite.

Pakuotė dabar garsus juodasis škotas vos atidaryta, dėžutė pažymėta TCX ištiesia jums savo mažas rankas. Pakreipus dangtį, ne batai bet labai minkštas pilkas medžiaginis krepšys, madingas Dalase! Kai atidarote maišelį, jie yra ten, gražūs, blizgantys, puikūs. Gana lengvi, tik malleolus sutvirtinimai išduoda jų paskirtį. Įvairių grynos odos dalių surinkimas yra nepriekaištingas. Neįmanoma, kai dėvėta su džinsais (nerekomenduoju šortų), atpažinti juos kaip patvirtintą saugos įrangą. Tai yra pagrindinis jų pranašumas.

Kolekcija tCX 24/7 siūlo daugybę modelių su panašiomis pagrindinėmis savybėmis, tačiau unikalaus dizaino, atitinkančio jūsų stilių. Jei važiuojate su savo senomis Puma aukštakulniais, serija gyvenimo būdo linija tau gali tikti. Tai suteiks jums palankią atsitiktinę išvaizdą / saugumo kompromisą. Kita vertus, jei važiuoji kaip „Brat“, o barzda liečia gaktą (ir atvirkščiai), modeliai Vintage serija yra sukurti tau.

Apsauga: jos savybių trūkumas

Estetinis šios batų poros, sėkmingos, šališkumas reiškia tam tikrą aklavietę, susijusią su apsauga laive. Pamirškite išorinius poliuretano sutvirtinimus, slankiklius ir kitus selektorių sutvirtinimus, kurie gerai tinka, net jei jie yra cE sertifikuota. Žaidžiant blaivumo kortele neįmanoma laikytis maksimalios apsaugos reikalavimų. Tačiau siūlomas sprendimas selektorių sutvirtinimui: prie batų pridedama guma ir tekstile aptraukta elastinė juosta. Taip batus galėsite čiuožti tolygiai, nepalikdami jokių siautulingų pavarų perjungimų per pamainas požymių: nieko neįtarę! Vienintelis sistemos apribojimas – nešiotis su savimi šį nuimamą armatūrą.

Saugos elementų sąraše TCX Metropolitan, dar turime: įdėklai į malleolus (vidaus ir išorės), sustiprintas atrama ir pirštas. Būkite atsargūs, jis nėra toks standus kaip apsauginis batų apvalkalas, būkime rimti. A smūgiams atsparus įdėklas yra išdėstytas kulne, o padas apibūdinamas kaip „labai atsparus dilimui“. Galiu patvirtinti, kad apsaugos niekada netrukdo dėvėti bagažinės, ant mašinos ar darbo dieną ar vaikščiojant po miestą. Taip pat padas visada demonstravo gerą sukibimą. Tiek ant šlapių, tiek ant riebalais ir alyva išteptų degalinių grindų.

Atkreipkite dėmesį, kad blaivumas modelio dalis įsilieja į TCX Metropolitan pado dizainą. Net ir abiem kojomis ant stalo parodydami, kad galite atsipalaiduoti ir vis tiek būti elegantiški, jūsų polinkis į greitį ir beatodairiškas rizikavimas liks paslėptas. Taigi niekas nesužinos, kad esate nedraugiškas.

Noriu odos!

Na yra. Tai tik tai ir graži oda! Spalva vienoda, o surinkimo darbai nepatiria jokios kritikos. THE apdaila puiki. THE komfortas labai geras ir panašus į įprastų batų porą. Oda „įsilaužia“ greitai, o „įsilaužimo“ laikotarpis nuo bato iki pėdos yra labai trumpas ir neskausmingas. Sportbačių dėvėtojai gali būti nustebinti dėl pado ir kulno lygio skirtumo, tačiau jie tiesiogine prasme bus aukštesni. THE CFS yra patvirtintas, šių patogumas TCX Metropolitan niekada nebuvo rastas stokojantis. Deja, man nepavyko išbandyti jų tvirtumo, nespėjau įspausti, nepaisant tam tikro meistriškumo disciplinoje.

Batus galima avėti darbo dieną, visą savaitę, be problemų. Jūs netgi galite miegoti su juo. Tik būtinai laikykitės nepriekaištingos higienos.

Gore-Tex versija patiems reikliausiems

Patiems pamišusiems, kurie visada nori daugiau, yra a gore Tex versija, estetiškai identiškas (ir todėl puikus), galima įsigyti adresu Motoblouz. Bandyto modelio atsparumas vandeniui nenuvylė (paprasta oda be techninės membranos), tačiau ribos yra odos. Palaikykite juos, jie jums padėkos. Jei esate „Always Roller“, bet norite išlikti nepriekaištingai net ir lyjant lietui, žinote, ką daryti.

Kol dirbu, atkreipkite dėmesį į dydžius! Pripratau prie 41,5 savo Puma ar Nike sportbačių, turėjau tris kartus pabandyti rasti tinkamą šių sportbačių dydį TCX Metropolitan. Galų gale, 39 man tinka kaip šarentaisų pora, su Džeimso Bondo klase ir kt. Laimei, kad grąžinimas nemokamas ir liguistai greitai Motoblouz.

Užbaigdamas šį testą, norėjau padėkoti Bruno, Motoblouz klientui ir visam „Mash Motors“ ir „Triumph“ personalui Liono dviejų ratų parodoje už gerumą ir pagalbą su nuotraukomis!

Apsauga3.8
Komfortas4.3
Apdaila4.8
Praktiniai aspektai4
Hidroizoliacija3.5

Mano nuomonė: Patvirtinti, elegantiški ir diskretiški motociklo batai

TCX Metropolitan batai yra puikūs, labai gerai išbaigti ir leidžia važiuoti su būtiniausia apsauga. Gana paprastas dizainas, taip pat paprasta išvaizda, ir tai yra privalumas tiems, kurie nenori avėti batų su per daug „baikerio“ jausmu. Jie pradžiugins miesto pilotus ir tuos, kurie laikosi griežto aprangos kodo ar susirūpinę blaivumu, neprarandant saugumo.
4.1

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Anthony

Aistringas motociklams ir nuo paauglystės mėgęs viską, kas susiję su baikerių kultūra, nuo vidutinio amžiaus krizės kasdien į kelius važiuoju dviem ar trimis ratais. Motoroleris ir miesto dviratininkas, aš rūpinuosi savo trajektorijomis ir atrodau kaip tikras žmogus, dėl kelio pamatysime vėliau!

Be komentarų

Pridėkite savo