Sekite mus :

TCX Boots Blaze sportbačių testavimas


Išorinė dalis aptraukta sintetine oda

Ar ieškote naujienų motociklų sportbačiai patogus ir saugus tiek trumpiems pasivaikščiojimams, tiek kasdieniniam naudojimui? Palaukite, aš galiu turėti tai, ko jums reikia: tCX Boots Blaze sportbačiai !

TCX Boots : segmento dydžiai

Gerai, sutinku, buvo lengva. Bet aš rimtai! Sukurta 1999 m. TCX Boots (tuo metu „Oxtar“) rūpinasi gaminių, kurie rūpinasi italų prekės ženklams būdingu stiliumi, o tuo pačiu užtikrina jo naudotojo saugumą. Jums tereikia apsilankyti įmonės svetainėje, kad suprastumėte, jog saugumas yra jų gairė. Be to, jų asortimentas yra skirtas kiekvienam naudojimo tipui.

Tinkamumas: svarbus saugos elementas, sutrumpintas tarnavimo laikas

Kai kiekvieną savaitės dieną važiuojate į darbą (ir leidžiate dviračiui pailsėti savaitgalį), premier įranga, kuri atsisako vaiduoklio, dažnai yra tinkama, nepaisant to, kad rūpestinga. Tai paaiškinama vandens purslais, sumaišytais su viskuo, ką galima rasti kelyje, ir įtempimais perjungiant pavaras (todėl ir selektorių sustiprinimo svarba). Nepamirštant: vaikščioti.

24/7: mums – Roule Ouverts, bet ne tik!

Dėl to TCX Boots siūlo kasdieniams motorinių dviračių transporto priemonių naudotojams skirtą asortimentą: 24/7 diapazonas. Na, aš neaiškinsiu jums asortimento pavadinimo... Trumpai tariant, šiame asortimente randame keturis vyraujančius stilius: sportinio išvaizdos sportbačius, laisvalaikio išvaizdos sportbačius, kiek prašmatnesnius batus ir moteriškesnį asortimentą. Ei, atsipalaiduok, jei tau jie patinka, bet dažniausiai naudojami vaikščiojimui, tai taip pat įmanoma... Jei tai nėra per ilga!

tCX Boots Blaze sportbačių iš arti

Išorinė dalis aptraukta sintetine oda

Taigi, ką reiškia kasdienis komfortas?

Visų pirma, šios tCX Boots Blaze sportbačiai labai lengvai užsideda. Paimkite savo įprastą motociklo batų dydį, iš esmės šiame lygyje nebus jokių nemalonių staigmenų. Tačiau norėdami juos pašalinti, turėsite atlaisvinti raištelius. Jie taip pat trumpi, kad neįkliūtų ten, kur nereikėtų. Norėdami juos pritvirtinti, viršutinėje dalyje yra Velcro juostelė.

lipdukai ant TCX Boots Blaze sportbačių

Velcro atvartas laiko trumpus raištelius

TCX Boots Blaze sportbačiai kelyje

THE tCX Boots Blaze sportbačiai leisti sau būti atliekami natūraliai ir puikiai jausmas pagal užsakymus. Perjungiame aukštyn, žemyn ir stabdome be jokių nemalonių staigmenų. Išorinėje kulno dalyje yra penkiolika skylučių, skirtų pėdai vėdinti riedėjimo metu. Puikus taškas vasarą, blogas žiemą ir hidroizoliacijos trūkumo jausmas...

tCX Boots Blaze sportbačiai vasaros sezonui

Gerai vėdinami TCX Blaze yra skirti vasariškesniems sezono viduryje

Žemos kojinės susilaiko

Vasara, karšta, mūvime žemas, plonas kojines. Na ne, negalima: ilgainiui (man 2 val.) labai skauda liežuvį ir kotą. Todėl turėtumėte atsinešti šiek tiek aukštesnes kojines, tačiau, tiesą sakant, jos taip gerai vėdinamos, kad prakaitavimas išlieka ribotas.

Išjungta

THE tCX Boots blaze sportbačiai yra malonūs nešioti kasdien, tiek vaikščiojant, tiek biure. Jei jūsų darbas reikalauja keliauti automobiliu, TCX Boots bus ribotas atliekant šį pratimą, ypač naudojant mechanines pavarų dėžes. Bet kokiu atveju, dėl didesnio patogumo sustojus (ir visada dėl liežuvio), nedvejodamas atlaisvinu Velcro juostelę, skirtą raištelių tvirtinimui, kiek įmanoma. Kaip ir visiems batams, jiems reikia laiko suminkštėti.

24/7 tik sausu oru…

Neįmanoma žinoti, ar tCX Boots Blaze sportbačiai yra pripažinti kaip atsparūs vandeniui. Iš premier žvilgsnio sakyčiau, kad ne. Na po bandymo patvirtinu, kad ne, ne ir ne. Taigi 24/7 taip, bet labiau tiems, kurie palieka automobilį garaže keliauti sausu oru. Užtikrinu jus, kiti produktai iš tCX 24/7 diapazonas yra antspauduoti Atsparus vandeniui.

Saugumas

Šie tCX Boots sportbačiai yra patvirtinti pagal standartą EN 13634: 2017. Ir turi gana garbingą balą už sportbačius:

  • Koto aukštis: 1/2 (normalus sportbačiams, galima sakyti)
  • Dilimas dėl smūgio: 2/2
  • Perforacija dėl smūgio: 2/2
  • Skersinis bato standumas: 1/2

Apskritai, „Blaze“ yra gana standus, ypač dėl kulno, pirštų ir kamieno sutvirtinimų. Prie to pridėkime šviesą atspindinčius elementus prie kulno ir padą su geru sukibimu ant šlapios žemės.

geras sukibimas su TCX Boots Blaze sportbačiais

Jei padas atrodo paprastas, sukibimas su asfaltu yra puikus

Pažiūrėkite ir užbaikite

Kai žiūrime į tCX Boots Blaze sportbačiai, nekyla jokių abejonių: tai tikrai italų firmos sukurti sportbačiai. Bendra išvaizda tvarkinga, įdėklai gerai pagaminti, o apdaila labai gera. Išorėje randame lengvai plaunamą sintetinę odą, o vidinėje – zomšinę.

tCX Boots Blaze sportbačių išvaizda ir apdaila

Vidinė dalis išklota zomša oda

 

Žiūrėkite gaminio lapą

Apsauga4
Komfortas3.5
Apdaila4.5
Hidroizoliacija0.5
Pado sukibimas3.8
Lengva užsidėti4

Mano nuomonė: vasara ramybėje

Mėgstate išsivežti dviratį, kai geras oras, kai švelnus ar net karštas, nesvarbu, ar išvengti kamščių, pramogauti ar dar kaip nors... TCX Boots Blaze sportbačiai yra jums. Jas apsivelkame be rūpesčių, galime laikyti visą dieną, galime vaikščioti, neperkaistume net su aukštomis kojinėmis, kad nesusimuštume kulkšnių ir viskas visiškai saugiai. Vienintelis trūkumas yra tas, kad jums labiau patinka batai, kai lyja!
3.4

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Gab

Aš esu Gabas, kadangi 2013 m. gavau brangų sezamą, esu vienas iš tų, kurie kasdien važinėja motociklu. Nesvarbu, ar mano „Sportster“ esant švelniam orui, ar „Africa Twin“, kad susidurčiau su priešiškomis oro sąlygomis arba važiuočiau į kitus horizontus. Taip pat dviratininkas, o kartais ir vairuotojas, pasisakau už dalinimąsi, atsakingumą ir kolektyvinę išmintį kelyje. Nepaisant to, aš ieškau įrangos, kurioje derinamas stilius, efektyvumas ir apsauga.

Be komentarų

Pridėkite savo