Sekite mus :

DRX Lagerta pusbačių testas


Mano turistiniai batai, atsisakę vaiduoklio po praeitų metų kelionės į Škotiją, šiais metais išvykau su dXR Lagerta pusbačiai prie kojų. Jie jau turi puikų vikingų vardą blogiukas, Aš dievinu. Lagerta Motoblouz la Rouge'uimoteriška motociklų įranga. Rugpjūtį išvykau į paprastą nedidelę ekskursiją po Prancūziją, Covidas įsipareigojo. Oras buvo karštas ir audringas. Šie batai susidūrė su dviem iššūkiais: alinantis karštis ir smarkios perkūnijos.

DXR Lagerta pusbačių estetika

Nuotraukoje šie motociklo batai atrodė gana miestietiškas. Kai matai juos realiame gyvenime, jie yra šiek tiek plonesni, nei atrodo. Jie atrodo šiek tiek kaip daktaras Martensas, šiek tiek storomis kulkšnimis, o tai, deja, neišvengiama. Jei pavyksta rasti motociklo batus, kurių kulkšnys atrodo kaip silfas, tikriausiai todėl, kad jie neturi pastiprinimo ir kviečiu judėti toliau.

Taigi, grįžkime prie mūsų dXR Lagerta pusbačiai : žinoma, jie yra svaresni nei jūsų miesto odiniai kulkšnies batai, tačiau jie vis tiek bus nepastebėti su bet kokiais laisvalaikio džinsais. Plonas tilps viduje, tiesiai ir bato kirpimas virš bato. Tačiau gaila, kad jie yra tik juodos spalvos.

Šie dXR batai turi pavarų perjungiklio pastiprinimą, kad prailgintų jų tarnavimo laiką. Ši detalė „gurmanams“ jus iškart atpažins kaip baikerį. Kitiems šis nedidelis papildymas gali būti originalus dizaino elementas. Yra keletas ant abiejų batų, todėl akivaizdu, kad jie yra simetriški. Noriu pasakyti, kad labai vertinu šį nedidelį odos gabalėlį, kuris parodo, kad DXR galvoja apie motociklininkus, o ne tik apie keleivius.

Komfortas

Taigi aš tikrai buvau priblokštas. Išvykimas į kelionę su naujais batais manęs nelabai nuramino. Gražių batų gerbėja ir aukštakulnių gerbėja žinau, ką reiškia, kai skauda kojas naujuose batuose. premier dieną oda išliko šiek tiek kieta, o paskui tapo tikromis šlepetėmis. Minkštas viduje, patogus ant dviračio, taip pat pėsčiojo režimu. Šio karvių odos lankstumo trūkumas yra tas, kad labai greitai atsiras nedidelių sulenkimų žymių. Bet ei, tai ne šventiniai batai, jie turi gyventi.

Šie dXR Lagerta pusbačiai šone užsegami užtrauktuku, todėl raištelių rišti ir atrišti nereikia. Be to, užtrauktuko viršus apgaubia Velcro skirtuką. Šis Velcro yra gerai pagamintas, vaikščiojant jis neprilimpa prie kelnių audinio ar kitos kojos, kaip pastebėjau kituose modeliuose.

Įtvaras yra pakankamai platus, kad tilptų koja, todėl uždarius batus nelieka erzinančių raukšlių. Neigiama yra tai, kad turėjau šiek tiek problemų juos apsiauti, ir tai yra vienintelė nedidelė kritika, kurią galiu pareikšti jo batams. Bet taip yra ir dėl to, kad turiu gana stiprų pėdą. Ne „spyris“, patikslinu. Niekam nespardau, net mūsų draugų motorolerių. Pėdos "kaklas". Tai yra guzas jūsų pėdos viduryje virš pėdos skliauto. Ar tu neturi? Todėl neturėsite problemų juos užsidėti dXR Lagerta pusbačiai.

Saugumas

Šie batai, žinoma, yra patvirtinti CE. Jei tema jus domina, kviečiu perskaitytimotoservisų straipsnis apie motociklų įrangos standartus. Priešingu atveju, norint pateikti batų santrauką: žinoma, turite turėti mažojo dviratininko logotipą, tai yra pagrindas. Tada šiek tiek rimtesni gamintojai savo AAP gaminį sertifikuoja, o tai yra neprivalomas standartas. Tai yra EN13634 paminėjimas batams, kuriuos ten matote. Žemiau pateikti skaičiai atitinka sertifikavimo lygį, susijusį su atsparumu dilimui. Yra 2 lygiai. THE lagerta batai yra 2 lygio bendras ( premier numeris), 1 lygis kulkšnių apsaugai (antrasis numeris) ir 2 lygis blauzdų apsaugai ir hidroizoliacijai. Štai, tu viską žinai.

Įkvėpk iškvėpk

Ar prisimeni iššūkį? Karštis ir audra. Prisipažįstu, kad ypač bijojau labai greitai išsimaudyti savo sultyse, kai pamačiau, kad vidus iš poliesterio, be to, storas. Iš karto pagalvojau „ O taip, bet iš tikrųjų tai batai žiemai!“. Na, labai nustebau, kad rugpjūčio viduryje nebuvo karščiau. Kartais norėdavau išgręžti marškinėlius, bet niekada – kojinių. Tada gera staigmena. Tačiau labai nustebčiau, jei tau būtų šalta žiemą.

Tai juda teisinga kryptimi, nes šie moteriški kulkšnies batai yra pralaidūs orui ir atsparūs vandeniui. Po didelės audros ant galvos Juroje, kai danguje žaibuoja ir viskas, užtikrinu: jie yra atsparūs vandeniui. Bet tai tokia odinė nepamirškite jų palepinti atitinkamais produktais po didelio „nuleidimo“ ir retkarčiais pakartotinai izoliuokite juos vandeniu, kad optimizuotumėte jų tarnavimo laiką.

Tiems, kurie matė kitus mano apžvalgos ir kas žino, kad aš galiu būti kalbus, ypač kai turiu kritikos, manau, kad tai yra trumpumas apžvalga kalba už save. Šie dXR Lagerta pusbačiai yra (beveik) tobuli. Tai oficialiai mano naujieji favoritai ir, tikiuosi, lydės mane visą šią žiemą ir dar ilgai po jos.

 

Žiūrėkite gaminio lapą

Estetinis4
Komfortas5
Nepralaidumas5
Saugumas4.5

Mano nuomonė: kokybė be kainos

Manau, kad nustosiu apie tai kalbėti, nes darosi nuobodu XD. Testuoju daugybę DXR ir Dexter gaminių, ir kiekvieną kartą tai yra Motoblouz , kuris sugeba išleisti kokybiškus produktus už tokią konkurencingą kainą, kepurės galiuką. Šie odiniai batai yra dar vienas pavyzdys.
4.7

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Sonya

600XT, užlieti takeliai, smėlis, jokių pamokų ar licencijų ir keli geri kritimai. Toli nuo savo pradžios Afrikoje prieš 20 metų, tapdama miestiečiu su labai išmintingu NCX750, ypatingą dėmesį skiriu saugumui ir stengiuosi kiek įmanoma suderinti moteriškumą su motociklu. Didelis iššūkis, reikalaujantis kūrybiškumo!

Be komentarų

Pridėkite savo