Sekite mus :

DXR Jordan sportbačių testavimas


Sunku nepastebėti šio reiškinio. Paskutinis šokis » pastaraisiais mėnesiais... Legendinio Michaelo Jordano karjerą su Bulls pasakojantis dokumentinis filmas buvo hitas gerai žinomoje transliacijos platformoje. Ir laikas, kurį pasirinko DXR , išleisdamas savo naują porą motociklo batai atrodo arti tobulumo! Suprasite, patys mažiausieji naršo pagal madą, įkvėptą garsiosios Amerikos žvaigždės „AF1“. Tačiau kai kalbama apie baikerio aprūpinimą? Išvaizdos neužtenka: patogumas ir saugumas ant vairo yra pirmoje vietoje. Įdomu patikrinti, ar dXR Jordan sportbačiai taikydamas šiuos principus išbandžiau juos kelias savaites nuvažiuodamas kilometrus. Taigi, ar jie nuvers nuo sosto Santa Krusas, numeris 1 mano dviratininko širdyje? Norėdami tai sužinoti, eikite į šias eilutes.

DXR Jordan sportbačiai: stilius įkvėptas NBA aikštynų?

Jau praėjo šiek tiek laiko DXR įpratino mus rūpintis jo kūrinių išvaizda. Šiais metais Hauts-de-France prekės ženklas stipriai smogia juos pristatydamas dXR Jordan sportbačiai su stiliumi, kuris, atrodo, atkeliavo tiesiai iš JAV

dXR logotipas puikiai integruotas į DXR Jordan sportbačius

Dvigubos siūlės, puikiai integruotas logotipas: neabejotina, kad Jordanams naudinga DXR patirtis!

Vos gavusi dėžutę nustebino rūpestingumas pakuotėje. Tiesą sakant, kiekvienas batas turi atskirą kišenę, kad vežant vienas kito nežymėtų. Jei jau per ausinių bandymus pastebėjau, kad pakuočių kainos pasikeitė Dexter Comando ir Protonas AS-01, ši tendencija dar kartą pasitvirtina.

kruopšti DXR Jordan sportbačių pakuotė

Trumpai tariant, pereikime prie reikalo ir apibūdinkime Jordano dizaino elementus. Paprasčiau tariant, mes dalyvaujame poroje aukšti sportbačiai su nėriniu užsegimu, paremtu Velcro užveržiamu dirželiu viršutinėje dalyje. Jei bendra išvaizda artima 80-ųjų krepšinio bateliams, šiaurietiškas prekės ženklas būtinai ėmėsi laisvės modernizuoti žanrą. Bet kokiu atveju viskas sklandžiai, o tekstūrų žaismas sustiprina skleidžiamą tvirtumo jausmą. Kaip visada, siūlės švarios, o prigludimas tiesiog nepriekaištingai.

Dizainas saugumui

Nors garsiųjų „Jordans“ dizaineriai daugiausia laikosi išvaizdos reikalavimų, DXR dizaineriai dirbo atsižvelgdami į saugos faktorių. Galite įsivaizduoti, kad parketo ikoną pritaikyti važinėjimui motociklu reikia šiek tiek išradingumo...

Taigi keli elementai baikerį Jordaną skiria nuo krepšinio pusbrolio. Visų pirma, ant motociklo batų viršutinis aukštis yra didesnis. Tikslas yra pasiūlyti optimalų apsaugos lygį, puikiai apvyniojant piloto kulkšnį. Tada DXR pakeitė odą naujausios kartos mikropluošto medžiaga. Pasižymi puikiu atsparumu dilimui, jis taip pat yra lengvesnis nei tradicinė oda. Naudojant, dXR Jordan sportbačiai pasirodė esąs taip pat patogus ant motociklo, kaip ir pėsčiomis. Nesvarbu, ar naudosite juos darbe, ar pasivaikščiojimų metu, jie puikiai prisitaikys prie jūsų veiklos, netapdami „svoriu“ visą dieną.

stilius ir saugumas DXR Jordan sportbačiams

Aukštos viršutinės dalies ir mikropluošto konstrukcijos DXR Jordan neaukoja saugumo ant stiliaus aukuro

Jei viršutinėje batų dalyje nėra sutvirtinimų selektoriui, stora danga palieka tvirtumo pojūtį. Pastarasis nenusidėvėjo net nuvažiavus kelis šimtus kilometrų ir pakartotinai perjungus pavaras, todėl turėtų gerai pasenti. Vienintelis minusas – apgailestauju, kad malleolus lygmenyje trūksta apsaugos. Šie lankstūs sutvirtinimai, esantys DXR Santa Cruz, padeda išvengti rimtų sužalojimų kritimo atveju.

Rūpestinga ergonomika

Per 3 metus, kai bandau jo gaminius, DXR prekės ženklas mane įpratino atkreipti dėmesį į savo kūrinių ergonomiką. Jei ant šalmo integruoti antgalius atrodo „lengva“, pratimas su batų pora tampa sudėtingesnis. Tačiau faktas, kad Hauts-de-France įsikūrusią dizainerių komandą sudaro daug baikerių, vėl pajunta, kai apsirengiate dXR Jordan sportbačiai.

Būtent juos užsidėjus jie atskleidžia premier ergonomikos paslaptį. Iš tiesų, galinėje dalyje yra nedidelis skirtukas. Nebereikia vargo ruošiantis: patraukus šį skirtuką, motociklo sportbačių užsidėjimas tampa vaikišku žaidimu. Paprastas ir efektyvus, šis mažas priedas nėra integruotas į brėžinius GoFast Evo ką neseniai išbandžiau, ir gaila! Taip nebūčiau prakaitavęs... Prekės ženklas taip pat aprūpino priekinę dalį dXR Jordan sportbačiai su velcro dirželiu. Įsikūręs raištelių viršuje, jis išlaiko juos savo vietoje, kad vėjas nepraskleistų ir, kraštutiniais atvejais, neįstrigtų transmisijoje. Kai sakau, kad DXR galvoja apie dizainą IR saugumą.

lengva apsiauti Jordano sportbačius

Velcro dirželis priekyje, ąselė, palengvinanti uždėjimą gale... Jordanai atskleidžia pirmąsias savo paslaptis

Na, mes įvertinome „aktyviąją“ ergonomiką... Pereikime prie pasyviosios dalies. Tas, kuris susijęs su bendru batų dizainu. Dar kartą, nuo pirmųjų pieštuko paspaudimų, DXR padarė savo darbą! Palyginti plonas padas leidžia gerai jausti motociklo kojų atramas, nesunkiai paslydus po pavarų perjungikliu. Savo ruožtu man pasirodė, kad šių kedų aukštis puikiai tinka važinėti dviem ratais. Pėda gerai prilaikoma, bet kulkšnis išlaiko savo mobilumą: puiku.

Ir geras hidroizoliacijos lygis

Skaitydami techninį lapą dXR Jordan sportbačiai, mano dėmesį patraukė eilutė. Šių sportbačių dizainas apima vandeniui atsparią membraną. Nors Normandijos ruduo atneša savo dalį lietaus, aš nekantravau išbandyti šią garsiąją technologiją. atsparus vandeniui« .

Užjaučiantis, lietaus Dievas, kuris tikrai išgirdo mano maldas, labai gražiai man atsakė rugsėjo viduryje. Būtent beveik 250 kilometrų ilgio važiavimo vingyje daugiau nei valandą mus lydėjo graži audra. Verdiktas? Nieko! Nė lašas nesugebėjo prasiskverbti pro Džordanų struktūrą, kad sumirkčiau mano kojines, kurios liko visiškai sausos, labai sausos.

vandeniui atsparus ir vėdinamas vidus DXR Jordan sportbačiams

Vėdinamas, bet neperšlampamas lyjant, interjeras suteikia pastebimą komfortą

Jei membrana atlieka savo vaidmenį, taip pat norėjau pabrėžti komfortą, kurį siūlo vidinė danga dXR sportbačiai. Lengvai paminkštintas, pralaidus orui. Perforuotas per visą paviršių, jis nesukėlė perkaitimo net po daugiau nei 45 minučių ėjimo.

Žiūrėk 4.5
Saugumas2.5
Svoris4.5
Ergonomika4
Komfortas4.5
Apdaila4.5

Mano nuomonė: stilius, patogumas ir prieinamumas

Stilius, patogumas ir patvirtinti motociklo batai pigiau nei 100,83 €: štai ką siūlo DXR su savo Jordan sportbačiais. Jų mažas priedas? Tikras atsparumas vandeniui nuo lietaus... Ir tai, rudeniui įsibėgėjus, yra gana protinga renkantis kitą motociklo batų porą.
4.1

Pasidalinkite šiuo straipsniu

JBuzZzLightyear

Širdies dviratininkas nuo vaikystės, seniai svajojau, kad galėčiau važiuoti už savo mašinos vairo! Turėdamas rodsterių, sportinių automobilių ar net trasų, būtent ant labai retro kavinių racer vairo važiuoju profesionaliose kelionėse ar ilgesniuose pasivažinėjimuose. Aistringas motociklų varžyboms, man smagu fotografuoti savo mėgstamus vairuotojus Prancūzijos ir Europos trasose...

Be komentarų

Pridėkite savo