Sekite mus :

DXR Asgeir batų apžvalga


testuoja DXR Asgeir batus

Vis daugiau žmonių savo kelionėms, ypač mieste, kasdien naudojasi motociklu ar motoroleriu. Miesto baikerių drabužiai buvo kuriami jau keletą metų. Jie turi dvigubą suvaržymą – turi apsaugoti ant motociklo ir užtikrinti komfortą važiuojant ne motociklu. Nesvarbu, ar vaikščioti, ar tiesiog dėvėti visą dieną. Kadangi motociklo batai yra per aukšti ir sunkūs, daugelis vartotojų renkasi kulkšnies batus, kurie yra elegantiškesni, pvz. dXR Asgeir batai išbandyta čia.

Pristatome DXR Asgeir batus

Segmente motociklo pusbačiai arba kulkšnies batus (kurie dengia kulkšnį, bet ne blauzdą), motociklų ar motorolerių gerbėjai mieste (ar užmiestyje) gali rinktis sportbačius, sportbačius, aulinius batus, batus ir pan. Bet kai motociklo saugumas turi būti derinamas su miesto kostiumo reikalavimais arba ieškant „ džentelmenas raitelis“, odinių batų pasirinkimas akivaizdus.

Motoblouz platintojo prekės ženklas, DXR, turėjo atsakyti į šį prašymą. Nuo 2020 m. jis siūlo modelį dXR Asgeir batai. Šį skandinavišką vardą 2010-aisiais išpopuliarino islandų dainininkas Asgeiras Trausti (su akcentu „A“). Šie dXR bateliai yra vyriškas moteriško modelio atitikmuo DXR Lagerta, jau praėjusį rugsėjį išbandytas Sonya (modelis su kita nuoroda į Skandinavijos visatą).

testuoja DXR Asgeir batus

Palyginti su konkurencija, dXR Asgeir batai užsiregistruoti toje pačioje nišoje kaip ir Soubirac klipper iii, žanro nuoroda (deja, iš katalogo). Tačiau jie turi gražesnę ir elegantiškesnę estetiką. Tikruosius šio modelio konkurentus greičiau rasite šalia Furygan Appio, Falco Aviator, TCX herojus ir kiti TCX Metropolitan, visus modelius jau išbandė jūsų mėgstamo internetinio žurnalo bandytojai. Kiekvieną kartą kainos pranašumas DXR naudai…

Šiuos batukus gavau 2020 m. birželio pabaigoje. Avėjau daug kartų nuo liepos iki spalio. Šie keturi mėnesiai leido man išbandyti juos įvairiomis klimato sąlygomis, bet kiekvieną kartą trumpose kelionėse (maksimaliai 100 km) ir niekada lyjant ilgai.

Labai patogūs batukai

Kartą dXR Asgeir batai išpakuota, suvokiama kokybė nekelia jokios kritikos. Viskas yra pilno grūdo karvės odos. Be to, visos siūlės yra dvigubos ir lygiagrečios. Kulkšnies sritis yra paminkštinta, kad būtų patogiau. Šlepetė pamušta labai minkštu poliesteriu. Vidpadis storas ir patogus. Žodžiu, šie batai pasirodė patogūs avėti tiek važiuojant motociklu, tiek einant. „Šlepetėmis“ jų nepavadinčiau, bet tikrai malonu dėvėti.

Norėdami tai padaryti, jie vis tiek turi būti tinkamo dydžio... Atrodo, kad taip ir yra! Paprastai nešioju 44 ir šis dydis man puikiai tinka dXR Asgeir batai. Tačiau reikia pažymėti, kad mano pėda yra gana ilga ir plona. Bet aš jau jaučiuosi labai „sulaikoma“ šiuose batuose. Asmuo, turintis stiprią, plačią pėdą, greičiausiai jaus mėšlungį.

geras dydis DXR Asgeir batams

Saugumo pusė

Jokių kriauklių, bet sutvirtinimai. Šie batai yra patvirtinti pagal Europos standartą EN 13634 (2017 m. versija) su 2 lygiu, o tai džiugina. Nesant standaus apvalkalo, kulkšnies apsauga yra tik 1 lygio. Nereikėtų tikėtis stebuklo, padengtas paviršius išlieka daug mažesnis nei su motociklo batais, o odos storis nėra pakankamas, kad apsaugotų nuo stipraus smūgio. Ypač be kriauklių malleolus lygyje.

Storas odinis sutvirtinimas ant piršto, skirtas selektoriui (dėl estetinių priežasčių yra ant abiejų pėdų), ilgainiui apsaugo nuo traumų. Visų pirma, jis išsaugo plonesnę bagažinės odą, kuri ilgainiui šioje vietoje pasižymėtų. Tai buvo žinoma silpnoji Soubirac Klippers vieta, kurią nešiojau daugelį metų.

Hidroizoliacinė pusė

Kalbant apie hidroizoliaciją, galiu paliudyti, kad dXR Asgeir batai atsispirti lietui. Net ir ilgai purškiant (gerą valandą) ant labai apsauginio motociklo. Negaliu komentuoti, kaip jie išsilaiko po vandens liūtimi ilgiau nei 30 minučių. Bet vėlgi, tai ne jų pašaukimas. Mes čia ne kelyje! Jų užduotis yra išlaikyti jūsų kojas sausas ne ilgiau kaip 15–30 minučių. Ir vėl su sąlyga, kad kelnės neperšlampa ir dengia kulkšnį, kitaip vanduo pateks iš viršaus. O jei dažnai važinėjate lyjant (net trumpam), nepamirškite prižiūrėti šių batų odos, ypač sutepti, ypatingą dėmesį skiriant siūlėms.

Šiek tiek sudėtinga užsidėti...

Užbaikime apsirengimo patogumu, kur rezultatai yra įvairesni. DXR pasirinko teikti dXR Asgeir batai su vienu šone užtrauktuku, viduje. Atidarius šį užtrauktuką, galite išplėsti bagažinės angą, kad būtų lengviau įkišti ar ištraukti koją. Tikslas yra kartą ir visiems laikams suveržti raištelius, o tik tada reikia atidaryti ir užsegti šoninį užtrauktuką. Išskyrus tai, kad nepavyko…

Bet kokiu atveju, mano dydžio. Kai mano pėdos ilgis ir užtrauktukas uždarytas, bato neįmanoma užsidėti nenaudojant per didelės jėgos. Net norėdami jį pašalinti, turite priversti. Su kiekvienu manevru turėjau raištyti ir atsirišti. Tai daroma greitai, tai nėra didelis suvaržymas... Bet tai yra suvaržymas. Mano Soubirac Klipper“ bateliai su dviem šoniniais užtrauktukais apsiauti buvo daug greičiau. Tas pats pasakytina apie mano BMW Rider kulkšnies batus, be raištelių ar užtrauktukų, bet su tampria vieta.

dXR Asgeir batų atidarymas užtrauktuku

Kitas (labai nedidelis) neigiamas šio skyriaus aspektas – raišteliai yra be reikalo ilgi. Jie didžiuliai! Tiek, kad reikia surišti dvigubą mazgą, kad jie per daug nekabintų ir nerizikuotų įsipainioti į pedalus. Arba perleisti juos aplink kulkšnį. Nebent turite labai storas kulkšnis ir stiprias pėdas, nematau, kam reikėtų tokių ilgų raištelių. Juolab kad šie bateliai nėra kirpti tvirtoms pėdoms.

Gaila, nes be to, su šiais motociklo batais lengva gyventi, gana elegantiški ir dar kartą patogūs. Dėl plataus galinio skirtuko lengva užsidėti. Mažas šoninis užtrauktuko skirtukas užtikrina gerą sukibimą ir laikui bėgant atrodo tvirtas (dar vienas gedimas, žinomas kituose modeliuose). Odinis atvartas užtrauktuko viršuje neleidžia užtrauktukui laikui bėgant nusileisti dėl vibracijos. Metalinės kilpelės leidžia odai atsispirti nėrinių traukimui – tai dar viena ilgaamžiškumo garantija.

testuoja DXR Asgeir batus

 

Žiūrėkite gaminio lapą

Komfortas5
Estetinis5
Saugumas4
Hidroizoliacija 4
Sriegimas 3.5
Sukibimas 4.5

Mano nuomonė: gražūs batai miestui ir kasdienai!

Kasdieniniam naudojimui ir su sąlyga, kad nesate veikiami smarkaus lietaus, DXR Asgeir batai tiks daugumai motociklų ir motorolerių vairuotojų, kurie nori, kad nereikėtų keisti batų ir visą dieną laikyti batus ant kojų. yra ir patogus, ir apsauginis. Viskas už labai priimtiną kainą.
4.4

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Fabienas Lecoutre'as

Vairavimo treneris, motociklų žurnalistas, dviratininkų turistinių gidų ir interneto svetainės „Passion Moto Sécurité“ autorius... Esu visų pirma aistringas „visada važinėjantis“.

Be komentarų

Pridėkite savo