Sekite mus :

Furygan Get Down Sneaker apžvalga


Furygan Get Down – sportbačių išvaizda

Išvaizda furygan Get Down sportbačiai iš karto mane patraukė, kai turėjau pasirinkti produktą, kurį išbandyti #EnjoyTheRide. Man patinka kasdienė išvaizda ir gatve iš šių batų specializuojasi dviračių transporto priemonių, kaip vadinamųjų lenktynių gaminių, praktikoje.

Mano užsakymas pateiktas penktadienį, šeštadienį gavau siuntinį iš Motoblouz . Ar galime sakyti, kad tai greitai bėgantys sportbačiai? Taip pat šių sportbačių pavadinimas iš Furygan, Nusileisti, gali priminti to paties pavadinimo „Netflix“ serialą: serialą, paremtą hiphopo kultūra. Ir pažvelgus į šių batų urbanistinę išvaizdą, nekyla abejonių, kad Furygan dizaineriai iš tiesų buvo įkvėpti hiphopo kultūros ir miesto sporto šakų, tokių kaip krepšinis ar riedlenčių sportas.

testuoti Furygan Get Down sportbačius

Tik viena spalva, bet dvi poros raištelių!

THE furygan Get Down sportbačiai yra tik vienos spalvos, maišant baltą, juodą ir raudoną. Ir, vyšnia ant torto, dėžutėje yra dvi raištelių poras. Juoda ar balta, kitu atveju turėsite pasirinkti raištelius, kaip man patarė kai kurie aplinkiniai, po vieną ir presto! Taip, bet šiuo atveju kokios spalvos ant kurios pėdos? Aš leisiu tau nuspręsti!

Vėliau akytės kokybiškos, raištelius galima pakeisti akimirksniu. Galite laisvai reguliariai keistis.

Kalbant apie išvaizdą, kartu su motociklo džinsais ir sportiška striuke, tokia kaip Furygan raptor evo 2 kurį šiuo metu testuoju, manau, kad viskas nėra bloga. Šis sportinio ir laisvalaikio stiliaus derinys.

Išimta iš dėžutės, skirta Furygan Get Down sportbačiams

Tobulas dydis

Užsisakiau savo įprastą dydį, jie man tiko kaip pirštinė. Atsiprašau, kaip šlepetės. Fleita, turėjau omenyje... kaip sportbačius! Nutraukime kalambūrą ir susitelkime ties šia esė, ar ne?

Norėdami užsidėti furygan Get Down sportbačiai, turiu juos atsargiai atidaryti, o tai sugaišta šiek tiek laiko. O kadangi jie dar nauji, tai putplasčio tankis trukdo suveržti kaip man patinka. Kita vertus, jie yra labai patogūs! Taip pat neperdėkime: ne kaip tikri sportbačiai. THE furygan Get Down sportbačiai likti motociklų sportbačiai, sukurtas jūsų mažų pėdučių saugumui ant dviejų ratų. Blogiausiu atveju darykite tai, ką dariau ir pakeiskite vidpadį minkštesniu. Šiek tiek prarasite valdiklius, bet įgausite šiek tiek komforto.

furygan Get Down sportbačių interjeras

Furygan nusiauti sportbačius: Atgal į ateitį

Ne, ne taip, kaip Marty, bet beveik 😉

Kalbant apie nusidėvėjimą, apie tai nėra daug ką pasakyti furygan Get Down sportbačiai. Po mėnesio „netinkamo elgesio“ iš mano pusės, manau, galiu pasakyti, kad jie truks ilgai. Vienintelė maža juoda dėmė, kuri greičiau sensta, yra kairiojo bato viršus (nebent važinėjate paspirtuku ar DCT dėže). Priešingu atveju jūs vis tiek turite batų apsaugą, ji negražu, bet praktiška.

Deja, su šia problema susiduria visi motociklų batai, kurie neturi gumos sutvirtinimo. Ir, tiesą sakant, įdėjus vieną, šie stebuklai būtų buvę bjaurūs.

senstantys Furygan Get Down sportbačiai

Kasdienis naudojimas

Naudojimui, kuriam pasilieku furygan Get Down sportbačiai ypač tinka kasdieniam naudojimui vykstant į darbą, mieste ar trumpam improvizuotam pasivaikščiojimui.

Saugu, jie turi pastiprinimą D3o. Žinai, ta oranžinė medžiaga, lengva ir lanksti, kuri sukietėja nuo smūgio. Be to, išorinė medžiaga sukurta taip, kad būtų atspari dilimui.

Komplekte yra vandeniui atspari ir kvėpuojanti membrana, kuri puikiai tinka nenumatytai jūsų maršruto liūtims. Naudojamas nuo 9°C iki 22°C temperatūroje, nebuvo nei karšta, nei šalta.

Internete skaičiau apžvalgą ar dvi, kad šių Furygan sportbačių padai linkę slysti. Nustebau, priešingai – pastebėjau, kad sukibimas su asfaltu tikrai labai geras. Panašiai ir ant mano motociklo, jokių problemų dėl kojų atramų, jos gerai laikosi.

THE jausmas su mano motociklo valdikliais yra tobulas. Labai geri jausmai! Puikiai žinau, kur esu, ir sugebu tinkamai išmatuoti kiekvienam veiksmui taikomą jėgą.

testuoti Furygan Get Down sportbačius

 

Žiūrėkite gaminio lapą

Apsauga4.6
Komfortas4.9
Kokybė / apdaila5
Lengva užsidėti4.3
Pado sukibimas4.9

Mano nuomonė: be galo gražu!

Labai sėkminga išvaizda, kuri puikiai atitinka tai, ko ieškau ramiems pasivaikščiojimams ir išvykoms. Be to, vandeniui atspari pusė padeda išlaikyti bent vieną plotą sausą netikėtų liūčių metu. Kaip ir saugumo jausmas, kurį atneša pastiprinimas D3o . Sukibimas, taip pat ir valdiklių pojūčiai yra tobuli. Furygan Nusileiskite, eime!
4.7

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Thibaud

Didelių rodsterių ir lenktų kelių mėgėjas. Važinėjimas motociklu man yra laisvalaikio užsiėmimas, retai naudoju jį kaip komunalinį automobilį, dažnai važinėju su draugais ar dviese su sūnumi.

Be komentarų

Pridėkite savo