Sekite mus :

Rev'it Jefferson sportbačių testas


rev'it jefferson sportbačių apžvalga

Rev'it, jūs tikrai žinote šį prekės ženklą, galbūt mažiau žinote, kad jis yra olandiškas ir kad jis buvo sukurtas 90-ųjų viduryje. Šiandien jo asortimentas apima nuo bėgių kelio iki bekelės, pravažiuojančios mūsų kelių asfaltą. Tapęs privalomu gaminių asortimentu, motociklų krepšinis šiandien yra visų formų ir spalvų. „Rev'it“ pateikia šio esminio dalyko versiją rev'it Jefferson sportbačiai.

Sneaker Stilius

rev'it Jefferson sportbačiai, būtini motociklo sportbačiai! saugos motociklo sportbačiai ant kojų, Rev'it Jefferson sportbačiai
Sneaker narkomanas, aš ypač vertinu labai dirbtą stilių rev'it Jefferson sportbačiai su savo absoliučiai „anonimiška“ ne motociklininkų išvaizda. Jie yra visiškai universalūs ir tuo pat metu tokie stilingi! Dar daugiau jų versijoje Šviesiai pilka, net jei versijos Juoda ir Alyvuogių žalia nenusipelnė! Ant rev'it Jefferson sportbačiai, tai sintetinės odos/nubuko mišinys, dengiantis išorinį bato sluoksnį. Jį užbaigia drobiniai įdėklai ties kulkšnies ir liežuviu. Vienintelis nedidelis nubuko dangos trūkumas yra tas, kad ji greitai tampa blizgi selektorių lygyje, bet tuo pačiu puikiai atlieka savo sutvirtinimo funkciją.

Antrasis „Kiss Kool efektas“ atsiranda, kai į apdailą žiūrime šiek tiek atidžiau. Netinkama. Visos plokštės puikiai sumontuotos, siūlės išlygintos tarsi parade, viduje ir išorėje. Šiuose randame rev'it batai visa priežiūra ir visos smulkmenos, pavyzdžiui, mažas dirželis, kuris palengvina bato apsiautimą, tai Rev’it prisideda prie visų savo produktų gamybos. Jis kvepia kaip nubukas ir išsiskiria kokybe. Maža vyšnia ant “ tortas »: Jūs turite teisę į antrą porą kitos spalvos raištelių, pristatomų kartu su batais.

Verslo klasės komfortas


Jei svarbus akių malonumas, tai dar labiau, kai kalbama apie batų porą. Ir dar vienas lygis aukščiau, kai kalbame apie sportbačius! Šiame lygyje, rev'it Jefferson sportbačiai yra nepriekaištingi. Jie atrodo kaip tikri sportbačiai, tačiau jie taip pat yra patogūs. Jau premier kartą užsidėjus, nesunku, kai raišteliai atsirišę, jautiesi kaip namie! Pėda yra gerai išdėstyta ir iš karto randa savo vietą bate, o kulno kaušelis leidžia jai išlikti gerai.

Skirtingai nuo daugelio motociklų sportinių batų, kuriuos dėvėjau, jų patogumas yra betarpiškas. Nėra adaptacijos laiko! O šį jausmą sustiprina putplasčio vidpadis OrthoLite® X40™ kuri beveik leistų leistis į žygius. Bet kokiu atveju šie rev'it Jefferson sportbačiai lydės jus be nesėkmių ir nesusilpnėjimo, klaidžioti aplink Bugatti visą GP savaitgalį, kai tik galėsime grįžti... Savo ruožtu nešiojau juos keletą darbo dienų ir pasinaudojau šiuo komfortu bei lengva ventiliacija, kuri leidžia per daug neprakaituoti. Kita vertus, jie visiškai nėra atsparūs vandeniui, tik šiek tiek atsparūs vandeniui. Kad būtų aišku, jie neatlaikys trumpo lašėjimo. Tik lengvas lietus neleis jūsų kojoms linksmai taškytis. Mes negalime turėti visko! Be to, padų sukibimas išlieka geras tiek einant, tiek ant kojų atramų. Neatsitiktinai neslystumėte, kai naudojate atramas, net jei kojos šlapios, tai vis tiek svarbu! Sausoje jis yra imperinis.

Gera apsauga

rev'it jefferson sportbačių patogumas
Pirmoji motociklo batų funkcija yra apsaugoti jus... Na, ypač jūsų pėdas. Kad atliktų šią užduotį, „Rev'it“ įmontavo termoformuotus sutvirtinimus prie bato kulno ir nosies, sustiprintą šoninę plokštę, kad būtų geriau atspari dilimui, ir įpurkštus plastikinius apvalkalus kiekvienoje kulkšnies pusėje. Šviesą atspindinti juostelė, diskretiškai uždėta ant kulno, papildo šias saugos funkcijas. Visos šios apsaugos leidžia rev'it Jefferson sportbačiai gauti CE lygio 1 patvirtinimo sertifikatą.Jūsų kojų saugumas yra gerose rankose arba geri raišteliai!

Komfortas4.5
Apsauga3.7
Žiūrėk4.8
Pado sukibimas 3.6
Kokybė/apdaila 4.1

Mano nuomonė: stilius ir saugumas!

Rev'it Jefferson sportbačiai išsiskiria savo išvaizda, apdaila ir gamybos kokybe, būdinga visam batui. Paruošti saugumui, jie yra įrodymas, kad galite gauti naudos iš saugumo neprarandant stiliaus. Beveik „būtina turėti“
4.1

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Emerikas74

Mokau vairuoti motociklą ir automobilį, vairuoju jau daugiau nei dvidešimt metų. Esu aistringas, visada daug dėmesio skyriau įrangai, jos naudingumui, praktiškumui, apsaugos efektyvumui, techniškumui ir gamybos kokybei. Šiandien labai džiaugiuosi galėdamas būti #EnjoyTheRide redaktorių dalimi ir galėdamas pasidalinti savo nuomone apie produktus, kuriuos jums išbandysiu. Geras kelias! #RideSafe #MotoGpAddict

Be komentarų

Pridėkite savo