Sekite mus :

DXR įgaubtų sportbačių testas


Labiausiai vertinu Motoblouz “ prekės ženklus, tokius kaip Dexter “ ir „Dexter“. DXR, tai yra jų polinkis kurti gaminius, kurie paprastai būna neįprasti arba kurių dizainas yra artimesnis „normaliems“ drabužiams. Taigi, galite įsivaizduoti, kad kai jie paprašė testerio išbandyti dXR įgaubti sportbačiai, meciau ant jo!

Vidinis DXR Concave sportbačių vaizdas

Deja vu jausmas

Taip, mes jaučiame Converse prekės ženklo batų įkvėpimą, nepakliūdami į plagiatą ir atvirą kopijavimą. Juolab kad motociklų sportbačiai reikalaujama, turi būti laikomasi tam tikrų kodų, kad būtų laikomasi standartų. Apdaila puiki, priekaištų šiuo klausimu nėra.

DXR Įgaubti sportbačiai, unisex sportbačiai!

Neišvengiamas jų pranašumas dXR įgaubti sportbačiai yra tai, kad jie yra unisex, todėl yra nuo 36 iki 47 dydžio. Ponios, jei esate alergiškas per daugybei spalvų mergaitiška, būsite (gerai) aptarnaujami.

Ramios ir paprastos spalvos

Be to, kalbant apie spalvas. Kai rašau šias eilutes, dXR įgaubti sportbačiai yra trijų spalvų: ruda, pilka ir juoda. Trumpai tariant, nieko, išskyrus katilinę.

DXR Concave sportbačiai, galimi trijų spalvų: rudos, pilkos ir juodos

DXR Concave sportbačių vaizdas iš išorės

Būkite atsargūs, neatsparūs vandeniui!

Ir būtina tai paminėti. Gavęs šiuos dXR įgaubti sportbačiai, apžiūrėjau juos iš visų pusių. Šoninės ventiliacijos angos nepalieka vietos abejonėms: jos skirtos išskirtinai vasarai, saulėtiems pasivaikščiojimams. Jie taip pat užtikrins puikų šiluminį komfortą atliekant šį pratimą. Ir tai nėra blogiau, toliau paaiškinsiu kodėl…

lengvumas ir vėdinimas vasarą maloniems DXR Concave sportbačiams

Dėl jų lengvumo ir ventiliacijos DXR Concave sportbačiai vasarą yra labai malonūs

Labai netvarkinga

Greitai susitepa ir baltas guminis padas, ir 600D poliesterio membrana. Taigi daugiau nei lietaus, nei vis dar šlapių kelių. Be to, perjungimas aukštyn palieka žymes ant kairiojo bato nosies. Valymas vis dar paprastas, baltų sieninių padangų gerbėjai pasakys: geras šlakelis gero riebalus šalinančio indų ploviklio! Deja, ne visi pėdsakai taip lengvai nusiima.

Jei norite to išvengti, dvi galimybės: investuokite į dXR selektorių apsauga arba, estetiškiau, leiskite savo meninei pusei išreikšti ir pažymėti savo bato pirštą taip, kaip mėgsta/mėgsta daryti gimnazistai.

dXR Concave sportbačių detalės ir apdaila

Mes vertiname odinius įdėklus, ypač sagtį, leidžiančią apsiauti DXR Concave sportbačius

Sriegimas

Apsivilkti nėra nei sudėtinga, nei paprasta. Konkrečiai, jiems užsidėti nereikia batų segtuko, galinė sagtis padeda atlikti užduotį. Tačiau raištelių atlaisvinimo/suveržimo darbas yra gana daug laiko reikalaujantis. Vis dėlto tai netrukdo man juos dėvėti eidamas į darbą.

Kelyje daugiau ar mažiau patogu, priklausomai nuo mašinos

Priklausomai nuo jūsų mašinos, dXR įgaubti sportbačiai gali būti pamirštas nuo pirmųjų vairo apsisukimų arba, priešingai, priversti jus kentėti kaip kankinį.

Leisk man paaiškinti. Mano amerikietiškoje rūdžių krūvoje nėra problemų perjungti pavaras, nes selektorius yra gana toli nuo kojų atramos ir jie tvirtinami su antgaliu. Kita vertus, mano Africa Twin, kurio selektorius yra gana arti pėdos atramos, krumpliaračiai montuojami labiau su pėdos viršumi, o ne su pirštu ir tai nėra malonu, nes ši bato dalis nėra visiškai apsaugota. .

dXR Concave sportbačių patogumas priklausomai nuo vairuojamo motociklo

Patogumas perjungiant pavaras priklausys nuo mašinos

Garbingas komfortas pėsčiomis

Išlaikyti juos visą dieną, vaikščioti ar net vairuoti tikrai nėra problemų. Tik jų tvirtumas išduoda pagrindinę jų paskirtį – apsaugą kelyje. Paskui būkime atviri, kalbant apie patogumą: jie nepajėgūs konkuruoti su sportbačiais, kurie nėra skirti dviračiams.

Minimali, bet esama apsauga

Patvirtinta pagal CE standartą EN 13634: 2017. Šis standartas suteikia balų nuo 1 iki 2 įvairiais aspektais:

  • Stiebo aukštis: 1/2
  • Dilimas dėl smūgio: 1/2
  • Perforacija dėl smūgio: 1/2
  • Skersinis bato standumas: 1/2

THE dXR įgaubti sportbačiai suteikti jums minimalią apsaugą kritimo atveju. Pavyzdžiui, nesitikėkite apsauga nuo malleolus, jos nėra. Tikrai rekomenduoju juos naudoti mieste. Su juo teks apriboti keliones į šalį.

Guminis padas užtikrina labai patenkinamą sportbačių sukibimą ant asfalto arba norint pašalinti Milvokio priekalą iš pastogės, maišant žvyrą ir molį.

dXR Concave sportbačių rankena

Padas užtikrina gerą sukibimą

 

Žiūrėkite gaminio lapą

Apsauga2.5
Komfortas3.5
Apdaila5
Lengva užsidėti4
Pado sukibimas4.5

Mano nuomonė: Gražios išvaizdos, bet riboto naudojimo sportbačiai

DXR Concave sportbačiai aiškiai skirti kelionėms ar kelionėms mieste, kai saulė rodo savo spindulius. Neatsparus vandeniui, puikiai vėdinamas ir minimalistinio lygio apsauga. Jų stiprioji pusė slypi pastebimas komfortas visą dieną.
3.9

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Gab

Aš esu Gabas, kadangi 2013 m. gavau brangų sezamą, esu vienas iš tų, kurie kasdien važinėja motociklu. Nesvarbu, ar mano „Sportster“ esant švelniam orui, ar „Africa Twin“, kad susidurčiau su priešiškomis oro sąlygomis arba važiuočiau į kitus horizontus. Taip pat dviratininkas, o kartais ir vairuotojas, pasisakau už dalinimąsi, atsakingumą ir kolektyvinę išmintį kelyje. Nepaisant to, aš ieškau įrangos, kurioje derinamas stilius, efektyvumas ir apsauga.

Be komentarų

Pridėkite savo