Sekite mus :

DXR Code Evo“ trumpų pusbačių apžvalga


DXR Code Evo Short – žaisminga išvaizda

Prieš šiek tiek daugiau nei metus išbandęs DXR Code Evo, šiandien bandau naują jo versiją, the dXR Code Evo Trumpi pusbačiai. O kas sako, kad pusbačiai dar nereiškia, kad dėžėje yra tik vienas batas... Turite abu, bet mažesnio ūgio!

Taigi aš gavau dXR Code Evo Trumpi pusbačiai, sportinė Motoblouz prekės ženklo batų versija. Turėjau laiko juos išbandyti du mėnesius. Pažiūrėkime kartu, ką tai duoda.

Sąvoka „pusaučiai“ priskiria šiuos batus į ne tokią sportišką kategoriją nei jų didžiosios seserys DXR Code Evo. aš anksčiau išbandžiau visų pirma dėl sumažėjusio stiebo aukščio. Bet kam daryti pusbačius?

Mano nuomone, dėl kelių priežasčių. Pirmiausia todėl, kad kai kurie žmonės turi storus blauzdas ir, avėdami klasikinius batus, gali nesijausti patogiai. Be to, kai kuriems bato viršaus trintis ant blauzdos gali būti nedžiuginanti. Pagaliau kitiems klasikiniai sportiniai batai netelpa po kelnėmis... Jei nemėgsta jų avėti ant džinsų, tai pusbačiai sulaukia didelio susidomėjimo.

bandydami DXR Code Evo Short pusbačius ir jų dideles seseris

DXR Code Evo Short pusbačių pakuotė ir dydis

Kaip įprasta, greitas ir be problemų pristatymas su Motoblouz . THE dXR Code Evo Trumpi pusbačiai yra firminėje kartoninėje dėžutėje, gerai apsaugotos ir su vidiniais sutvirtinimais, kad būtų išvengta deformacijos. Be to, yra du, dešinė ir kairė.

Pasirinktam dydžiui tiesiog užsisakiau tokį patį kaip ir kitus. Dydis 44, man puikiai tiko. Paprastai dėviu 43 ar net 44 dydį iš tam tikrų prekių ženklų, pavyzdžiui, Nike ir DXR .

plati anga DXR Code Evo Trumpiems pusbačiams

Atsistokite ant kojų!

Atidarymas dXR Code Evo Trumpi pusbačiai yra platus. Užtrauktukas nusileidžia pakankamai žemai, kad būtų galima lengvai įkišti koją. Kokybės garantija YKK firminis užtrauktukas puikiai slysta. Ant bagažinės viršaus pritvirtintas Velcro lipdukas, kad būtų išvengta atsitiktinio nusileidimo. Viršuje yra Velcro skirtukas, kad būtų užbaigtas uždarymas. Turėdamas normalaus dydžio blauzdas, ten patogiai telpau, dar yra vietos dideliems blauzdams.

Kalbant apie komfortą, viskas gerai, dXR Code Evo Trumpi pusbačiai yra tiek, kiek jų didžiosios seserys. Būkite atsargūs, su pusbačiais vaikščioti tikrai maloniau, bet jie išlieka sportiški. Neplanuokite ilgo popietinio pasivaikščiojimo su jais dXR pusbačiai prie kojų! Tikslumo pojūčiai kojose yra puikūs. Galiu pasakyti, kur esu ant pavarų perjungiklio ar stabdžių pedalo. Nepaisant gero sutvirtinimo pėdos viršuje, net ir su kieta dėžute, visai neskauda.

trumpi batai DXR Code Evo Trumpi pusbačiai

Saugumas

Jau, dXR Code Evo Trumpi pusbačiai yra CE patvirtinti kaip 2 kategorijos AAP dviračiams. Tai labai geras pagrindas, garantuojantis jums minimalų saugumą. Tada jie turi sutvirtinimus malūnėlių ir selektorių lygyje. Iš slankiklius yra išorinėje piršto pusėje. Net jei nesate toks, kuris kiekvieną kartą šveičia viską, jie padeda sustiprinti vietas, kurias gali paveikti smūgiai ar trinčiai. Atkreipkite dėmesį, kad kartu su batais pateikiamas nedidelis maišelis papildomų varžtų. Galiausiai, tam tikrose dalyse, pvz., kulnas, pėdos galas ar blauzdos pradžia, naudojamos storesnės medžiagos. Tai netrukdo nieko nešioti, bet prisideda prie jūsų saugumo.

dXR pusbačiai yra ryžtingai sportiški!

Kasdien

Galų gale, nors esu pripratęs prie „standartinių“ batų, tokių kaip DXR Code Evo arba sudėtingesnių, TCX RT Race Pro Air, mėgstu dėvėti poras motociklo batai patogesni kaip Furygan Get Down sportbačiai. THE dXR Code Evo Trumpi pusbačiai yra tarpinis. Jie palieka pakankamai komforto ir suteikia beveik tiek pat apsaugos. Be to, jų apsirengimo paprastumas ir greitis puikiai tinka man atvykus ar išvykus į darbą.

Pado sukibimas su kojų atramos (man visas metalas) geras, priekaištų nėra. O ant asfalto, kol neįlipi į didelę alyvos balą, gerai laikosi.

Žiūrėkite gaminio lapą

Apsauga4.3
Komfortas4.5
Kokybė/apdaila4.8
Lengva užsidėti4.8
Pado sukibimas4.6

Pusiau batai už pusę kainos, bet tikra kokybė

Ir taip, Motoblouz DXR prekės ženklas dar kartą apdovanoja mus labai geros kokybės pusbačiais, įkvėptais to paties pavadinimo didžiųjų seserų. Ypač palyginus su kaina. Viskas yra jūsų patogumui ir saugumui. Atvirai kalbant, toliau ieškoti neverta. Tikrai nemanau, kad nusivilsite.
4.6

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Thibaud

Didelių rodsterių ir lenktų kelių mėgėjas. Važinėjimas motociklu man yra laisvalaikio užsiėmimas, retai naudoju jį kaip komunalinį automobilį, dažnai važinėju su draugais ar dviese su sūnumi.

Be komentarų

Pridėkite savo