Sekite mus :

Dexter Adron Carbon modulinio šalmo testas


Nors ne kartą buvau gundomas pereiti prie modulinio modelio, iki šiol visada jo atsisakiau, atgrasytas dėl didelio svorio. šalmo tipas. Pastaraisiais metais tokie prekių ženklai kaip Schuberth padarė didelę pažangą šioje srityje, tačiau už kelis priaugtus gramus paprastai buvo įkainota brangiau. Dexter, Motoblouz prekės ženklas, ką tik pasirodė anglies šalmų asortimentas ir tai yra Dexter Adron Carbon, vienas iš retų 100% anglies modulių rinkoje, kurį šiandien bandau. Aukštos klasės apdaila už nedidelę kainą, ar persigalvosiu dėl modulinių? Atsakymas iš karto.

Atnaujinta 2018 m. kovo 26 d : Mano ilgalaikė vaizdo įrašo apžvalga apie Dexter Adron ir jo pakaitalą Adron Evo šio straipsnio apačioje !

100% anglies pluošto šalmas

Dexter Adron Carbon yra vienas iš nedaugelio 100% anglies modulinis šalmas, suprasti tai smakro apsauga taip pat pagaminta iš anglies pluošto, kur kiti šalmai šiai daliai naudoja polikarbonatą.
Rezultatas – itin lengvas šalmas, paskelbta tik 1450 gramų (+/- 50 gramų), sveria labai gerą visą veidą dengiantį šalmą. Mes toli gražu nėra 1700 gramų modulinių šalmų Shoei arba Roof kurią jau turėjau galimybę išbandyti!
Anglies smakro apsauga leidžia jums nepatirtų per didelės atsvaros kai šalmas yra atviroje padėtyje.

Kruopšti apdaila

Dexter Adron Carbon yra šalmas su neabejotinai sportinio stiliaus, kategorijoje, kuri paprastai labiau orientuota į keliones. Išvaizda, kuri puikiai derės prie įrangos rodsterių vairuotojai.

Nepaisant išvaizdos, maža Dexter Adron Carbon kaina netrukdo jam pasinaudoti a glostanti apdaila pradedant nuo a kokybiškas anglies rėmas, padengtas storu laku, pavyzdžiui, „aukštos klasės“ prekės ženkluose, pavyzdžiui X-Lite .

Ventiliacijos angos puikiai tinka ir nesuteikia „papildomo“ efekto, kuris kartais būna ant anglies šalmų. Atskirai paminėkite elementus, sudarančius oro ištraukiklius, esančius gale.
Tik kai kurios plastikinės detalės smakro apsaugos viduje sukuria šiek tiek mažiau tvarkingos ir šiek tiek gadina vaizdą įspūdį, o kitos, pavyzdžiui, ekrano mechanizmas, netgi turi prabangos apdaila. anglies pynimą primenantis paviršiaus raštas.

Taip pat vėliau pamatysime, kad tam tikri priedai (seilinukas ir nosies deflektorius) neatitinka „aukštos klasės“ išvaizdos, kurią perteikia šalmas. Tačiau apskritai galime pasakyti, kad Dexter Adron“ anglies versija pasižymi kruopščia apdaila.

Patogus interjeras

Šalmo vidus sudarytas iš pilnai nuimamos ir plaunamos įvairaus tankio putos. Audinys yra apdorotas antibakterinis ir prakaitavimas. Jam naudinga tipiška danga "persiko oda", labai minkštas liesti ir sustiprina įspūdį, kad reikia dirbti su aukščiausios klasės ausinėmis.

Tačiau siūlės kokybiškos, o galva gerai išdėstyta būkite atsargūs rinkdamiesi dydį : Paprastai man tinka L dydžio šalmai ( HJC , Nolan /Xlite, Shark , Shoei ) ar net XL dydžio Scorpion šalmai, bet dexter Adron yra šiek tiek didelis.
Jei jūsų galvos apimtis yra apatiniame L dydžio diapazone (L = 59/60 cm), būtų protinga perjungti į M, kad būtų gerai palaikoma: dydis yra esminis saugumo elementas renkantis šalmą.

Pilna komplektacija, bet su kai kuriais defektais

Akivaizdu, kad Dexter Adron Carbon turi a anti-UV apdorotas ištraukiamas apsauginis kremas nuo saulės, kuri nusileidžia labai žemai, lygiai su nosimi; ir kuris nėra labai linkęs lengvai rasoti šaltu oru, tai iš tikrųjų gana reta.
Jo tvarkymą atlieka a slankioji svirtis, esanti kairėje pusėje kuri nesukelia jokių ypatingų problemų net ir su žieminėmis pirštinėmis, nepaisant savo dydžio. Ši svirtis turi fiksavimo įpjovą žemiausioje padėtyje, tačiau ją pasiekti gana sunku, kai šalmas uždarytas.

Ausinės yra su permatomu ekranu, su galimybe pritvirtinkite Pinlock tiekiamas kartu su šalmu (Pinlock 70) apsaugo nuo rasojimo. Tačiau apgailestaujame, kad tai nėra „Maxvision“ Pinlock, apimantis platesnį matymo lauką. Juolab kad minėtas šio šalmo siūlomas regėjimo laukas yra gana dosnus. Žala.

Dar kalbant apie ekrano temą, mane maloniai nustebino jo užrakinimo mechanizmas: Skydelį galima nuimti be įrankių, paprasčiausiai paspaudus mygtuką, esantį jungties viduryje, su paprastumu ir efektyvumu, kurio nereikia pavydėti dideliems prekių ženklams.

Taip pat atkreipiame dėmesį į tai, kad yra apsauginis antgalis nuo sūkių, deja, jo pritvirtinimas 4 paspaudimais manęs neįtikino: tam tikri spaudimai buvo šiek tiek per lengvai atsegami tvarkant smakro apsaugą.

Dexter Adron“ taip pat yra su nedideliu nosies deflektoriumi, kurį šiek tiek sudėtinga uždėti dėl trijų tvirtinimo taškų, tačiau sumontavus jis tvirtai laikosi vietoje. Deja, šiai daliai naudojamas plastikas neprilygsta likusiai šalmo daliai, įskaitant apytikslį šlifavimo...

Dexter Adron Carbon ir sauga

Didžioji stiprioji šio šalmo pusė: greito putų pašalinimo iš skruostų sistemos buvimas kritiniu atveju, leidžianti išlaisvinti galvą įvykus avarijai, jai esant minimaliai apkraunant.

Smakro dirželis uždaromas per a metalinė mikrometrinė sagtis ir užsegimas turi skirtuką, kad būtų lengva atidaryti.
Patikima ir intuityvi naudoti sistema (net jei būčiau norėjęs dvigubo D užsegimo, atsižvelgiant į sportinę Dexter Adron Carbon orientaciją, bet panašu, kad šiuo metu joks modulis nesiūlo tokio tipo užsegimo, vis dar skirtas sportiniams komponentams).

Smakro apsauga lengvai atsidaro viena ranka, o priekyje esantį didelį atleidimo mygtuką lengva valdyti net su žieminėmis pirštinėmis.
Teisingą uždarymą patvirtina jo mechanizmo aiškiai išleidžiamas „spragtelėjimas“, nepaliekant jokių abejonių dėl teisingo šalmo užrakinimo.
Man, kuri nepratusi, labai greitai pripratau prie to ir greitai radau savo žymes. Geras taškas.

Prisimink tai dexter Adron“ neturi dvigubo purkštuko / integruoto patvirtinimo (kaip pvz Shark Evoline), ir kad todėl apsauga užtikrinama tik uždarytoje padėtyje, kaip patvirtina raidė „P“ patvirtinimo etiketėje, esančioje ant smakro dirželio („P“ ir „J“ – dvigubas patvirtinimas)

Patobulinta garso izoliacija

Moduliniai šalmai paprastai yra triukšmingesni nei visą veidą dengiantys šalmai, tai faktas. Ir adronas nėra taisyklės išimtis.
Prie to pridedama dar viena problema: iš prigimties anglis lengviau perduoda triukšmą vėjas nei kitos medžiagos.
Taigi nenuostabu, kai įveiksite 70 km/val. dexter Adron Carbon yra tikrai garsus šalmas ir negali konkuruoti su nuorodomis šioje srityje, pvz Schuberth c3 pro kur Nolan N104. Bet tai žymiai sunkesni šalmai ir/arba siūlomi už didesnę kainą... Pasirinkimas būtinas.

Žinoma, girdimas vėjo triukšmas, tačiau skydelio ir smakro apsaugos reguliavimas yra geras, todėl sandarikliai taip pat gali tinkamai atlikti savo darbą. apie švilpimą nepranešama.

Jei planuojate ilgas keliones už miesto, bus reikalingi ausų kištukai.

Efektyvi ventiliacija

Net jei žiemos laikotarpis, per kurį išbandžiau šį šalmą, tam tikrai nebuvo tinkamas, greitai pastebėjau Dexter Adron Carbon ventiliacijos efektyvumą.

Šalmas turi dvi didelės ventiliacijos angos:

  • Smakro apsaugą labai lengva valdyti, o pro angą patenkantis oras nukreipiamas tiesiai į veidą.
  • Tačiau šalmo viršuje esanti ventiliacija yra šiek tiek sunkiau valdoma; trūksta tik mažos auselės, leidžiančios valdyti atvarto atidarymą.
    Oras, praeinantis per šią ventiliaciją, cirkuliuoja virš vidinio dangtelio viršaus ir efektyviai vėsina galvą, veikdamas kartu su du ištraukikliai yra gale šalmo, šiek tiek primenantis tai, ką randame, pavyzdžiui, Shark .
    Dalis oro taip pat nukreipiama tiesiai į kaktą.

Uždarytoje padėtyje nėra izoliacijos problemų, viršugalvis ir pakaušis lieka idealiai šilti. Iš kitos pusės apatinėje veido dalyje jaučiamas skersvėjis, dar kartą dėl antisūkių atvarto, kurį tikrai galima patobulinti.

Trumpai, šalmas, kuris puikiai tiks esant labai karštam orui, ypač nuėmus seilinuką.
Kartu su labai mažu svoriu, vasarą jis puikiai tiks keliaujant mieste.

Bendraujant

Dexter Adron interjeras yra skirtas palengvinti montavimądomofonas, kaip Dexter D-1. Tačiau, žinoma, ausinių vietos yra standartinio skersmens, taip pat bus lengva įdiegti bet kokį kitą domofoną, pavyzdžiui, Cardo arba Sena.

Didelė erdvė tarp veido ir smakro juostos bus neabejotinas privalumas patogiai sumontuoti mikrofoną.

Asmeninė pastaba

Apibendrinant, Dexter Adron Carbon sugebėjo pakeisti mano nuomonę apie modulius. Net jei tai tikrai nėra tinkamiausias šalmo tipas mano važinėjimui motociklu, statymas akivaizdžiai sėkmingas svoris.
Atsižvelgiant į žemą kainą, net jei vis dar trūksta pusiausvyros su priedų kokybe (apsauginio kremo nuo saulės, nosies deflektorių tvarkymas ir seilinuko tvirtinimas), Dexter Adron Carbon siūlo pasirinktą paslaugą.

Tai netgi ausinės, kurias galiu rekomenduoti studentams, kurie ruošiasi laikyti egzaminą, ypač jei kursai vyks vasaros įkarštyje. Puiki ventiliacija padarys stebuklus, o lengvumas atleis pradedančiųjų kaklo skausmus.
Mano nuomone, papildomos išlaidos, palyginti su paprastesnėmis ausinėmis, yra visiškai pateisinamos. Tačiau norint sumažinti biudžetą, yra a to paties šalmo stiklo pluošto versija.

 

Atnaujinta 2018-03-26

Vaizdo įrašas: mano ilgalaikė Dexter Adron“ ir jo pakeitimo „Adron Evo“ apžvalga

Nuo praėjusių metų pabaigos pasirodė versija „Adron Evo“, kuri išsprendžia keletą problemų, su kuriomis susidūrė pirmasis variantas.

Iš tikrųjų tai yra šalmas, kurį dažniausiai dėvėjau 2017 m. vasaros sezonu. Pagrindinė priežastis ta, kad Adron yra šalmas, kuris yra gana prastai izoliuotas nuo oro srovių, todėl jį labiau galima dėvėti esant žemai temperatūrai. , ypač jei, kaip ir aš, jūsų kelionės yra labiau užmiesčio.

Svarbu pažymėti, kad šis šalmas neturi dvigubo patvirtinimo, todėl būkite atsargūs ir nevažiuokite su juo su pakelta smakro apsauga!

Ne puiku žiemą, puiku, kai karšta!

Kaip ką tik sakiau, tai nėra idealus šalmas žiemai, juolab, kad Adron komplektuojamas su Pinlock, apsaugančiu nuo rasojimo esant žemai temperatūrai, tai nėra „MaxVision“ modelis, sutinkamas daugelyje šalmų šiandien. Gaila, nes šis objektyvas žymiai padidina uždengto ekrano paviršiaus plotą ir, svarbiausia, žymiai padidina regėjimo lauką.

Kita vertus, jis yra idealus šalmas, kai karšta, nes jis yra ypač gerai vėdinamas. Yra dvi oro įleidimo angos: viena ant smakro apsaugos ir kita šalmo viršuje. Apatinė yra lengvai valdoma riedant, tačiau viršutinė būtų pravertusi ąselė, kad būtų lengviau judėti. Galų gale pripratau, bet tai nėra tobula.

Pirmosios Adron versijos problemos

Kad oras cirkuliuotų dar geriau, dažniausiai po smakro apsauga nuimdavau apsauginį seilinuką. Ne tik dėl patogumo, bet ir dėl to, kad šis seilinukas kėlė didelę tvirtinimo problemą ir buvo linkęs per lengvai atsisegti...

Kita problema, atviroje padėtyje, šalmo apačia buvo linkusi labai nežymiai nukrypti, o tai galėjo trukdyti gerai priglusti prie šalmo ir dėl to pradiniame bandyme net suabejojau teisingu dydžio pasirinkimu.

Ši deformacija taip pat reiškė, kad šalmas tinkamai neužsifiksavo uždarytoje padėtyje, todėl galėjo kilti abejonių, ar smakro apsauga buvo tinkamai uždaryta.
Panašiai ir apsauginio kremo nuo saulės tvarkymas nebuvo paprastas, nes jį ne visada lengva užfiksuoti aukštoje padėtyje.

Lengvas, bet ne itin izoliuotas

Kalbant apie likusius, didelis privalumas yra itin mažas Adron svoris, kurį siūlo dėl jo anglies pluošto konstrukcijos, ir man, kuris nesu modulinės sistemos gerbėjas, reikia pripažinti, kadbuvo labai malonu dėvėti, nepaisant vidutinės garso izoliacijos. Pavyzdžiui, nesitikėkite rasti Schubert ausinių garso lygį!

Smakro dirželio pusėje Adron naudojama mikrometrinė sagtis, kurią lengva naudoti ir veiksminga. Aš asmeniškai norėčiau dvigubo D tipo užsegimo, atsižvelgiant į sportišką šio šalmo padėtį, tačiau tai nėra tokia sistema, kuri dažnai naudojama šioje kategorijoje.

Atsižvelgta į vartotojų atsiliepimus: Dexter Adron Carbon Evo“.

Todėl Adron „V1“ nebuvo be defektų, kai kurie, pavyzdžiui, seilinuko tvirtinimo problema, sunkumai uždarant smakro apsaugą ir tvarkant kremą nuo saulės, ilgą laiką erzino.

Defektai, apie kuriuos buvo pranešta per Motoblouz klientų aptarnavimo tarnybą biurui, atsakingam už Dexter ir DXR produktų kūrimą.

Todėl yra 2017 metų pabaigoje atvyko Dexter Adron Carbon Evo, čia savo „Limited Edition“ versijoje su raudonais plastikiniais elementais metalinis su gražiausiu efektu. Galimas variantas su tomis pačiomis metalinėmis pilkos spalvos detalėmis, be originalios juodos spalvos. Asmeniškai manau, kad šie nedideli spalvų potėpiai sustiprina labai sportišką šio šalmo išvaizdą. Vėliau jau skonio reikalas, žinau, kad yra daug „visiškai juodos“ įrangos gerbėjų (juodoji versija vis dar egzistuoja Evo)

Problemos (beveik) išspręstos

Tą suvokti netrunka ilgai dauguma pirmiau minėtų neigiamų dalykų buvo ištaisyti : Apatinėje šalmo dalyje nebeliko žaismo, smakro apsauga dabar užfiksuojama aiškiai ir tiksliai, raminančiu „spragtelėjimu“, patvirtinančiu teisingą uždarymą. Sustojome prie „Stop“ ženklo, nebedvejodami atidarome šalmą nė akimirkai, baimindamiesi, kad po to jį neteisingai uždarysime.

Tas pats pasakytina ir apie kremą nuo saulės, tvarkymas nebekelia jokių problemų, o fiksavimas aukštoje padėtyje taip pat patenkinamas.

Galiausiai seilinuko spaudimas laikosi tvirtai, nebėra rizikos, kad jis atsilaisvins atidarant ar uždarant šalmą.

Tai turėjo įtakos ir šiek tiek geresnei izoliacijai nuo šalčio, o tai leido dalį žiemos važinėti su Adronu. Vis dėlto trumpais atstumais jis išlieka kaip niekad erdvus.

Kaip premiją, ausinės netgi atrodo šiek tiek mažiau triukšmingos, net jei tai nėra akivaizdu.

Mažas nusivylimas šia Evo versija, vis dar nėra MaxVision pinlock.

Paskutinė pastaba, tvarkymasis su pagrindiniu ekranu yra šiek tiek grubus, ypač premier atidarymo laipsniu: prieš pusę atidarytas skydelis yra šiek tiek žiaurus per pirmuosius išėjimus, bet vėliau jis pagerėja, kai mechanizmas atsidaro šiek tiek „susidėvėjęs“ “.

Dexter Adron Carbon Evo: Mano apžvalga

Pagaliau dexter Adron Carbon Evo“ yra šalmas, kurį aš rekomenduoju, o pirmąją versiją aš rekomenduoju šiek tiek nedrąsiai.. Visi gana erzinantys trūkumai buvo ištaisyti, todėl ausines tikrai malonu nešioti. Tačiau turėtumėte žinoti, kad tai sportinis modulis, labiau tinkantis kasdieniam naudojimui nei ilgoms kelionėms, ypač dėl gana vidutinės garso ir šilumos izoliacijos. Saulėtoms dienoms ir jei lengvumas jums yra svarbus kriterijus, galite tai padaryti!

Lengvumas5
Apdaila4.5
Interjero komfortas4.3
garso izoliacija2
Praktiniai aspektai3.5
Vėdinimas4.5

Mano nuomonė: lengvas modulis

Stiprioji Dexter Adron Carbon pusė neabejotinai yra jo svoris. Pasirinkus anglies pluoštą, tai vienas iš retų modulinių, kurį galima pamiršti bet kokiomis aplinkybėmis, net ir atviroje padėtyje. Tačiau jo garso izoliacija gali būti pagerinta, todėl jis daugiausia naudojamas mieste, kur ausų kištukai bus būtini. Apsauga nuo šalčio taip pat yra ribota, todėl šis šalmas yra skirtas saulėtoms dienoms, kai dėl efektyvaus vėdinimo jis puikiai tiks šilčiausiomis dienomis.
4

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Cedric

Vairavimo mokytojas nuo 2008 m. ir motociklininkas beveik 20 metų, esu CFSR saugaus eismo mokymo centro, esančio Valenciennois, motociklų vadovas. Ruošiame studentus licencijai gauti, bet taip pat ruošiame būsimus instruktorius visame regione. Taip pat atidariau svetainę „Le Moniteur Hors Des Clous! 2016 m., siekiant pasidalinti savo nuomone apie automobilių/motociklų naujienas ir populiarinti saugaus eismo principus. Kasdien naudodamasis privilegijuoto stebėtojo pareigomis, stengiuosi atkreipti ypatingą dėmesį į kelių eismo saugumą, teisės aktus ir mokymus.

1 komentaras (-ai)

Pridėkite savo
  1. Tracerman16 2017 m. vasario 14 d., 21.24 val. Atsakymas

    Sveiki, Sedrikai, šis šalmas man atrodo tikrai gražus. Įtariau, kad tau galėjo būti sunku prie to priprasti, nes visada vilkėjai visą ūgį. Jūsų analizė, kaip visada, yra labai objektyvi. Vis dėlto geri pažymiai. Kitas testas? ✌️

Pridėti naują komentarą