Sekite mus :

Dexter Nucleon Carbon šalmo testas


Šalmų rinkoje vis dar jaunas dexter prekės ženklas jau siūlo didelį gaminių asortimentą, kuris gali patenkinti motociklininkus. Neseniai savo galvą patikėjau Dexter Nucleon Carbon šalmui. Su ja anglies pluošto korpusas, jis sujungia tris didelius pranašumus: atsparumas, lengvumas ir išvaizda.

Apdaila su matomu pluoštu po matiniu laku, mano nuomone, yra tikrai puiki. Paskelbtas 1.250 g, patikrinau: ant svarstyklių su Pinlock 1.360 g... Galime laikyti, kad statymas įvykdytas. Mes tikrai vertiname jo lengvumas kartą ant galvos, o mūsų kaklas mums dėkoja.

Dexter Nucleon Carbon šalmas, gera ergonomika

Be lengvumo, mums patinka jo putų minkštumas: nors iš premier žvilgsnio šiek tiek tvirta, atrama yra tvirta, raminanti ir vienoda aplink galvos odą. Nepastebėjau jokio diskomforto ar vietinio spaudimo. Madoje kelionė, šalmo padėtis ant kaukolės išlieka gera. Pajutau tam tikrą turbulenciją viršijant tam tikrą greitį, bet nieko varginančio važiuojant keliu...

Nukleono anglies pritvirtinimą užtikrina a mikrometrinė sagtis kurią lengva valdyti uždarant ar atidarant, net ir su pirštinėmis. Ta pačia dvasia smakro juostoje ir viršugalvyje esančios angos, didelės ir paprastos, yra lengvai valdomos važiuojant viena ar kita kryptimi.

Galiausiai ekrano išmontavimas sukurtas taip, kad jį būtų galima atlikti be įrankių. Valdymas yra tikrai panašus į tai, kas egzistuoja su konkurentais. Dar yra kur tobulėti, nes skirtingai nuo ventiliacijos, ekrano keitimo auselės man pasirodė mažos ir trapesnės. Tačiau šis trūkumas turi būti subalansuotas tuo, kad dėl a integruotas kremas nuo saulės.

Kelio šalmas... universalus

Regėjimo pusėje Dexter Nucleon Carbon“ šalmo ekranas sukurtas taip, kad tilptų tHE Pateiktas pinlock. Taip būsite pasiruošę atlaikyti žiemos sąlygas ir efektyviai kovoti su rasojimu.

Dėl universalumo, jos integruotas kremas nuo saulės džiugins jus visus keturis sezonus. Lengvai valdomas dėl didelio kairėje pusėje esančio skląsčio, kurį galite paleisti neatitraukdami rankos nuo droselio ir nepajudindami pirštų nuo stabdžių. Tokia pat dvasia kaip ir ventiliacijos, jos dydis yra toks, kad būtų galima greitai susitvarkyti su vidurio sezono arba žiemos pirštinėmis. Šio kremo nuo saulės atspalvis yra artimesnis a pusiau rūkytas atspalvis. Taigi labai ryškioje šviesoje jis šiek tiek šviečia. Ir atvirkščiai, besikeičiančioje ne sezono šviesoje jis tiesiog tobulas.

Pagal garso izoliaciją priskirčiau prie šalmų gana triukšmingas. Į tolimas keliones patariu pasiimti ausų kištukus, kad apsisaugotumėte nuo per didelio nuovargio. Neapsmerkiau jokio konkretaus švilpimo garso, o veikiau foninio triukšmo, kuris nuolat rezonuoja ir kurį pastebite, pavyzdžiui, nuėmus šalmą degalų papildymo metu.

Taškas, kurį reikia tobulinti?

Galų gale tik ekranas atrodo už šios ausinės. Iš tiesų, jis pasirodo šiek tiek lankstus, o jo užrakinimas nėra pakankamai aiškus mano skoniui. Turite nuleisti ekraną ir pastatyti jį vertikaliai, kad įsitikintumėte, jog apatinis kaištis yra įsegtas taip, kaip reikia.

Be lankstumo, „Pinlock“ ekrano dydis yra per ribotas. Ant pagrindinio motociklo, GT arba takas kuri siūlo gana vertikalią padėtį, tai tebėra paprastas nepatogumas. Bet su rodsteriu ar atletas, ant kurio vairavimo padėtis pakreipta į priekį, vairuotojo žvilgsnis siekia iki pat viršutinio Pinlock krašto ar net šalmo krašto, o tai tikrai išjungia. O pastaba galioja ir iš šono, kur regėjimo lauką, pasirodo, sumažina šis per mažas Pinlock paviršius.

Svoris4
Ergonomika3.5
Interjero komfortas3.8
Vėdinimas3.8
Garso izoliacija2.5
Apdaila3.5

Mano nuomonė: įtikinami rezultatai!

Be defektų, kuriuos priskiriame savo jaunystei, Dexter Nucleon Carbon šalmas yra universalus šalmas, kurio paslaugos vertos savo kainos – šiame gaminių asortimente. Labai lengvas, užtikrina gerą ergonomiką važiuojant motociklais su vertikalia sėdėjimo padėtimi. Galiausiai, jo ergonomika ir naikintuvo piloto išvaizda nepaliks abejingų...
3.5

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Vedęs

Nuo vaikystės aistringas motociklams, ilgai važinėjau keliais, kol savo jėgas skyriau trasai ir varžyboms. Šiuo metu gyvenu Overnėje, naudojuosi šiuo regionu, kuriame gausu vingiuotų kelių ir netoli kelių trasų, kad galėčiau visiškai išgyventi savo aistrą ir pasidalinti ja per susitikimus.

Be komentarų

Pridėkite savo